Naprostá ptákovina - aneb pomožte sponzorovat Sféru !!

Otázky a nejasnosti uživatelů, případně návrhy, podněty, nadávky a pochvaly, informace od správců a administrátorů

Co na to říkáte ???

je to naprostý nesmysl
4
6%
nic moc
4
6%
to by šlo
43
68%
super nápad, jdu do toho
12
19%
 
Celkem hlasů: 63

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Naprostá ptákovina - aneb pomožte sponzorovat Sféru !!

Příspěvek od R - stick »

Již delší dobu řeším, jak sponzorsky zajistit provoz Sféry - sice to táhnu já a táhnout to budu dál, ale občas to dá docela zabrat.

Napřed vysvětlím, co nechcu:
Nechci žádat o pomoc typu "pošlete 50,- 100,- 200,- ......... na provoz Sféry - to mě připadá dost ponižující - a popravdě řečeno radši si budu vařit špenát z kopřiv, co mi rostou za dílnou (+ semtam ulovím nějakého šneka), než tímto způsobem somrovat.

Nechci taky zahnojit Sféru reklamama typu Google Ad Sense, různýma bannerama a podobnýma sračkama - to jen přes mou mrtvolu ....... (i když nikdy neříkej nikdy ....)

Ale dostal jsem takový bláznivý nápad, jak by se to dalo uskutečnit, žádnou zainteresovanou stranu by to téměř nic nestálo a vy výsledku bychom na tom vydělali všichni - a vám ho chci předhodit, aby jste mi řekli, jestli na tom něco je, nebo jestli je to naprostá p**CENSORED*** Šlo by o toto:

Určitě se každému na zkušebně válejí totálně zničené činely - prasklé, nepoužitelné, totálně zdevastovaná torza, nebo jakékoliv zbytky. Tyto činely by jste zabalili, a poslali mi je poštou. Poštovné by vás mělo vyjít kolem 50 Kč. Ale prakticky by vás to nestálo nic - protože já vám těch 50 Kč budu kompenzovat tak, že vám pošlu 1 pár paliček. Vyděláme na tom všichni - vy se zbavíte šrotu výměnou za paličky - a já ty činely prodám ve výkupně barevných kovů a z výtěžku budu Sféru financovat. Vtip je totiž v tom, že pokud ty činely odnesete do kovošrotu sami, tak za ně dostanete zhruba hodnotu těch paliček - protože to bude zanedbatelné množství. Ovšem ne v mém případě, pokud se mi těch zásilek sejde více. No - a které fórum se může pochlubit, že jeho provoz je financován z výsledků takové železné (nebo v tomto případě bronzové - a navíc velmi stylové) neděle ???

Takže k tomu nyní řekněte vy svoje ......

přidáno po čase:

Zde jsou pravidla této akce:

Posílat výšeuvedené nepoužitelné činely můžete na adresu R - stick, B. Rektořík, Vysoké Studnice 70, 58821 Velký Beranov. Posílejte to tím nejlevnějším způsobem (obyčejný balík, nepojištěný. Po obdržení balíku každému odesílateli do 14 dnů pošlu 1 pár paliček (můžete si určit, jaký typ by jste chtěli).

Akce má neomezenou platnost - resp. bude platit do té doby, dokud se zde bude tento příspěvek zobrazovat.

Kdo se nebude chtít namáhat s nějakým balením a posíláním zásilky a chtěl by poslat jenom příspěvek, bude mít možnost na přelomu roku, kdy se bude platit další hosting. V tomto termínu zde zveřejním číslo účtu.
Naposledy upravil(a) R - stick dne 17 čer 2007 14:48, celkem upraveno 1 x.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Nápad dobrej! Jeden takovej menší se nám ve zkušebně válí a vypadá jako fakt otřes, zkusím si na něj cinknout, jestli náhodou nejni herně použitelnej a kdyby nebyl, tak rád pošlu. :wink:

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Tý vole, Milo Minderbinder, všichni jsme členy syndikátu, a všichni na tom vyděláme :-D sory jsem ovlivněn, ale úplně mi toto seplo, prostě Hlava 22 od Pepy Hellera je cool :shock:

Záďa
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 411
Registrován: 18 bře 2007 15:03
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Záďa »

Já si myslim, že nápad je to víc než super a navíc se mi doma jedna taková troska bez zvuku válí(možná proto si myslim, že je to super nápad :) )

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

no já doma nic takovýho nemám, to nepoužitelný sem vždycky dal kámošovi do začátků, ale co sem viděl na zkušebně clou, tam v rozmlácenejch je bronzu tak 30 kilo

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Covece, R-Sticku, napad dobrej, ale ja ti to kilo radsi poslu na ucet, nez abych se balil se dvema cinelama a tahal je na postu...posli mi kdyztak c. uctu do SZ.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Nevidelas na tom vice, kdyz by si treba zdrazil par palicek o 5 kc ???
Nebal bych se tu zverejnit sponzorskej ucet, kdo bude mit chut posle.

