Vztahy v kapele...

diskuse o tom, co se do témat nevešlo
Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Jen trochu mimo, ale musel jsem reagovat.
Honza píše:.Za kluky bych dal koule na špalek a myslim,...
:D :D :D :D mazec, ale tady nejsi ve vtipech:D

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

:oops: Já se přiznám, myslim, že už to tu nekde kdysi psal tuším saša a já to teď sprostě okopčil, páč se mi to tam hodilo :oops:

Malkav_gabriel
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 05 zář 2006 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Malkav_gabriel »

Ale je to hezká fráze... :)

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Sasa ale na spalek daval pindoura. Detail, ale podstatny :mrgreen:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

jo no na to by se hodil ten vtip jak sedí ta blondýna v drahý kavárně a na baru sedí bohatej chlapík - blondýna je hotová protože bohatej chlapík jí pošle skleničku Don Perignon 1958 , blondýna vezme lísteček a pošle ho chlapíkovi kde stojí něco ve smyslu, že to by mohla příjmout pouze pokud by měl v bance na kontě minimálně sedmimístné číslo, že ten mercedes co stojí venku by byl jeho, že byl měl plachetnici na miami a že jeho penis by byl 18 cm dlouhý...
...za chvíli se jí lísteček vrátí a na něm stojí: ve své švýcarské bance mám 9 místné čísla, ten mercedes před ve skutečnosti není mercedes ale je to ten bentley continental s řidičem, nemám plachetnici ale dvě jachty v monaku, ale nikdy, nidky si nebudu zkracovat penis o 5 cm...

Morbo
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 27 bře 2006 11:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morbo »

Vtip o mně. Děkuji.

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...prijemne spestrenie vaznej temy, padlo mi to vhod...
po katastrofe v podobe nasho koncertu, ktory sa odohral v nedelu vecer, sa totiz ukazalo, ze sme neni az taka zla partia a dokazeme sa vcelku svorne zhodnut na tom, co sme zorali a konstruktivne sme sa dohodli, jako to budeme riesit namiesto kydania na hlavu(odniesla by si to moja, dost som to pokaslal...)...proste som zistil, ze sa nie vzdy musia chovat jako hajzli a stupli tym u mna na cene...mam pocit, ze sa uvedomil uz aj basak a zacne trocka iniciativnejsie tu muziku brat, teda dufam...:-)
...vsetko zle

edd
Pokročilý
Příspěvky: 73
Registrován: 25 kvě 2006 17:37
Bydliště: Mutěnice

Příspěvek od edd »

Abychc se aspon trosku zapojil do diskuze :D tak vam reknu jak to chodi u nas v kapele. Jsme teda jenom ja (drums) a dva guitaristi :twisted: prvni (lead) kytarista (muj velkej kamos) s kterym jsme to zalozili je fajn typek rychle se zlepsuje a ohledne muziky a budoucnosti kapely mame stejny nazor. (hraje na kytaru stejne dlouho jak ja na bici) a umi uz opravdu dost (hrajem prevazne kousky od Iron Maiden a to je celkem slozite na kytaru) ja samozrejme nezahraju Irony ala Mc Brain (dost si to ulehcuju). Problem je vsak s druhym kytaristou, ten hraje o dva roky dyl nez prvni kytarista a nezahraje ani Living After Midnight (Judas Priest) coz je pisnicka kterou jsme se s kamosem (lead guitar) naucili za dva tydny (prvni pisnicka co jsme hrali vubec). Podotykam ze je to takovej vul, ktery si mysli, ze je lepsi nez my dva dohromady a vubec si neprizna ze to nedava. Tedka resime s kamosem (lead guitar) jestli ho vyrazime nebo dame jeste sanci. Co byste delali vy?

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Záleží na počtu šancí, co už dostal. Klidně, ale myslím, že dávat druhou šanci dvakrát, je nemoudré. Leda, že by to byla třetí šance. :wink:

Malkav_gabriel
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 05 zář 2006 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Malkav_gabriel »

To Edd: V mojí první kapele jsme sehnali zpěváka/kytaristu podobnýho jako tvůj kytarista, jelikož mě už to tam nebavilo tak jsem odešel, kdybych zůstal tak bych ho asi musel zabít... Na kytaru hrál strašně a když jsem podotknul že možná by to chtělo sehnat sólovou kytaru tak přístupnej trošku byl... Trošku, a když jsme kluka vzali na zkoušku a on slyšel zpívat a hrát našeho báječného zpěváka tak radši zdrhnul...
S takovýma lidma to podle mě nemá cenu, buď on nebo ty... Ale pokud nic neumí a je arogantní tak to s ním moc velkou budoucnost nemá, co myslíš? 8)

Morbo
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 27 bře 2006 11:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morbo »

Edd: Normálně se sejděte a zeptejte se ho: Baví tě to vůbec? Máš motivaci na to denně cvičit. Je to potřeba a ty sám to dobře víš. Pokud motivaci nemáš, nebo pokud to dokonce nevíš, neni co řešit....
Je mnohem lepší mít jen jednu pořádnou kytaru, než dva kytaristy, s tim že ten druhej v tom dělá akorát binec.
Zrovna nedávno jsme se dohodli s našim zpěvákem / kytaristou, že kytaru definitivně odloží, protože zpěvák je výbornej, ale jako kytarista nic moc. Všechno proběhlo zcela mírumilovně a rozumně. Nadále si vystačíme s jednou kytarou a já jsem jen rád. Aspoň se ta zvuková koule trochu provzdušní....

