Sféra volí prezidenta ČR

diskuse o tom, co se do témat nevešlo

Koho budete volit?

Anketa končí za 14 led 2013 03:39

1 - Zuzana Roithová
0
Žádná hlasování
2 - Jan Fischer
1
3%
3 - Jana Bobošíková
1
3%
4 - Táňa Fischerová
3
8%
5 - Přemysl Sobotka
0
Žádná hlasování
6 - Miloš Zeman
3
8%
7 - Vladimír Franz
15
41%
8 - Jiří Dientsbier
1
3%
9 - Karel Schwarzenberg
13
35%
 
Celkem hlasů: 37

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od pete77 »

volte Karla Zemana!!
stejně se divím..copak se něco změní, zas budu muset jít v po na 6 do práce a nebo se mýlím?
A ti nahoře u zdroje se budou mít pořád líp..tak k čemu to divadlo a rozpory a debaty mezi lidma..jo je to poprvé,tak jdu jinak na to .....

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od tomcorn »

Tohle se nezmění určitě. Myslím, že jde z 99% jen o reprezentaci republiky venku, nějaký směr mezinárodního "směřování" apod. Rozhodně se prezidentský úřad netýká toho, co Miloš sliboval (stopka vládě, boj pravice-levice, církevní restituce, ...). kdyby prezident tyhle možnosti měl, tak by přes Klause nikdy neprošla např. Lisabonská smlouva. Taky mi vadí církevní restituce a např. ACTA (pro které KS byl coby člen vlády), ale o tomhle prezidentování nebude, proto tam hodím (byť s výhradami) KS, jelikož tu reprezentativní část, o které to bude, (podle mne) zvládne lépe.

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od Pavlišta »

Naprosto souhlasím. Jde hlavně o reprezentaci. U Zemana bych se zase bál, co kde plácne za bonmot..... Když si takhle žvaní doma na Vysočině, je to leckdy pro zasmání, ale na mezinárodní úrovni ? A mít křupana za prezidenta....

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od Žilkoslav »

Pánové, je to v hajzlu. Vyhrál to Klaus, Zeman a Mečiar dohromady.

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od Pavlišta »

Ještě, že máme ty bubny. Ale na každé prase se vaří voda....

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od pete77 »

ale no tak, přátele..svět jede dál,ať je tam kdo chce :D

Zajo
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 01 lis 2004 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od Zajo »

Žilkoslav píše:Pánové, je to v hajzlu. Vyhrál to Klaus, Zeman a Mečiar dohromady.
Ja by som este pripojil Fica...

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od tomcorn »


Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od R - stick »

To bohužel neříkáš nic nového. Žijeme ve státě, ovládaném právnicko exekuční mafií, která ze svých zisků financuje politiku, a politici vlastní přes různé nastrčené firmy všemožné inkasní, vymáhací a advokátské společnosti s obraty, přesahující státní rozpočet. Plně srovnatelné s nacismem a komunismem - akorát se sofistikovanějším chováním. Tato mafie už totiž nedělá tu chybu, že likviduje lidi v koncentrácích a plynových komorách, ale nechá je nenápadně pochcípat na ulici .

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od Žilkoslav »


Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od gu-staff »

To uteče...alespoň můžeme čas, kterej bychom věnovali čtení zpráv o politice, věnovat cvičení.

A Zemana třeba jednou místo transportu ke břehu pošlou po Labi do zahraničí....
Přílohy
20130610223238_1778331_.jpg

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od gu-staff »

