Tvorba bubeníckeho portálu

Otázky a nejasnosti uživatelů, případně návrhy, podněty, nadávky a pochvaly, informace od správců a administrátorů
Odpovědět
bubenici.com
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 19 led 2007 22:06

Tvorba bubeníckeho portálu

Příspěvek od bubenici.com »

zdravím vás.
Po pár mesiacoch som tu opäť :)
A mám ponuku pre každého, kto má (alebo aj nemá ale nájde si :) ) ČAS a CHUŤ tvoriť bubenícky portál.

Máme urobený design portálu a je tam už aj nejaký obsah. Asi dva mesiace som zháňal človeka, ktorý programuje (php,sql) a vytvoril by administráciu článkov (t.z. aby mohli písať články aj užívatelia) To zatiaľ nefunguje. (nikoho sme nenašli :( )
Takže tvoríme zatiaľ tú statickú časť (články na rôzne témy)

Ak by ste mali záujem podieľať sa na tvorení tohto portálu (napr. napísanie článku na tému, ktorú pošlem alebo na vlastnú tému ,ohľadom bicích ; pomoc pri programovaní, pri propagácii a reklame, prip. iná pomoc a podpora)
Privítam akúkoľvek pomoc, kedže na našom fóre (bubenici.com) sa nenašiel nikto kto by s tým pomohol.


Stránka je prístupná (zatiaľ tam je málo textov) na adrese, ktorú pošlem PM (súkromnou poštou) - pretože zatiaľ nie je oficiálne spustená :)

Ak by ste mali nejaké otázky,návrhy,atď napíšte prosím sem alebo pm, alebo na mail: bubenici@bubenici.com

ďakujem

bubenici.com
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 19 led 2007 22:06

Příspěvek od bubenici.com »

no tak vidím, že ani tu nie je o to veľký záujem. /resp. žiadny/

ok. myslím, že asi nemá zmysel sa o to ešte pokúšať :?

P.S: predsa len. ak by niekto chcel vidieť ako to zatiaľ vyzerá má možnosť na tejto adrese: http://www.stranka.bubenici.com
/rozhodol som sa ju predsa len zverejniť :) možno to zvýši záujem/

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

já bych třeba zájem měl, ale tohle není můj šálek čaje, v tomhle se nevyznám a tolik zkušeností, abych napsal nějaký článk nemám :(

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

Nápad je to fajn..lenže.. Na to aby to malo relevanciu, by mali prispievať "profi" ľudia. Myslím, že nikto nieje zvedavý na žvásty človeka, ktorý má nulovú skúsenosť, rozhľad a na podobnej platforme chce odprezentovať sám seba.. Chce to objektivitu, veľa rešerší, stráveného času = veci, kt. niesú zadarmo.. :D. Inak to skľzne do niečoho podobného, ako sa už deje na vašej stránke. Kopec poloprávd, skreslených názorov a neopodstatnených tvrdení. V chat-roome to je "jedno", na bubeníckom portáli (ako zdroji relevant. informácií) by to myslím nemalo byť. Ale idea je to fakt fajná! e.

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

Souhlasím s drmr, k tomu není co dodat, snad jen to, že by mohl uplácat nějakej článek :D

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

:D he he, mne stačí plkat p**iny a robiť si nepriateľov tu.. :D Nie, vážne, chce to dobre vybrať témy, venovať sa tomu a robiť to "doopravdy". A na to ja nemám. Ani chuť a ani čas..

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

neříkaj, že tady máš nějaké nepřátele?? :D jinak přeji tvůrcům hodně štěstí a trpělivosti, snad se to podaří udělat, bylo by to super.

bubenici.com
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 19 led 2007 22:06

Příspěvek od bubenici.com »

já bych třeba zájem měl, ale tohle není můj šálek čaje, v tomhle se nevyznám a tolik zkušeností, abych napsal nějaký článk nemám Sad
ok. jasne :wink: Avšak, ak by si chcel dá sa aj inak pomôcť /časom napr. pri propagácii atď /


