Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Otázky a nejasnosti uživatelů, případně návrhy, podněty, nadávky a pochvaly, informace od správců a administrátorů
Vozka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 288
Registrován: 06 dub 2009 12:38
Bydliště: Dobříš/Brno

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Vozka »

No, už jsem byl rozhodnut že nepojedu a dorazím jen na setkání do Prahy, nechce se mi se tam cpát protože jsme se z benem znali asi půl roku přes facebook a ani ze Sféry se s nikým neznám osobně, tak si říkám jestli by se na mě "truchlící a ostatní hosté" nedívali divně (a taky nemám auto, ale sockou by se to snad dao zvládnout). Teď se mi to ale trošku zkomplikovalo protože v den setkání už mám seminář s Ephraimem Goldinem, ze kterého dost dobře utéct nemohu ani nechci. Z okolí Mostu asi nikdo, kdo by mi tak usnadnil rozhodování, nepojede, co?

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od DUMP »

Tak sem nakonec kvůli nemoci nemohl jet, snad Ben promine. Určitě ale příjdu na následující pražskou akci:

Všichni, kdo by se chtěli s Benem rozloučit "po muzikantsku", jsou srdečně zváni do klubu V Jelení, kde se v sobotu 3.4. odehraje jam session na rozlučenou..

Bylo by fajn, kdyby se tam sešlo co nejvíce Benových bývalých spoluhráčů, kolegů, fanoušků a kamarádů..

Tak přijďte posedět, případně si i zahrát..

Pokud by se tam sešla nějaká celá kapela, určitě dostane prostor na krátký set.

Budeme hrát, zapíjet a vzpomínat, co nám síly, játra a mozky stačí..

Pozvěte co nejvíc lidí!

Pokud se chystáte přijít s nástrojem, napište mi prosím zprávu (Matěj Belko), nějak se dohodnem, jak to uděláme s aparaturou apod..

Vstupné dobrovolné..
Smrt jazzu!

Pajas
Řečník Sféry
Příspěvky: 592
Registrován: 10 kvě 2007 19:47
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Pajas »

nic si z toho nedělej, taky nemůžu...

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od fankju »

Všem děkuju za odpovědi.

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Jan »

Vzhledem k tomu, že jste na včerejším rozloučení byli s námi v duchu asi i Vy ostatní, dovolte mi Vás informovat, že Benova památka byla uctěna důstojně a Radim dokonce hrál na následující smuteční slavnosti vyloženě pietním způsobem. Myslím, že Bena muselo potěšit, kolik smutečních hostů se sešlo a jak pěkně pohlcovali.

Pokud byste se ještě chtěli přidat ke sbírce na výlohy, spojené s pohřbem, účet je ještě asi dva týdny k disposici. Za dosavadní vklady jsem Vám moc vděčen, stav účtu byl k pondělnímu ránu 8 450 kaček. Díky.

Mufloň
Diskutér Sféry
Příspěvky: 170
Registrován: 22 srp 2006 19:07
Bydliště: Praha

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Mufloň »

Achjo.
Pozdě jsem se podíval na Sféru. Bena jsem znal. I když ne tolik,jako někteří místní. Potkával jsem ho ve zkušebnách na Švábkách, kam chodil k učiteli.
Jednou mě nechal zkoušet v jeho zkušebně a tehdy mě tim zachránil. Sákra, taková věc, že se s nim stane by mě nikdy nenapadla.
To je ale naprd...

Uživatelský avatar
Rockchild
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 342
Registrován: 01 říj 2007 17:59
Bydliště: Tursko

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Rockchild »

Dlouho jsem sféru nenavštívil, a musím říct, že takovou věc tu člověk prostě nečeká. Je mi to líto, vše tu bylo řečeno. Taky jsem s Benem prohodil pár SZ. Mrzí mě to.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Radim »

Jan píše:Benova památka byla uctěna důstojně a Radim dokonce hrál na následující smuteční slavnosti vyloženě pietním způsobem.
Stydím se za nepochopení zadání :oops: 10 let hraní metalu udělalo své. Ale Ben by mi jistě rozuměl :wink:

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Woody »

Ben se svym obdivem k Adlerovi

Popik
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 27 pro 2008 19:42

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Popik »

Sféra přišla o kus svého srdce..

