Zlomenina

diskuse o tom, co se do témat nevešlo
Odpovědět
Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Zlomenina

Příspěvek od Žilkoslav »

Pánové, stala se mi nepěkná věc - zlomil jsem si ruku, konkrétně dvě kůstky v dlani, naneštěstí v pravé. Dostal jsem dlahu na měsíc. Tak se ptám: Měl někdo z vás podobnou zlomeninu? Jak jste po sundání sádry začali cvičit? A jak jí moc namáhat?

Pozitivně beru to, že teď budu cvičit levačku, ty dvojky by mohly bejt lepší. A vůbec obecně se nesnažím propadat panice. Šak to sroste.

Předem díky za veškeré vaše reakce. :)
Přílohy
STAY STRONG WITH BROKEN HAND
STAY STRONG WITH BROKEN HAND

Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Zlomenina

Příspěvek od Tarkil »

Ahoj,
na jaře jsem si při lyžování roztříštil na tři kousky druhou záprstní kůstku v pravé ruce. Je důležité, aby to měl člověk dobře srovnané a kůstky se mu nějak nehnuly, to pak může být problematické. Já jsem měl sádru měsíc a asi další měsíc jsem měl ruku šetřit. Je fakt, že jsme měli před koncertem, takže jsem už cca. po třech týdnech začal lehce hrát a cvičit. Kupodivu ruka v místě zlomeniny vůbec nebolela, spíš jsem nějaký čas rozhýbával ztuhlé zápěstí. Od té doby všechno v pohodě.

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlomenina

Příspěvek od Žilkoslav »

Já to měl naštěstí čistě zlomený, takže mi nemuseli nic rovnat. Ve čtvrtek jsem byl na kontrole a zjistilo se, že to odnesl pouze jeden prst a to prostředníček, udělali mi slušivou sádru, se kterou fakuju všechny kolem sebe, tak když už nic, je aspoň legrace. Punk's not dead, vy volové! :D

Odpovědět

Zpět na „Prostě o všem ostatním“