Koberec pod bicí

Tak mě napadlo založit tento balík protože mě docela zajímá jak máte kdo odhlučněné zkušebny co jste použili za materiál a jestli něco leze ven nebo ne atd...Prostě cokoli co se týče tohoto téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
adamsdrummer
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 27 dub 2012 15:08
Bydliště: Přepeře (turnov) [liberec]

Koberec pod bicí

Příspěvek od adamsdrummer »

Čus bubeníkus. Potřeboval bych poradit s kobercem pod bici. Stěhuju si bicí z chladnyho sklepa do meho pokoje. Našel jsem na netu takoví (speciální) koberce pod bicí
[ http://kytary.cz/meinl-mdr-zb/HN118825/], ale nevím jestli jsou fakt tak speciální a jestli maj nějakej účinek (zvuk, vybrace, hlasitost). Ptám se jen proto jestli to nemá úplně stejný vlastnosti jako klasickej koberec. Předem dikes za odpovědi :-D

Uživatelský avatar
dadoch
Řečník Sféry
Příspěvky: 532
Registrován: 02 zář 2007 17:41
Bydliště: Jičín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koberec pod bicí

Příspěvek od dadoch »

Obrázek

...je to vobyčejněj koberec, kterej je občas zespoda pogumovanej, takže ti to možná nebude ujíždět. Zjevně to není nějakej magickej pojídač zvuků ani vibrací. Navíc ani neni celej černej.
Naposledy upravil(a) dadoch dne 11 dub 2013 00:15, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Koberec pod bicí

Příspěvek od Žilkoslav »

Speciální vlastnosti... To sou kecy!
Normální koberec stačí. Bubny na něm budou vybrovat úplně stejně jako na koberci od Mainlu. :wink:

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Koberec pod bicí

Příspěvek od Šupi »

Já mám pod bicí koberece, kterej "kobercáři" řaděj do kategorie "čistíčí zóny". Zespoda má gumu (takže neklouže) a zeshora má takový drážky, takže na něm pěkně drýej i nožičky bez hrotů. Neni nejlevnější, ale pořád levnější než ten "spešl" ;). 2x2m jsem měl za 800,-. Jediný nevýhoda je možná že se na něm dobře držej třísky, takže všude kde přijedu to vypadá, že si rozbaluju řezbářskou dílnu..

mirekhk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 352
Registrován: 12 kvě 2009 11:41
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Koberec pod bicí

Příspěvek od mirekhk »

Už tři roky mám pod bicíma úplně obyčejný černý "zátěžák",který jsem dostal od kamaráda zadarmo. Od těch "speciálních" nečekej žádné "speciální" vlastnosti. Naprosto mi vyhovuje a určitě bych nevyhazoval zbytečně peníze za nějaký super koberec,určený přímo pod bicí soupravu. Jo a ty třísky ....... tak to mám stejný problém jako "Šupi" ..... a na černé je to hoooodně vidět :D tak že vyklepávám,vysávám

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koberec pod bicí

Příspěvek od Sheafraidh »

mam, funguje (ale nijak extremne antivibracne), ma dobry rozmery a je tlustsi, nez zatezak

Odpovědět

Zpět na „Odhlučnění zkušebny“