Nápad je to fajn..lenže.. Na to aby to malo relevanciu, by mali prispievať "profi" ľudia. Myslím, že nikto nieje zvedavý na žvásty človeka, ktorý má nulovú skúsenosť, rozhľad a na podobnej platforme chce odprezentovať sám seba.. Chce to objektivitu, veľa rešerší, stráveného času = veci, kt. niesú zadarmo.. Very Happy. Inak to skľzne do niečoho podobného, ako sa už deje na vašej stránke. Kopec poloprávd, skreslených názorov a neopodstatnených tvrdení. V chat-roome to je "jedno", na bubeníckom portáli (ako zdroji relevant. informácií) by to myslím nemalo byť. Ale idea je to fakt fajná! e.
Áno. To chápem. Ale nemám $ na to aby som mohol profi bubeníkom platiť za články. Myslím, že tu na sfére je dosť ľudí, ktorí sa vyznajú a chcú urobiť niečo aj pre iných /časovo, to podľa mňa nie je až tak náročné/

Já myslím, že to je fajn, akorát trošku mimo, že žádáš o články členy diskusní Sféry, jejíž součástí je Magazín podobného druhu! Takže kdyby už někdo chtěl něco napsat, tak doufám, že by to bylo pro nás! Twisted Evil
Hej. Mne je to blbé sem písať, ale ako som už písal na slovensku nemá nikto záujem/chuť/čas do toho ísť.
K magazínu sféry. Trocha sa mi zdá, že je to nejaké mŕtve. My chceme urobiť trochu aktívnejší portál /viac článkov,ankety,diskusie,sútaže,fórum atď... /

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

2bubeníci: zle si ma pochopil.. Ide o to, že gro toho portálu musí byť na profi úrovni. A toto Ti nemôžu zaručiť ľudia, ktorí nevedia sformulovať vetu, nevedia cudzí jazyk a nájsť na internete nič o bubnoch okrem muzikeru a vašej stránky. Preto tvrdím, že bázu toho portálu by mal robiť "novinár".. Alebo inak, ako chceš zaručiť, že príspevky do odd. "drevo" nebudú výmysly nejakého "magora". Osobne viem o dreve prd, čiže môj názor sa obmedzí iba na to, že mám rád javorový kopák a brezové tomy..ale toto tam máte na webe x krát!
Rozumieš mi.. A k peniazom.. Ak si necháš urobiť preklad z angl. do slov., tiež Ti to nikto neurobí 20x za týždeň zadara.. Ak mám napísať a rešeršnúť 1 tému za 3 mesiace, je to v pohode, ale 3 témy za mesiac si už vyžaduje čas. A to, ako vieme , sú peniaze.. bavíme sa o fakt naozajskej úrovni, nie o plkání. Osobne by som to nerobil za žiadne peniaze..
Ďalšia vec je tá "mŕtvosť".. Nuž dnes som si k vám dal inzerát na konzultačky a zároveň prezrel témy a o čom sa kolegovia bavia.. Lars Ulrich, Iron Cobra a čím kto hrá sú "najčastejšie" témy.. Akoby väčšinu nič iné nezaujímalo.. To isté dokola..Nič proti tomu, len mám pocit, že tých pár nadšencov sa rozhodlo urobiť úžasný projekt pre niekoho, koho to ani trochu nezaujíma.. Ale možno sa mýlim. Nehnevaj sa, nemyslím to v zlom!! Peace! e.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Ja bych treba prispel nejakym prekladem neceho, jednou za cas, kdyz si nebudu vedet rady, tak mam po ruce matku, ktera ma statnici z AJ, ale zadat o povoleni k uverejneni prekladu nebudu...

Záďa
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 411
Registrován: 18 bře 2007 15:03
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Záďa »

Já bych taky mohl něco přeložit, státnici z aj sice nemám, ale za to druhý místo na celostátní soutěži 8) :D

bubenici.com
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 19 led 2007 22:06

Příspěvek od bubenici.com »

