Cviky nebo posilování?

Kdo vás učil a jaký byl, koho byste doporučili? Nebo hledáte učitele na bicí, či nabízíte výuku? Tady máte svůj prostor.
Odpovědět
seychel
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22 zář 2014 18:20
Kontaktovat uživatele:

Cviky nebo posilování?

Příspěvek od seychel »

Jsem začátečník a mám problém s bolestmi rukou, jde momentálně nejvíc o svaly mez zápěstím a loktem. Používáte nějaké cviky nebo posilování na ruky? Alespoň když jste začínali vy, tak jste měli stejné problémy? většina bubeníků jsou namakaní a tak mám strach, abych kvůli tomu nemusel začít chodit do posilovny? :lol: Nebo se mi to časem srovná a když budu hrát delší dobu, tak se mi ty svaly posílí sami?


________________________________________________________________________________________________

28 let z Liberce, z toho 2 měsíce na bicích, moje stránky rychlá krátkodobá půjčka, fanoušek Manchester United :D
Naposledy upravil(a) seychel dne 09 říj 2014 16:32, celkem upraveno 1 x.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Cviky nebo posilování?

Příspěvek od Bobroněnko »

(1) nech si od někoho zkontrolovat techniku hry. často tyhle bolesti jsou způsobeny špatným držením paliček nebo vedením úderu. (2) ujasni si, co tě bolí. svaly, nebo šlachy a úpony? to jsou diametrálně rozdílné věci. svalovou bolest a únavu přehlížet můžeš, úpony ne. (3) ta posilovna ti nezaškodí. na posílení zápěstí není nic lepšího než mrtvý tah, a navíc si zvykneš na lepší držení těla, které ti pak zas pomůže za bicíma.

seychel
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22 zář 2014 18:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Cviky nebo posilování?

Příspěvek od seychel »

Zkusím se nejdříve poradit s někým ohledně toho, jestli mám správnou techniku. Jsem začátečník, takže s největší pravděpodobností může být problém zde.

Odpovědět

Zpět na „Učitelé, výuka“