pete77 píše:já jdu zase do Zemana ..Karel je váženej má jméno je chytrej..ale myslím si,že se pro nás obyčejný lidi nic nezmění..prostě media maj o čem psát,a s komára se dělá velbloud:)
ten příspěvek výše je pěknej..,ta doba byla strašnější než dnes..to jsem rád ,že jsem v tom nežil..komunismus jsem vnímal jako dítě až tak od 85 :D
Objevil jsem tohle vlákno až dnes, a nedá mi to, abych se nezeptal: Co se tedy po roce pro nás obyčejný lidi změnilo? Díky Zemanovi devalvovala pozice prezidenta v poloviční autokracii, kdy si prezident uzurpuje mnohem větší rozhodovací a schvalovací práva, než mu naše (bohužel) nedokonale vysvětlitelná Ústava dovoluje. Viděli jsme Zemana tancovat na schodech v televizi, viděli jsme ho mořeplavit v člunu z Tesca na rybníku, viděli jsme ho zhruba tisíckrát kouřit v naprosto (pro prezidenta civilizovaného státu) nevhodných situacích, naštěstí jsme ho neviděli poblít korunovační klenoty - i když moc nechybělo, viděli jsme ho rozdávat dobře placená a prestižní místa v politice svým kamarádíčkům a podporovatelům (se úplně divim, že Bohdalová není kancléřka), slyšeli jsme ho provokovat Islámskou menšinu, prostě x-krát jsme ho viděli chovat se jako burana a vidláka, kterým i přes svoje vzdělání a vědomosti bezesporu zůstal. Ale nedokážu si vzpomenout - i když se nezaujatě snažim - kdy jsem si řekl: "Tak tady mně Miloš potěšil/choval se distingovaně/dobře reprezentoval/vhodně okomentoval...." Protože to se totiž nestalo. Pokud se stalo, rád si kliknu na nějaký odkaz a podívám se. Nesnášel jsem Klause,ale co se týká vystupování a noblesy - zlatej Klaus. Politicky je to stejný svinstvo.

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od Adrub »

Naprostý souhlas s gu-staffem :wink:

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od onehalph »

gu-staff: bingo :-) je to (mezinarodni) ostuda, ktera mi vzdy neda nevzpomenout na obdobne individuum v podobe ruskeho ex prezidenta Jelcina.

Posluchac
Diskutér Sféry
Příspěvky: 142
Registrován: 13 pro 2012 00:26

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od Posluchac »

Ostudu dělal M. Zeman už jako předseda vlády, kdy se v Rakousku opil tak, že ho museli vést od stolu do auta, poněvadž netrefil a vrávoral... U něj ostré reakce, třeba za prezidentování a opět při návštěvě Rakouska, zřejmě způsobuje pokles hladiny alkoholu pod obvyklou míru.. Pak je nervozní, vztéká se, odsekává na otázky, uráží.

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od Žilkoslav »

Gu-staff to vystihl ve svém komentáři naprosto přesně. Zeman je hulvát, kterej svým prezidentováním rozděluje společnost.

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od pete77 »

Od těch korunovačních klenot u mě Zeman klesl byl jsem nasranej,že jsem ho volil.A na podzim už jsem volbám nešel..sice zvolíš stranu a pak je koalice oni se domluvý a vše je jinak..je to na pi..
Pokud člověk mezi nima není aby si nahrabal,tak musí jen dělal a nic nezmůže,ale nechápu Babiše,chce aby se lidi měli lépe,ale že by napřed přidal svým zaměstnancům to ne:)Teď je ministrem, vazbu na Afgofert bude mít pořád,tak co to kua jako je?bude o všem vědět nejdříve a pak malá domů,tichej společník atd..tohle tu už dávno bylo.

Uživatelský avatar
dadoch
Řečník Sféry
Příspěvky: 532
Registrován: 02 zář 2007 17:41
Bydliště: Jičín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od dadoch »

pete77 píše:Teď je ministrem, vazbu na Afgofert bude mít pořád,tak co to kua jako je?bude o všem vědět nejdříve a pak malá domů,tichej společník atd..tohle tu už dávno bylo.
A je to venku!

Obrázek

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od Žilkoslav »

Dadochu, teď jsi mě dostal do kolen! :D

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Sféra volí prezidenta ČR

Příspěvek od gu-staff »

onehalph píše:gu-staff: bingo :-) je to (mezinarodni) ostuda, ktera mi vzdy neda nevzpomenout na obdobne individuum v podobe ruskeho ex prezidenta Jelcina.
Jo jo, tem měl nejlepší představení, když letěl vládním speciálem už nevim kam, vylezl ven, tam čekala klasická uvítací delegace, kupa lidí, kobereček k autu, a Boris se otočil a šel se vyčůrat za kolo letadla...to až udělá Zeman, tak už budeme opravdu zapsáni v análech západního světa jako Kocourkov, který se nikdy nevymanil z role sovětské kolonie....

Odpovědět

Zpět na „Prostě o všem ostatním“