Sháním Kapelu/nesháníte bicáka?

diskuse o tom, co se do témat nevešlo
Odpovědět
Vojtěch Drobek
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 27 srp 2012 17:29

Sháním Kapelu/nesháníte bicáka?

Příspěvek od Vojtěch Drobek »

Zdravim všechny, :)
Sháním kapelu (nejlépe rockovou), pokud by byl jiný žánr, tak nevadí :)
Možná bych i založil úplně novou kapelu (tzn. basáka, solovku, textaře-textaři můžou být všichni :D), jsem vlastně taky tak trochu zažátečník-ale to jsme vlastně všichni, pořád je se co učit.

Chodil jsem tři roky do ZUŠky na bicí, a téměř rok jsem hrál s kapelou (skoro každou sobotu živě). Našel jsem v tom velké oblíbení, hudba mě baví a proto bych se chtěl dostat někam ,,vejš''.
Jediný háček je v tom, že zatím nemám bicí. V kapele jsem hrál na půjčené yamahy, kluci se mnou nespokojení nebyli. Jsem flexibilní a rád se učim nové věci.
Pokud byste o někom věděli, nebo třeba i vy sami, dejte vědět. Díky :)

Kryštof
Diskutér Sféry
Příspěvky: 198
Registrován: 24 bře 2008 12:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním Kapelu/nesháníte bicáka?

Příspěvek od Kryštof »

To je docela problém nemít bicí, když hledáš kapelu :D

Vojtěch Drobek
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 27 srp 2012 17:29

Re: Sháním Kapelu/nesháníte bicáka?

Příspěvek od Vojtěch Drobek »

No, to jo no. Ale třeba bych si je půjčil. Dříve nebo později si je koupit musim

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Sháním Kapelu/nesháníte bicáka?

Příspěvek od Šupi »

To musíš no :D, myslim že je nejvyšší čas :D, já bych do kapely totiž bicáka bez bicích ani moc nechtěl :D.

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním Kapelu/nesháníte bicáka?

Příspěvek od Medák »

Zkus spíš hudební bazar nebo nějaké hudební fórum. Obávám se, že sem chodí pouze bubeníci a ti bubeníka nehledají, ale čert ví.
Když jsem začínal se svou úplně první kapelou, hrál jsem pouze na rytmičák. Později jsem měl půjčenou celou soupravu Amati (Shit 1), která byla sice hrůzostrašná, ale jak jsem byl za ní rád!
Pokud jsi z Prahy nebo poblíž, tak si můžete pronajmout zkušebnu, kde jsou erární bicí i aparáty. Stojí to tak 100 - 150 kč na hodinu. Pro začínající kapely to není špatný - nemusíš hned kupovat aparaturu.

Kryštof
Diskutér Sféry
Příspěvky: 198
Registrován: 24 bře 2008 12:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním Kapelu/nesháníte bicáka?

Příspěvek od Kryštof »

Ty bicí co tam jsou, jsou vetsinou totalni odpad, narazil jsem tam na kotel kterej znej asi 10 vterin a vydavalo to zvuky startujiciho letadla, dobrej efekt. Hlavne zkusebny.com tam to pekne smrdi a navic po tobe chtej porad platit nejaky tarify a chovaj se k tobe jako k pangasium v rece Mekongo. Doporucuju najit nejakou kapelu seznamit se tam s bicakem co bude ochotnej ti pujcovat bici abys na ne v ty zkusebne mohl cvicit.

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním Kapelu/nesháníte bicáka?

Příspěvek od Medák »

Se zkusebny.com zkušenost nemám, ale byl jsem před pár lety jednou v Matrixu, a pak ještě někde na Žižkově. V obou zkušebnách měly Basix Custom s převozkama, aparáty nějaký Line 6, Crate apod. Docela to šlo, ale bylo to z nouze, když jsme neměli zkušebnu. Je to dobrý pro začátek, aby člověk zjistil, jestli u toho vydrží nebo ne.

maelt
Diskutér Sféry
Příspěvky: 104
Registrován: 25 črc 2011 17:20

Re: Sháním Kapelu/nesháníte bicáka?

Příspěvek od maelt »

Muzu doporucit jednu zkusebnu v Holesovicich, jsou tam myslim 2005ky sonory a hrajou pekne, akorat snare sem si tahal svuj, protoze tam byl nejakej odpad :D

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním Kapelu/nesháníte bicáka?

Příspěvek od Bobroněnko »

zkusebny.com a matrix brát jen v nejvyšší nouzi a nikde nic nepřechovávat, stalo se mi, že jsem si nechával ve zkusebnach.com ve skladu činely (zamknutý sklad, který otvíral správce zkušeben) a jednou jsem našel tejpka vesele mi řezajícího do plechů. od té doby jsem tam neplách. nehledě na to, že ty erární bicí, co tam jsou, dost trpí tím, že na ně hraje kdejaký hovado.

do veřejnejch zkušeben leda s vlastní šlapkou, činelama a šroťákem, to je minimum.

Odpovědět

Zpět na „Prostě o všem ostatním“