Ja taky nemam zadny plechy do srotu, takze ti klidne treba nejaky peniz poslu.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

hergot, tos měl říct dřív - já všechny staré podělané činely vyházel, když sme se stěhovali do nové zkušebny...a že jich bylo. :oops: teď mám na zkušebně jen jeden nebo dva...ale jinak jsem na tom jak Atlet, takže kdyžtak SZ nebo mi to přiúčtuj k nejbližší objednávce palic, nejpozději do měsíce to bude. to kilčo navíc ti klidně pošlu. :)

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

mám kdesi nasračku prasklej Radiant Istanbul 15" , ale radši bych to udělal jako atlet, klidně přispěju pošli č.ú. - máš je tam hned :D :D

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Já se přidávám k ostatním, taky bych ti radši poslal peníze rovnou na účet.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Jo, nějakou kačku taky klidně pošlu. .)

Kabal
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 336
Registrován: 30 dub 2006 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kabal »

Já žádnej činel zatím (díkybohu) nerozflákal, asi ještě nejsem dostatečnej bubeník:). Až se mi to poštěstí, tak pošlu..

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Ja mam ostrihanej amati crash tak kolem 12" velikosti a pak 20" amatackej rozmlacenej ride, oboji je z takovy sedy slitiny, jestli se to da brat jako dva rozmlaceny cinely, tak to klicne poslu, ale asi bych tu 20" rozstrihal

Uživatelský avatar
Botisko
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 373
Registrován: 22 srp 2006 21:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Botisko »

U me by se nekolik plechu taky naslo :wink:

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

U mě třeba doma taky nic neni, všechno jde kámošům, co začínej. Jinak myslíš, že Ti to fakt něco vynese? Ale proč ne, jinak kdyby se zveřejnil ten účet, myslim, že by někdo ně co poslal. Třeba mě nějaký to kilo nevytrhne, zvláště pro dobrou věc :mrgreen:

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Já nevim...já nic takovýho doma nemam...měl jsem onehdá ty papírový sračky od staggu k první soupravě...ale radši bych poslal prachy na účet, než to řešil takhle komplikovaně.

Uživatelský avatar
Squeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 266
Registrován: 01 čer 2006 16:50
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od Squeez »

Podle mě dobrej nápad, mám doma rozpraskanej amati crash co už vážně nefunguje takže se ho za ty palice klidně zbavím :) Hele a vy všichni co máte ty crashi, nechcete mi nějakej poslat taky? Pro dobrej pocit? určitě bude hrát něž tem můj prošláplej Stagg HH co mám místo crashe.

Pajas
Řečník Sféry
Příspěvky: 592
Registrován: 10 kvě 2007 19:47
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajas »

Mě se to líbí,ale myslím,že se moc lidí,kteří ti pošlou starej činel nenajde.
A když jo,budeš jich mít náklaďák,přivezeš je na fotbalový hřiště,svoláš celou
vesnici a uděláš světovej rekord v počtu lidí,kteří v jednu dobu uhoděj na činel.Tak ti taky jeden pošlu :D

Negr
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 295
Registrován: 30 črc 2005 19:29
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Negr »

já bych snad schrastil i dva... jeden je prasklej tak že se dá otočit na chinu, jeden supervykrojenej a na jeden musim zatim pořád hrát, ale jestli bude zájem i po brigádách, tak by mohly bejt tři... do kdy to tak vidíš Sticku?

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

Takže v tom mám nyní jasno a jdu do toho. Podrobnosti v prvním příspěvku tohoto threadu. Předesílám, že je to naprosto dobrovolné, kdo se bude chtít zůčastnit, tak může, kdo si myslí, že je s tím moc práce a chtěl by jen něco poslat na účet, tak ten zveřejním, až se bude platit hosting (to bude na přelomu roku). Jinak tato akce bude časově neomezená - resp bude platit tak dlouho, dokud bude v tomto threadu zveřejněná. A je na každém, jak se rozhodne.

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Můžu poslat i neprasklej? :D
Nápad je to dobrej a osobně nemám nic proti tomu nějak finančně vypomoct...Sféra je výborná věc a jsem rád, že je!

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

jakýkoliv - který ti je absolutně nanic ....

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

No takže jak jsem psal výše oživuji toto téma, neboť mi dorazila faktura na úhradu hostingu. (v příloze) Takže s ohledem na napsané výše:

Pokud by chtěl někdo z vás přispět na provoz Sféry, může poslat jakoukoliv částku na účet 164327333/0300 - ČSOB, variabilní symbol - 6 devítek, nebo číslo vašeho mobilu. Vše je zcela dobrovolné. Platí i výšepopsaná akce - takže jak se rozhodnete je na vás.
Přílohy
faktura sfera.pdf
(64.18 KiB) Staženo 149 x

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Co dát na Sféru nějakej ten banner? Myslím, že většina z nás by to překousla. Stránka je dost četně navštěvovaná... :?:

Uživatelský avatar
dadoch
Řečník Sféry
Příspěvky: 532
Registrován: 02 zář 2007 17:41
Bydliště: Jičín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dadoch »

muzu ti poslat 16 crash paiste 101..ale bronz to neni .)

Odpovědět

Zpět na „Fórum o fóru, důležité informace a vzkazy presidenta.“