Nováčci sféry

Otázky a nejasnosti uživatelů, případně návrhy, podněty, nadávky a pochvaly, informace od správců a administrátorů
Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Tři dva jedna teď! 1000. zaregistrovaný člen Sféry bubeníků získává Hugova PDP-ka, které tímto Hugo Boss do této soutěže věnuje!!!

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

:grin: He he he,...děkuji děkuji děkuji
Přišlo to tak náhle...to jsem opravdu nečekal..ani nemám proslov...tudíž bych chtěl všem poděkovat atd.atd.....PDpčka zabalím do obálky a hnedka je pošlu...činely přikládám též

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

No tak já se k tomu postavil takhle.... 8)

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

.

Příspěvek od Hugo Bos »

Škoda že jsou k těmto věcem všichni tak skeptičtí...nemusely by být hmotné ceny....jenom při registraci byvyskočila tabulka,Že dotyčný zaregistrovaný je jubilejní...mohlo by to býti příjemné nevšední zpestření

Hany
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 221
Registrován: 12 lis 2005 20:14
Bydliště: Příbram

Příspěvek od Hany »

A je to tady, tisící přihlášený je petter (toho přední nepočítám, protože je to nějaký spam). Je pravda, že v poslední době se skoro každý den přihlásí jeden nováček, to je pěkný, ne? :)

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

Až tak úplně jednoznačné to nebude - poměrně pravidelně ruším spamové uživatele a občas ty, co se registrují dvakrát. Navíc někteří uživatelé zde jsou "fiktivní" - je to výsledek přenosu příspěvků z původního systému - jinak by nebylo vidět jejich příspěvky. Vzato striktně podle databázové ID je petter už 1101 userem.

Nicméně je to vskutku tak, jak píšeš. Sféra má 1000 registrovaného uživatele, takže můžem slavit .....

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Zase hodně lidí se sem registruje s tím, že jednou možná zase přijdou. Nebo aby vznesli jeden dotaz, jak koupit amátky... :/

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

připadám si jako nováček, jak se prosimvás dávaj fotky do osobní galerie? dik holky :D :D :wink:

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Das vpravo nahore fotogalerie, pak kliknes na "Vase osobni galerie" a pak tlacitko upload pic - zadas cestu, odkud z PC se ma obrazek natahnout.

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

Jo, a nezapomeň, že obrázek by měl být ve formátu JPG, max rozlišení 1024x768 px - lepší je ho trochu zmenšit.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

jo ať pak nemáš fotky přesně v tý velikosti co píše R-Stick, teď jsem trochu fotek přihrával do svý galerie a dal jsem je v tom nejvyšším rozlišení a nahrává se to docela dlouho........

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Občas vídám, že někdo píše hned za sebe dva svoje příspěvky (např v reakci na víc předchozích). Kluci, to je takovej problém napsat to do jednoho?

DUMP (níže): Jo, mně docela jo. Proč zbytečně dva příspěvky?
Naposledy upravil(a) fankju dne 01 dub 2007 14:50, celkem upraveno 1 x.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

A vadi to moc ?? :D

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

To není úmysl, ale to, že někdo má pomalejší připojení, a než se mu objeví zpráva o úspěšném odeslání příspěvku, tak na to pro jistotu klikne ještě jednou. Občas se to stane každému, a já když na to narazím, tak tu duplicitní zprávu mažu.

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Fakju asi myslel, že někdo odpovídá třem lidem třemi příspěvky.
Je to tak?

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Ano ano, tak.

jiří sirnica
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 18 úno 2010 21:18

Re: Nováčci sféry

Příspěvek od jiří sirnica »

jsem začátečník na sféře a nevím jak si dopisovat a uložit fotogalerii,poradí mi někdo?

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nováčci sféry

Příspěvek od R - stick »

jiří sirnica píše:jsem začátečník na sféře a nevím jak si dopisovat a uložit fotogalerii,poradí mi někdo?
Chce to vyzkoušet - časem přijdeš na všechno. Ale k věci:

Soukromé zprávy a obrázky můžeš vkládat přes svůj uživatelský panel. Do toho se dostaneš kliknutím na odkaz vlevo nahoře (pod menu a pod odkazem Obsah fóra) V uživatelském panelu klikneš na ouško Soukromé zprávy - a dále už budeš mít vlevo nabídky, co vše se s tím dá dělat. A ještě drobná poznámka - soukromá zpráva nefunguje jako mail - ten, komu ji posíláš ji uvidí, až se na fórum přihlásí. Rovněž podobně to funguje, když posílá někdo soukromou zprávu tobě.

Obrázky do svého osobního alba můžeš opět vkládat přes svůj uživatelský panel. Klikneš na ouško Nastavení a správa galerie a pak na záložku Spravovat alba a nahrávat obrázky. Otevře se ti stránka, kde máš úplně nalovo odkaz "Nahrát obrázek" Na ten klikneš, a otevře se ti dialogové okno pro nahrávání obrázků. Postupuji podle instrukcí, - a hlavně si dej pozor na typ obrázku (jpg), nejvyšší povolenou velikost a rozlišení. Obrázky můžeš nahrávat na 1 zátah max po deseti. Pokud by jsi chtěl do galerie nahrát větší množství obrázku, (tak od 50 nahoru) obrať se na mě.

Obrázky můžeš nahrávat i do veřejných galerií - a opět, pokud by jsi chtěl vytvořit novou veřejnou galerii, neboi do ní nahrát větší množství obrázků, obrať se na mě.

Pokud si chceš vyzkoušet funkce fóra, použij k tomu testovací fórum - najdeš ho v sekco Kafilerie. Tam můžeš napsat a odzkoušet si, co tě napadne. Případně soukromou zprávu můžeš otestovat přímo na mě. Strach z toho mít nemusíš, případné začátečnické omyly budu korigovat buď já, nebo správci.

Odpovědět

Zpět na „Fórum o fóru, důležité informace a vzkazy presidenta.“