Přijímačky na ZUŠ

Kdo vás učil a jaký byl, koho byste doporučili? Nebo hledáte učitele na bicí, či nabízíte výuku? Tady máte svůj prostor.
Odpovědět
miroslavprazan
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08 úno 2011 23:04

Přijímačky na ZUŠ

Příspěvek od miroslavprazan »

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jak vypadají přijímací zkoušky do zuš na bicí jestli ste je někdo dělal :D

h.andrysek
Pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 15 bře 2008 23:15
Bydliště: Český Těšín

Re: Přijímačky na ZUŠ

Příspěvek od h.andrysek »

:D tomu se snad nedá řícz ani přijimací zkoušky. Berou každého, jen u fakt hrozných případů nedoporučí studium. Mě si třeba učitel prověřil tím, že mi hrál nějaké rytmy - měl jsem tleskat na doby, popř. na 1. dobu. Nebo zopakovat vytleskaný rytmus.

miroslavprazan
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08 úno 2011 23:04

Re: Přijímačky na ZUŠ

Příspěvek od miroslavprazan »

No ja sem si to myslel akorat sem mel takovej divnej pocit kdyz rek ze musim slozit příjimaci zkousku :D Tak ti diky.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Přijímačky na ZUŠ

Příspěvek od Vojta Horák »

To je proste proto, ze je to tak napsany v radu skoly treba, prijimaci rizeni muze bejt cokoliv, neboj se toho, ne nadarmo se to jmenuje ZUŠ :) Taky jsem neuměl psát, když jsem šel do první třídy (ale uměl jsem číst, jen to psaní bylo tiskacím :) )

miroslavprazan
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08 úno 2011 23:04

Re: Přijímačky na ZUŠ

Příspěvek od miroslavprazan »

:D Dobre receno :D

Vozka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 288
Registrován: 06 dub 2009 12:38
Bydliště: Dobříš/Brno

Re: Přijímačky na ZUŠ

Příspěvek od Vozka »

u mě se teda přijímačky v šestý třídě sestávaly z toho, že si otec pokecal s učitelem o organizačních záležitostech a pak se mě oba zeptali jestli by mi nevadilo že bych si s učitelem tykal :D
Ale je fakt, že na klavíru v první třídě už něco takovýho bylo, mám pocit že po mně snad i učitelka chtěla něco zazpívat a že jsem to odmítl ( :D ), ale chovala se hrozně přátelsky, což ale asi bylo mým věkem a tím, že jsem měl laškovně rozepnutý jeden knoflíček na košili někde ve výši pupíku.

A jen tak mimochodem, klavíru jsem dotáhl sedm let jen kvůli tlaku rodičů a z učitele bicích se vyklubal jeden z lidí, kteří mě za život snad nejvíc pozitivně ovlivnili, a to zdaleka nejen v hudbě.

miroslavprazan
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08 úno 2011 23:04

Re: Přijímačky na ZUŠ

Příspěvek od miroslavprazan »

Tak ja bych měl mít nějakého 24 letého učitele no tak doufam ze to nebude nějakej morous :D a bude mít hodně velkou trpělivost :D

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přijímačky na ZUŠ

Příspěvek od Kubason »

já jediný, co jsem dělal, byly přijímačky kdysi v první třídě, když jsem šel na flétničku, jestli mám hudební sluch :D
na bubny se ani neptal, prostě mě vzal

Ringo
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 15 říj 2010 00:33
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Přijímačky na ZUŠ

Příspěvek od Ringo »

Já jsem taky přijmačky nedělal, jen zjišťoval jak na tom jsem, vzal si basu, pustil mi metronom a chvilku jsme jamovali :) Pak mi zkusil něco napsat do not ať to zahraju to bylo vše :wink:

miroslavprazan
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08 úno 2011 23:04

Re: Přijímačky na ZUŠ

Příspěvek od miroslavprazan »

Tak už jsem je udělal a vytahli na mě i abych intonoval pak mi hral na klavir a ja mu mel rict jestli je to vesely nebo smutny :D pak nejaky cviceni na rytmus a prsty a sel sem domu :D mimochodem ten zpev vypadal hodne zajimave :D

Odpovědět

Zpět na „Učitelé, výuka“