2bubeníci: zle si ma pochopil.. Ide o to, že gro toho portálu musí byť na profi úrovni. A toto Ti nemôžu zaručiť ľudia, ktorí nevedia sformulovať vetu, nevedia cudzí jazyk a nájsť na internete nič o bubnoch okrem muzikeru a vašej stránky. Preto tvrdím, že bázu toho portálu by mal robiť "novinár".. Alebo inak, ako chceš zaručiť, že príspevky do odd. "drevo" nebudú výmysly nejakého "magora". Osobne viem o dreve prd, čiže môj názor sa obmedzí iba na to, že mám rád javorový kopák a brezové tomy..ale toto tam máte na webe x krát!
Rozumieš mi.. A k peniazom.. Ak si necháš urobiť preklad z angl. do slov., tiež Ti to nikto neurobí 20x za týždeň zadara.. Ak mám napísať a rešeršnúť 1 tému za 3 mesiace, je to v pohode, ale 3 témy za mesiac si už vyžaduje čas. A to, ako vieme , sú peniaze.. bavíme sa o fakt naozajskej úrovni, nie o plkání. Osobne by som to nerobil za žiadne peniaze..
Ďalšia vec je tá "mŕtvosť".. Nuž dnes som si k vám dal inzerát na konzultačky a zároveň prezrel témy a o čom sa kolegovia bavia.. Lars Ulrich, Iron Cobra a čím kto hrá sú "najčastejšie" témy.. Akoby väčšinu nič iné nezaujímalo.. To isté dokola..Nič proti tomu, len mám pocit, že tých pár nadšencov sa rozhodlo urobiť úžasný projekt pre niekoho, koho to ani trochu nezaujíma.. Ale možno sa mýlim. Nehnevaj sa, nemyslím to v zlom!! Peace! e.
Chápem. Jasné, že nechcem aby tam písali články ,,bubeníci,, ktorí hrajú na bicích mesiac. Preto som sa aj snažil kontaktovať tu bubeníkov, ktorí majú už niečo za sebou :) K tomu času ešte, myslel som, že stačilo by ak by jeden človek /bubeník :) / napísal 1 článok, prip. ak by mal čas viac.
Nemyslel som, že každý týždeň /mesiac písať články. To by bol ten statický obsah a časom by sme urobili sekciu kde by mohli písať všetci články.

K tým témam u nás na fóre. Musíš to chápať, je tam dosť bubeníkov, ktorí začínajú /podľa mňa je začínanie aj keď hrá 2-3 roky / a možno ešte neobjavili niektoré /profi/ veci. Tak preto ostávajú pri tom Larsovi, pri paličkách atď atď. Ale možno aj ten portál by im pomohol objaviť tie neznáme veci v oblasti bicích / hudby.

Ja bych treba prispel nejakym prekladem neceho, jednou za cas, kdyz si nebudu vedet rady, tak mam po ruce matku, ktera ma statnici z AJ, ale zadat o povoleni k uverejneni prekladu nebudu...
Já bych taky mohl něco přeložit, státnici z aj sice nemám, ale za to druhý místo na celostátní soutěži Cool Very Happy
diki. Ak nájdem nejaké veci /zoženiem povolenie na uverejnenie/ tak napíšem Vám určite.. :wink:

milq
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 497
Registrován: 12 zář 2006 14:14
Bydliště: Skalica, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milq »

Podla mna na to forum zacalo chodit aj par ludi, co uz hraju troska dlhsie, len tam nepris(p)ievaju denne, takze to tak niekomu, kto sa tam pozrie raz za pol roka, moze pripadat.
Ak tam bude teoria, verim, ze odpadne aj cast zbytocnych prispevkov.

bubenici.com
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 19 led 2007 22:06

Příspěvek od bubenici.com »

Podla mna na to forum zacalo chodit aj par ludi, co uz hraju troska dlhsie, len tam nepris(p)ievaju denne, takze to tak niekomu, kto sa tam pozrie raz za pol roka, moze pripadat.
Ak tam bude teoria, verim, ze odpadne aj cast zbytocnych prispevkov.
Jasné. Sú tam aj dosť dobrí bubeníci, ktorí sa snažia tu profesionalitu pozdvihnúť /ale tých je tam málo a aj času majú menej ..atď/

K tej teórii. Myslím tiež, že by to dosť bubeníkom pomohlo..

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Myslim, že by bubeníkům a vlastně lidem obecně prospělo, kdyby to nebyli dementi. :lol: Sám na tom pracuju; pučil jsem si v dětský sekci knihovny Slabikář a Polštinu pro samouky, tak uvidíme, co z toho bude. :mrgreen:

tom666as
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 24 úno 2007 16:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvorba bubeníckeho portálu

Příspěvek od tom666as »

hele šefe přes phprs bych to klidně udělal sice jsou tam takový piča designy ale vlastní články mlžeš vkládat a když se trochu pohákujou šablony tak se na to dá i koukat dej kdyžtak vědět na mail mam ho v profilu ---

Odpovědět

Zpět na „Fórum o fóru, důležité informace a vzkazy presidenta.“