Hledám učitele (Praha)

Kdo vás učil a jaký byl, koho byste doporučili? Nebo hledáte učitele na bicí, či nabízíte výuku? Tady máte svůj prostor.
Odpovědět
Bezblech
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 24 led 2008 19:24

Hledám učitele (Praha)

Příspěvek od Bezblech »

Hraju na bicí skoro rok, dosud bez učitele, podle videoškol atd. Potřeboval bych do hraní vnést trochu řád a disciplínu, takže sháním odborný dozor. Někoho, kdo mi řekne, co dělám blbě, co mám cvičit, kdo mě naučí noty, pořádně hrát na bubínek, koordinaci, prostě všechno, co je nutný k vlastní tvorbě. Zkušebnu mám na Strahově, na lekci bych to viděl jednou týdně v pevný čas, nejlépe v sobotu právě u mě ve zkušebně od 16-20:00 nebo podle dohody i v týdnu večer na libovolném místě. Můžu si dovolit zaplatit 200 korun za lekci, maximálně 250.

Je jasné, že se musí začínat rockem, sám ale poslouchám nu-jazz a podobné žánry, takže kdyby se zaměřoval učitel na podobné styly, tak by to bylo jedině dobře. Čekám na nabídky :-) Jo a je mi 30, takže žádné velké ambice, ale myslím, že střevo nejsem. Filip - email fme@seznam.cz

001
Diskutér Sféry
Příspěvky: 117
Registrován: 26 lis 2008 18:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám učitele (Praha)

Příspěvek od 001 »

Bezblech píše:Hraju na bicí skoro rok, dosud bez učitele, podle videoškol atd. Potřeboval bych do hraní vnést trochu řád a disciplínu, takže sháním odborný dozor. Někoho, kdo mi řekne, co dělám blbě, co mám cvičit, kdo mě naučí noty, pořádně hrát na bubínek, koordinaci, prostě všechno, co je nutný k vlastní tvorbě. Zkušebnu mám na Strahově, na lekci bych to viděl jednou týdně v pevný čas, nejlépe v sobotu právě u mě ve zkušebně od 16-20:00 nebo podle dohody i v týdnu večer na libovolném místě. Můžu si dovolit zaplatit 200 korun za lekci, maximálně 250.

Je jasné, že se musí začínat rockem, sám ale poslouchám nu-jazz a podobné žánry, takže kdyby se zaměřoval učitel na podobné styly, tak by to bylo jedině dobře. Čekám na nabídky :-) Jo a je mi 30, takže žádné velké ambice, ale myslím, že střevo nejsem. Filip - email fme@seznam.cz
Nevím odkud přesně jsi, ale zkus si vygooglovat Zušku na Proseku (praha 9). Chodím tam k Tomáši Stloukalovi a jsem zatím spokojen.

Pompo
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 18 kvě 2009 02:41

Re: Hledám učitele (Praha)

Příspěvek od Pompo »

Ahoj. Nabízím soukromé lekce. Jsem Absolvent KJJ u prof. Kympla a Doksanského. Nyní studuji VOS pri KJJ u M. Sulce ( absolventa Berklee Collige of music in Boston). Nabízím komplexní výuku od začátečníků po profesionály. Vsechny styly, techniky, noty - nenoty.
Cena lekce 250kč/60min.
info : http://www.myspace.com/ondrejpomajsl
Kontakt: 737606299
o.pompo@seznam.cz
Díky O. Pomajsl

Uživatelský avatar
Kenny
Pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 10 lis 2008 21:25
Bydliště: Praha

Re: Hledám učitele (Praha)

Příspěvek od Kenny »

Po delší době, kdy u mě byly bubny víceméně na druhý koleji, jsem našel kapelu, se kterou si myslim, že to konečně má cenu.. :D Chtěl bych tak znova začít pořádně s bubnama, potřebuju určitě někoho, kdo mě povede, upozorní na chyby, pomůže s technikou ale i poradí prakticky, co by třeba víc sedlo do kapely apod. Prostě kopmletně.. Jsem z Prahy a budu tedy rád za každý doporučení učitele, kterej by mě učil a finančně by to bylo snesitelný.. Díky za tipy a nabídky..

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám učitele (Praha)

Příspěvek od Kubason »

Zkus Radima (zdejšího správce), je to na Nákladovým nádraží Žižkov (přímo v nákladovým nádraží), stojí to 250 korun za 60 minut, je to sympaťák, a navíc dobře učí. Můžu ho z vlastní zkušenosti doporučit. :)
[/reklama]

Marek Žežulka
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 04 bře 2011 15:45

Re: Hledám učitele (Praha)

Příspěvek od Marek Žežulka »

Ahoj.Po časové odmlce a načerpání nových hudebních zkušeností z oblasti bicích,jsem se rozhod opět učit na bubny.Působil jsem,nebo působím v kapelách Arakain,Divokej Bill,nebo band Daniela Landy.Jestli máš zájem o soukromé hodiny,ozvi se mi na mobil: 602363622,nebo na email marek.studio@seznam.cz Těšim se na každýho z vás,zdarec.

Odpovědět

Zpět na „Učitelé, výuka“