soused mě prudí

Tak mě napadlo založit tento balík protože mě docela zajímá jak máte kdo odhlučněné zkušebny co jste použili za materiál a jestli něco leze ven nebo ne atd...Prostě cokoli co se týče tohoto téma.
Odpovědět
vojtechkrupicka
Diskutér Sféry
Příspěvky: 115
Registrován: 06 čer 2010 17:57

soused mě prudí

Příspěvek od vojtechkrupicka »

ahoj všem, mam takovej dotaz soused už má tak měsíc kecy, že hraju. pořád vyhrožuje, že napíše nějakou stížnost.
tak jsme se chtěl zeptat co si tim pomůže? pokud nehraju po 22 hodině nebo brzo ráno tak mi může bejt ukradenej ne?
bydlípřes ulici. cca tak 15 metrů od našeho baráku.

Díky všem za rady a zkušenosti

maelt
Diskutér Sféry
Příspěvky: 104
Registrován: 25 črc 2011 17:20

Re: soused mě prudí

Příspěvek od maelt »

Poslat ho do pr... ty vis kam, pokud nema maly decko tak bych to uplne ignoroval

vojtechkrupicka
Diskutér Sféry
Příspěvky: 115
Registrován: 06 čer 2010 17:57

Re: soused mě prudí

Příspěvek od vojtechkrupicka »

já bych to udělal hned. jenže barák je babičky. mam bubny u ní. já bydlim v bytě.
a ona je z něj pokáklá. dokonce mi už i vyhrožoval, že mě nakope do pr..le, tak uvidíme jestli bude vyhrožovat dál. kdyžtak se to oznámí na policii no.
děcko fakt nemá je mu tak 70.
už si ztěžoval tak před měsícem, tak jsem pověsili asi 5 dek mezi dvojtý okno. ven to je slyšet jen minimálně.
je to prostě debil co se chce hádat než že by mu to vadilo.

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: soused mě prudí

Příspěvek od R - stick »

Už jsem to tady jednou psal - sežeň si jednu z nahrávek od Pink Floyd na dvojalbu Ummagumma, naprogramuji ji do smyčky a pusť to na zkušebně tak zhruba na jeden den - na plnou hlasitost. Garantuji ti, že večer tě bude na kolenou prosit, aby jsi šel hrát na bubny .....

Jorjo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 141
Registrován: 16 bře 2009 17:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: soused mě prudí

Příspěvek od Jorjo »

Taková duchna si stěžuje na všechno co se šustne. Jediný na co se zmůže je vyhrožování. Já bych ho prostě ignoroval, dělat ,že ho nevidíš a nevnímáš ho nasere ještě víc :D

vojtechkrupicka
Diskutér Sféry
Příspěvky: 115
Registrován: 06 čer 2010 17:57

Re: soused mě prudí

Příspěvek od vojtechkrupicka »

kdyby to byl můj barák tak na něj s**u hned, ale jde o to že babka se ho bojí. možná by bylo nejlepší ho vyprovokovat aby se mi něco pokusil udělat, pak by z toho moh mít problémy on

Jorjo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 141
Registrován: 16 bře 2009 17:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: soused mě prudí

Příspěvek od Jorjo »

Kup babičce paralizér nebo pepřák :D a pak ať příjde borec na návštěvu

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: soused mě prudí

Příspěvek od Medák »

Stížnost si psát může kam chce, ale bude mu to pravděpodobně k ničemu. Policajti Ti nic nemůžou, pokud nerušíš noční klid. Napadá mě, že by leda hygiena mohla změřit hluk venku, jestli nepřekračuje nějaký limity. Ale myslím, že to nehrozí - limity přes den musí být natolik vysoký, že hluk z baráku se do nich musí v pohodě vejít.
A jestli dědek vyhrožuje, tak podejte stížnost na město, že narušuje "občanské soužití", nebo rovnou trestní oznámení, aby si nemyslel!
Už jsem se s prudiči taky setkal a pokud nemají základní slušnost a zbytečně buzerují, tak je poslat do hajzlu, a když nedají pokoj, tak zvolit protiútok.

Odpovědět

Zpět na „Odhlučnění zkušebny“