Dotaz!!!!!!!!!!!!

Otázky a nejasnosti uživatelů, případně návrhy, podněty, nadávky a pochvaly, informace od správců a administrátorů
Odpovědět
Zdeněk Sýkora
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 31 kvě 2009 22:29

Dotaz!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Zdeněk Sýkora »

Dobrý den, působím jako lektor výuky hry na bicí nástroje v Říčanech u Prahy a mám dotaz, jestli ještě v této době existují nějaké soutěže či semináře pro žáky.Chci je mimo výuky motivovat ke hře na tento skvělý nástroj.Bohužel nevím, kde tyto informace získat, tak se obracím na Vás.Napsat mi můžete na mail . adadenny@centrum.cz . A ještě jeden dotaz, jak mohu například poslat na bubenické forum příspěvek?Děkuji za odpověď a zdravím.Zdeněk "Denny" Sýkora.

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Slowmeda »

Příspěvek lze napsat do jednotlivého fóra po registraci, tím že v pravo nahoře kliknete na odpovědět, zcela jednoduchá záležitost, nejlépe vyzkoušet :wink:
Co se týče seminářů, je to asi tak že to musí někdo zorganizovat, pokud vím, občas se to děje v drumcenteru. Je nutné pozvat někoho se zvučným jménem a pověstí profesionála, zaplatit ho, najít prostor a udělat reklamu, to už asi moc jednoduchý není. Pokud by jste se chystal něco v Praze nebo okolí uspořádat, najdete tu dost posluchačů, byl bych mezi nimi :)

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Hugo Bos »

Zdeněk asi myslel, než seminář uspořádat, tak kde semináře hledat apod. Spíš chtěl asi své žáky někam vyslat, aby je motivoval...Jestli jsem to správně pochopil...
Se soutěžema asi neporadím, ale bude to podobné jako s kulturním dění obecně - je dobré sledovat internet..... co se týká bubenických seminářů - muzikus.cz, drumcenter.cz, i třeba tady sféru bubeníků atd. Nebo programy klubů jako je Lucerna a jiné... Nic lepšího mě nenapadá
Možná nějaké soutěže pořádají přímo ZUš, tak touto cestou....

Odpovědět

Zpět na „Fórum o fóru, důležité informace a vzkazy presidenta.“