Bubenický Magazín (magazín Sféry bubeníků)

Otázky a nejasnosti uživatelů, případně návrhy, podněty, nadávky a pochvaly, informace od správců a administrátorů
Odpovědět
Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Bubenický Magazín (magazín Sféry bubeníků)

Příspěvek od R - stick »

S novou Sférou bubeníků se mi povedlo zachránit a posléze i zprovoznit články z Magazínu Sféry bubeníků. Protože se mi podařilo zachránit jen obsah, spustil jsem nový web Bubenický Magazín - www.bubenickymagazin.eu Najdete na něm vše, co bylo kdysi v původním Magazínu, Bibli ladění v překladu od Sama Jr., většinu článků z Instantního Bubeníka + nějaké další věci. Se Sférou bude vše provázané odkazy.

Bohužel s tím souvisí ale také to, že Bubenický magazín je v rozpracovaném stavu, hotový zhruba ze 20% a zbývá na něm ještě spousta práce. Postupně ho dávám dohromady - podle svých časových možností, počítám, že do nějakého základního výchozího vzhledu to dokopu někdy začátkem podzimu. Proto vás prosím o toleranci jeho nedokonalého vzhledu - v této fázi jsem se zaměřoval hlavně na obsah .....

Pokud by se někdo chtěl podílet na práci na nových článcích a překladech, byl bych velmi rád. V takovém případě mě kontaktujte.

Odpovědět

Zpět na „Fórum o fóru, důležité informace a vzkazy presidenta.“