Fajn zkušebny v Praze!

diskuse o tom, co se do témat nevešlo
Odpovědět
murDDrum
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 17 úno 2014 16:46

Fajn zkušebny v Praze!

Příspěvek od murDDrum »

Ahoj klucí!
Včera jsem objevil v Praze nově postavený zkušebny.Musím uznat že vybavení je supr ( Pearl VBX [ dokonce nalazený! :D ] a Tamy Superstar ).
Pro bubeníky je tam malá místnůstka za pade na dvě hoďky,což je teda pdole mně paráda a ještě k tomu je tam něják do 16.3 zkoušecí doba,že tam můžeš na dvě hodinky úplně zadarmiko. ( tak jsem toho využil hehé )
Je to na Hájích,kousek od Donovalský ve skladech pod tou Billou co tam je,z čehož jsem se nejdřív zhrozil,jelikož jsem si říkal že tam musí bejt vlhko jak hovado,ale je to pohoda.Koberce na zdech,zvuk supr a fajn lidi musim uznat.
Už jsem vyzkoušel hodně pražskejch sdílenejch zkušeben,ale tady se mi zatím líbilo nejvíc,stejně si ale musím už pořídit svojí cimru na bubínky,to je prostě úplně nejlepší nu.. :roll:
Tady se dyžtak můžete mrknout --> http://zkusebnypraha.cz
Týpek říkal,ež pracujou i na nesdílenejch zkušebnách,tak možná jednou,když budou finance.. :lol:
Tak ať to hraje a nepraská! :)

NNNFilip
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 09 bře 2014 21:38

Re: Fajn zkušebny v Praze!

Příspěvek od NNNFilip »

Zdravím,
prosimtě, kde přesně to tam je? Dneska jsem šel kolem a nevim jestli jsem tak blbej a slepej nebo jetsli to tam je nějak "zapadlý", ale nenašel jsem to (zase moc dlouho jsem to nehledal). Díky za odpověd.

Uživatelský avatar
Brady666
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 19 led 2014 22:50
Bydliště: Louny

Re: Fajn zkušebny v Praze!

Příspěvek od Brady666 »

Nápad je to super, snad to vydrží dlouho, protože takovejch projektů už tady bylo docela dost... většinou to ztroskotalo na bezohlednosti "muzikantů" k zapůjčeným aparátům nebo nástrojům

Uživatelský avatar
Grocker
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 203
Registrován: 12 srp 2009 10:44
Bydliště: Bavorov
Kontaktovat uživatele:

Re: Fajn zkušebny v Praze!

Příspěvek od Grocker »

Když jsme u toho... budu tejden služebně v Brně, rád bych tam chodil bouchat. Většinou večer tak od sedmi. Doporučte mi nějaký sdílený zkušebny, jestli tam jsou. Díky moc

Odpovědět

Zpět na „Prostě o všem ostatním“