Dobrá škola, učitel nebo kurzy v Brně?

Kdo vás učil a jaký byl, koho byste doporučili? Nebo hledáte učitele na bicí, či nabízíte výuku? Tady máte svůj prostor.
Raska.Stanislav
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 25 črc 2008 18:43

Re: Učitelé v Brně

Příspěvek od Raska.Stanislav »

Hugo.Bos: Otázkou je, proč zrovna Králíka ne. :)

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Učitelé v Brně

Příspěvek od Hugo Bos »

Raska.Stanislav píše:Hugo.Bos: Otázkou je, proč zrovna Králíka ne. :)
Na melodický ok, ale na sadu bych doporučil rozhodně někoho jiného, či zde zmiňovaného.

Lukáš - s.t.o.
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 12 říj 2005 19:36
Bydliště: Brno, Hradec Králové

Re: Učitelé v Brně

Příspěvek od Lukáš - s.t.o. »

Každopádně moje nabídka trvá: 200 Kč za lekci. Učím dle tuzemských i zahraničních škol. Učil jsem se u Václava Zimy a Petra Kudibala. Ahoj!

Raska.Stanislav
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 25 črc 2008 18:43

Re: Učitelé v Brně

Příspěvek od Raska.Stanislav »

Taky je otázkou, jestli není lepší jít rovnou ke zdroji a neučit se přímo od Kudibala nebo Zimy, kteří jistě také učí podle tuzemských a zahraničních škol a počítám, že za hodinu si budou brát zhruba stejně a máš jistotu kvalifikovaného pedagoga. A dobrý pedagog je základ. Může do hraní zapálit, nebo taky sprotivit na celý život. Takže bych výběr učitele nebral úplně na lehkou váhu. :)

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Učitelé v Brně

Příspěvek od Hugo Bos »

Raska.Stanislav píše:Taky je otázkou, jestli není lepší jít rovnou ke zdroji a neučit se přímo od Kudibala nebo Zimy, kteří jistě také učí podle tuzemských a zahraničních škol a počítám, že za hodinu si budou brát zhruba stejně a máš jistotu kvalifikovaného pedagoga. A dobrý pedagog je základ. Může do hraní zapálit, nebo taky sprotivit na celý život. Takže bych výběr učitele nebral úplně na lehkou váhu. :)
Výběr učitele určitě nebrat na lehkou váhu, nadruhou stranu, titul před a za jménem není žádná záruka.
Co píšeš toho sprotivení nacelý život, dokážu si v barvách pŘedstavit, Že to dokáŽe i akademicky vzdělaný člověk....
Záleží na lidech, i na žácích - když k někomu chodím, měl bych sám vědět, jestli mu to něco dává a motivuje ho to, nebo ne.
Na druhou stranu 200Kč/h mi přijdou komické na člověka, který doteď hrává na swingstary...Bohužel, to že někdo chodil k Zimovi, nebo Kudibalovi, nebo k Veselému neznamená, že musí být dobrý bubeník, nebo pedagog...

kitten
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 284
Registrován: 01 kvě 2004 21:59
Bydliště: Brno

Re: Učitelé v Brně

Příspěvek od kitten »

ty swingstary jsem nepochopil :roll:

Raska.Stanislav
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 25 črc 2008 18:43

Re: Učitelé v Brně

Příspěvek od Raska.Stanislav »

Hugo.Bos:
Samozřejmě titul nedává žádnou záruku, ale myslím, že je tam větší pravděpodobnost jak u člověka, který titul nemá. Už jen to, že strávil několik let na hudební škole, než ten titul dostal naznačuje, že by něco měl z toho prostředí pochytit více, než člověk který jde jednou za týden na ZUŠku a jinak chodí na normální školu. Ale samozřejmě i když tě může učit špičkovej hráč, můžete si nesednout a tak je to stejně zbytečné, jako kdyby tě učil začátečník. Ani jeden ti nic nepředá.
Ale samozřejmě bych radši volil někoho kdo má titul a když mi nebude sedět, nebo to bude idiot, tak to prostě ukončit. Nikde není psáno, že jakmile dojdeš na prví hodinu, musíš u něj zůstat. Naopak výhodou soukromých hodin je, že je člověk může kdykoli zrušit. Platí si to přece jen on sám. :wink:

Lukáš - s.t.o.
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 12 říj 2005 19:36
Bydliště: Brno, Hradec Králové

Re: Učitelé v Brně

Příspěvek od Lukáš - s.t.o. »

Ahoj! Václava Zimu i Petra Kudibala vřele doporučuji. Vašek mě učil za 200 Kč, Petr za 300 Kč. Není důvod abych se někomu vnucoval pod cenou. 200 Kč je optimum. Moje podmínka je aby můj žák pravidelně cvičil. To, že neučím 20 žáků týdně jako profesionální učitelé neberu jako nevýhodu. Bicím nástrojům (malému bubnu) se věnuji 16 let.

Raska.Stanislav
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 25 črc 2008 18:43

Re: Učitelé v Brně

Příspěvek od Raska.Stanislav »

Myslím, že není důležité jak dlouho, ale jak kvalitně. :) Ty sice říkáš, chodit pod cenu, ale cenově se zařazuješ mezi lidi typu Zima, Kudibal... A je tomu tak i v praxi? :wink:

kodejn
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 21 črc 2009 11:00

Re: Učitelé v Brně

Příspěvek od kodejn »

A co Vitězslav Vavrda?

Lukáš - s.t.o.
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 12 říj 2005 19:36
Bydliště: Brno, Hradec Králové

Re: Učitelé v Brně

Příspěvek od Lukáš - s.t.o. »

Ahoj!
Nemyslím si, že jsem tak dobrý bubeník jako Václav Zima nebo Petr Kudibal. Nicméně srovnání bych se nebál, i když z toho nevyjdu nejlíp:) Pár začátečníků jsem učil, a je to velká námaha vydržet někoho poslouchat a snažit se mu vysvětlit jak to hrát nejlíp. Proto si myslím, že 200 Kč je optimum.

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Učitelé v Brně

Příspěvek od Wind »

Chodím ke MgA. Stanislavu Pliskovi na Vídeňskou, můžu ho jenom doporučit, je to super borec. Hraje v Městském divadle a + ve třech skupinách (The Paranoia, Saggitarius, Bigband Brno). Podle bandzonu ještě do 2009 učil na konzervatoři, je firemním hráčem Agneru (na L.A. Fusion nedá dopustit, přišel jsem na ně díky němu)... Učí podle několika škol, já mám zatím každou od jiného autora... na bubínek Reed, Stone, Peters a na soupravu Veselý Carmine a Erskine...
http://bandzone.cz/fan/standa999

Nemůžu než mu tady udělat trošku reklamu... :D

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Učitelé v Brně

Příspěvek od onehalph »

Ja jsem chodil pred lety k Vitovi Vavrdovi a moje doporuceni je jednoznacne na nej ...

saft
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 12 kvě 2011 21:24

Re: Učitelé v Brně

Příspěvek od saft »

Zdravim pánové,
chtěl bych tohle mrty téma oživit, protože momentálně hledám učitele v Brně já. Tak kdyby jste byli tak hodní a doporučili mi někoho kdo momentálně učí, nezlobil bych se. :)

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Učitelé v Brně

Příspěvek od onehalph »

No ja myslim, ze situace se vyrazne nezmenila od ty doby, co se resilo tohle tema naposledy - za me asi Vita Vavrda a hned za nim Pavel Briza ...

Odpovědět

Zpět na „Učitelé, výuka“