izolace podlahy v paneláku

Tak mě napadlo založit tento balík protože mě docela zajímá jak máte kdo odhlučněné zkušebny co jste použili za materiál a jestli něco leze ven nebo ne atd...Prostě cokoli co se týče tohoto téma.
Odpovědět
vojtechkrupicka
Diskutér Sféry
Příspěvky: 115
Registrován: 06 čer 2010 17:57

izolace podlahy v paneláku

Příspěvek od vojtechkrupicka »

ahoj, prosim vás potřeboval bych poradit. sousedi si zase stěžujou, že jim vadí moje hraní. stěžujou si sousedi o tři patra pod náma. že prej slyšej pravidlený rány, což bude asi kopák. pomohlo by když bych dal pod bicí nějakou izolaci nebo to nemá smysl? jen nevím jestli slyšej dupání a nebo to jak beater mlátí do basovýho padu.
nevěděli byste někdo o nějakým osvěčenym materiálu co by mi pomoh?

Díky moc. Vojta

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: izolace podlahy v paneláku

Příspěvek od Pavlišta »

Gumové rohože z Baumaxu cca. 3 po 200,- kč. Podložít nohy rampy ,pad kopáku vč. šlapky, ovladač Hihat.

vojtechkrupicka
Diskutér Sféry
Příspěvky: 115
Registrován: 06 čer 2010 17:57

Re: izolace podlahy v paneláku

Příspěvek od vojtechkrupicka »

díky za radu. ymslíš že to je teda tim jak dupu do podlahy? mě se to nezdá. já myslim jestli neslyšej to mlácení beatru do basovýho padu

Uživatelský avatar
Moleek
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 10 led 2010 12:44

Re: izolace podlahy v paneláku

Příspěvek od Moleek »

vibrace se přenášejí podlahou a zdmi v každém případě... Rozhodně kdybys stejně hlasitě třeba tleskl, tak to o 3 patra dole slyšet nebude.
Šlápneš na pedál, beater přenese značný množství energie do padu a ten ji většinu odvede do podlahy

vojtechkrupicka
Diskutér Sféry
Příspěvky: 115
Registrován: 06 čer 2010 17:57

Re: izolace podlahy v paneláku

Příspěvek od vojtechkrupicka »

jen mě ted tak napadlo. co to vypodložit třeba 5ti karimatkama? pod bubnama mam ted zatim jen takovej silnější koberec


Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: izolace podlahy v paneláku

Příspěvek od Šupi »

Podle mě je většina toho učena na zdi, takže to to právé nebude - ta izolace podlahy - budiž, ale ne na přímo - leda dát pár vrstev toho a ne to nějakou dřevěnou desku.

vojtechkrupicka
Diskutér Sféry
Příspěvky: 115
Registrován: 06 čer 2010 17:57

Re: izolace podlahy v paneláku

Příspěvek od vojtechkrupicka »

dal jsem pod bubny takovou podložku asi 3cm tlustou ale výsledek žádnej. vztahy jsou ted hodně vyhrocený.
tak je tu asi poslední možnost a to vyrobit si svůj kick pad, ten osadit sítkou a snímače.
to by pak mělo bejt bez problému ne? nebo to furt bude přenášet vibrace?

Odpovědět

Zpět na „Odhlučnění zkušebny“