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

no, v kapele se komunikace lepsi v kazdym pripade si obcas nekdo udela tak osobity styl hrani na kytaru ze se s tim neda jen tak neco udelat. muze to byt ale dost casto o nazoru.

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

Ja by som ho vyprášil jedny radosť.... ked som vyrážal z kapely prvý krát človeka, tak som mal z toho traumy ale od vtedy mi to nerobí problémy. Ked vás brzdí, tak nieje dovod, aby tam ostával. Ja by som spravil to, že sa musí nejaké veci naučiť za nejaký čas, a potom sa uvidí. Ak sa naučí, tak dobre a ak nie, tak sa maj. Hlavne to musíš riešiť z očí do očí.

edd
Pokročilý
Příspěvky: 73
Registrován: 25 kvě 2006 17:37
Bydliště: Mutěnice

Příspěvek od edd »

ja by sem ho taky vyhodil ale nejak se k tomu nemuzu rozhoupat, uz jsme mu to s tim kamosem rikali at neco dela (to sme se ale pekne ozrali a pak nam to mluvilo jedna radost :P ) ale potom si koupil novy kombo, tak sem si rekl ze ho jeste nechame snazit (ne smazit :D ) zda se ze je ale porad stejnej namyslenej curak. Uz sem se s nim nekolikrat pohadal a priste mu asi rozbiju hubu. pritom kdyz mu reknu ze to hraje jak muj deda tak na me vzdycky bekne: tady mas kytaru a zahrej me to, a kdyz mu reknu ze ja mam drumy tak se usmeje a zacne na me ze to je to nejjednodussi (coz si po prvni hodine u ucitele rozhodne nemyslim) :?

Master
Řečník Sféry
Příspěvky: 729
Registrován: 17 říj 2005 13:20
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Master »

zaveď řeč na politiku a když něco řekne tak buď proti a pak ho vyhoď že s takovym prasetem fašistickym, nebo komunistickym hrát nebudeš...
:mrgreen:

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

edd: kdyby se mi někdo začal smát, že bubny jsou to nejjednodušší, tak bych mu něco zahrál a pak mu dal do rukou paličky, ať to zopakuje...A nebo bych ho rovnou vyhodil...
master:My jsme měli basáka nácka...a navíc neuměl hrát...tak po 2 zkouškách pá pá.

Malkav_gabriel
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 05 zář 2006 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Malkav_gabriel »

Vyhodit! Vyhodit! Maso! Krev! Jóóó! :twisted:

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...to mam najradsej ze bubny su najlahsie...
...normalne sa s nim rozluc, taky clovek nma co robit v kapele, zbytocne tam budete mat blbe vztahy...

Malkav_gabriel
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 05 zář 2006 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Malkav_gabriel »

To DrBambus: Jó to je nejlepší... :D Takový to, "můžeš hrát potichu? Neslyším se" A když nehraješ vůbec tak: "Nemůžu hrát bez bicích, hraj!" :D

Lothias
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 216
Registrován: 01 říj 2006 22:25

Příspěvek od Lothias »

hmm..tak nevcim jak jsem na tom u nás v kapele..to mi nikdo do očí neřekne..ale po první zkoušce mě všichni chtěli vyhodit..po druhý zkoušce si to už rozmysleli a jsem tam už přes půl roku :D nejvíc mě ale deptaj kecy ve stylu nesmíš do toho tak řezat je to hlasitý a mě bolej uši...to bych fakt vraždil..všichni maj repro jak prase a já hraju neozvučenej a stejně jsem hlasitej..tak hraju jak trotl potichoučku a zas že nejsem slyšet...no tyhle kecy mě serou...jinak mě docela štve že se v naší skupině nic neřeší...každej na to oficiálně kašle ale za zády se tě snažej vyhodit..rád bych věděl jak na tom u nich sem doopravdy :?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

z jedný kapely na střední mě vyhodily pětkrát, ale jinýho bubeníka neměli, navíc mám i zkušebnu.

Lothias
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 216
Registrován: 01 říj 2006 22:25

Příspěvek od Lothias »

Koubas píše:z jedný kapely na střední mě vyhodily pětkrát, ale jinýho bubeníka neměli, navíc mám i zkušebnu.
lol co jsi dělal že tě vyhodili 5x? Se divim že ses k nim vracel...já bych se na ně vys*al...

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

jednou mě vyhodili za to, že sem se vostříhal a tak podobně. prostě drsný kytaristi.

Malkav_gabriel
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 05 zář 2006 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Malkav_gabriel »

To jste hráli hair metal? :D

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

Ne, hráli sme bi metal.

Odpovědět

Zpět na „Prostě o všem ostatním“