Otazka budoucnosti

Kdo vás učil a jaký byl, koho byste doporučili? Nebo hledáte učitele na bicí, či nabízíte výuku? Tady máte svůj prostor.
Odpovědět
Antibiotik
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 23 dub 2010 22:22

Otazka budoucnosti

Příspěvek od Antibiotik »

Tak ted su v koncich, vykaslat se na hodiny a pracovat na kapele nebo pracovat stale jen na sobe, jako 3 roky doted?
Naposledy upravil(a) Antibiotik dne 27 pro 2012 23:24, celkem upraveno 1 x.

Kryštof
Diskutér Sféry
Příspěvky: 198
Registrován: 24 bře 2008 12:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka budoucnosti

Příspěvek od Kryštof »

Chod na hodiny i do kapely ... na zkousky chod driv a pred zkouskou cvic veci od ucitele, pak budes pekne na zkousku rozehranej.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka budoucnosti

Příspěvek od Bobroněnko »

Tak já su teď taky v koncích, jaká vlastně byla otázka? Na mě to nepůsobí jako že tě někdo odněkud vyhodil. A pokud je ten text pravdivý, tak se asi nemáš čemu divit, ne? Takže já nevím, co vlastně chceš? Hrát nebo se vymlouvat na to, že tě učitel vyhodil? Já bych preferoval hraní, a u toho dosáhneš nejlepších výsledků tak, jak psal Kryštof. Takže, kde přesně je ta otázka?

Antibiotik
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 23 dub 2010 22:22

Re: Otazka budoucnosti

Příspěvek od Antibiotik »

Hodinu mam(resp.mel jednou za tyden), pristi rok jdu na stredni.Vseho je moc, jen casu je malo, a cvicit CHVILKU pred zkouskou kapely nepripada v uvahu, protoze mi dava slozite veci a noty, na ktere potrebuju tak hodinu denne a to fakt nemam. A jediny den, kdy mam volno, je streda, takze je otazka, jestli mam chodit furt na hodiny nebo mit zkousku kapely.

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka budoucnosti

Příspěvek od R - stick »

Víš jaký je rozdíl mezi špičkovým bubeníkem a normálním člověkem?

- špičkový budeník, který se dostal do tvé situace hledal řešení, jak z toho ven - a hlavně cvičil několik hodin denně.
- normální člověk, který se do tvé situace dostal si perfektně a precizně zdůvodníl, proč to nejde ......

Kdyby si o tobě tvůj učitel myslel, že jsi blb, tak by ti nedával složité věci. Dopředu tě totiž neposune nějaké šmrdlání (na to ti stačí zábavová kapela) ale flák nebo konfrontace s profíkem, na kterém si nabiješ hubu - a co tě (pokud na to máš) dokáže posunout mnohem dál, než něco jednoduchého, které si hraješ při cvičení tak, aby jsi to měl co nejdřív za sebou.

Tvůj problém není v nedostatku času, ale v myšlení. Ujasni si, co skutečně chceš a pak řeš, jak toho dosáhnout.

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka budoucnosti

Příspěvek od Žilkoslav »

Věř mi, že to jde, když se chce. Každý den dojíždím 60 kilometrů vlakem do školy a zpět. Domů se vracím okolo 6 večer a v pohodě zvládám hrát se čtyřmi kapelami, cvičit na bicí a také se věnovat ostatním koníčkům.

Odpovědět

Zpět na „Učitelé, výuka“