Uživatelský avatar
tomba
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 28 úno 2008 18:33

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od tomba »

Znal jsem ho sice jen přes sféru ale R.I.P., po dlouhé době mi bylo dost smutno, snad až do breku :cry:

ČeKo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 299
Registrován: 01 lis 2005 23:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od ČeKo »

KURVA. No comment.
Po měsících vlezu na sféru a čtu rozloučení s Benem.
V prdeli jak když zavelí, KURVA, KURVA, KURVA!!!!

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Jan »

Ahoj kluci a holky, v pátek 23.4. bych zrušil ten příspěvkový účet a poslal peníze Benově rodině. Rád bych tu pak poděkoval všem dárcům, tak pokud někdo trváte na anonymitě, pošlete mi, prosím, zprávu.

Na přání jsem tu uzávěrku ještě o kus posunul-do přespříštího pátku.

Uživatelský avatar
Cyborg
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 13 srp 2005 17:26
Bydliště: prahArt
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Cyborg »

Nejsem častý návštěvník sféry, proto jsem se tuhle smutnou zprávu dozvěděl až včera. Bena jsem poprvé potkal na svém úplně prvním koncertě U Rafa v roce 2005. Po čase jsem omylem zabrouzdal na jeho blog a pak jsem ho objevil na sféře. Nevím už ani, jak se jmenovala kapela se kterou tam hrál, zůstal jen silný dojem z nadaného bubeníka. Je to opravdu zvláštní, a není první z mladých lidí, které znám. Napadá mě písnička Mad World od Garyho Julese, ale skladba, kterou Benovi poslal myša se hodí víc. Ben je tu vlastně pořád s námi, stále nám "otevírá oči".
Naposledy upravil(a) Cyborg dne 18 dub 2010 11:00, celkem upraveno 1 x.

Lop
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 11 črc 2009 11:23

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Lop »

smutná zpráva - před 14 dny jsem pochoval bráchu tak vím co to obnáší pro lidičky v jeho blízkém okolí a co ho měli rádi - R.I.P

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Hugo Bos »

Asi tu pro nás není místo Bene....

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Kajda »

Hugo Bos píše:Asi tu pro nás není místo Bene....
Co to jako má znamenat tohle ... ?

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Hugo Bos »

to vypadalo docela blbě co :-D
Všichni se prostě furt honěj za nějakejma ambicema, za prachama, každej řeší IQ a nikdo EQ...Málo koho zajíma kdo jsi.
Kdy se Vás někdo na něco osobního zeptal, kromě klasického uvítacího "jaxe máš, dlouho jsme se neviděli"...a stejně to ani pak nikoho nezajíma... potkal jsem za poslední létá dost lidí a někoho, koho by to doopravdy zajímalo, bych tak na prstech jedný ruky spočítal... a pak se nemaj dít takový věci... Ben se musel cítit sám, jinak by to neudělal....udělalo se mi líto, tak jsem si na něj vzpoměl...
Lidi se o sebe už prostě nezajímaj, dřív, když sme bydleli na vesnici a každý každýho znal a byli jsme zvyklí žít spolu, bylo to něco jinačího než teď, kde prostě každej žije sám ten svůj hrabavej život...Když už se s lidima potkávám, tak mě zajímá s kým se potkávám herdek...
Ale jako vpohodě...nechci aby to vypadlo jako poplašná zpráva probůh chraň...místy bych to tu nejradši sice taky zabalil, ale to je jenom takový lick po kterém stejně pokračuje dál našlapnutý groooooove

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Kajda »

To Hugo: krásně jsi to napsal, mám to úplně stejně.

No, přiznám se, že ta předchozí zpráva mě lehce vyděsila (ve spojení s tím, co jsi napsal v tématu workshopu M.V.).

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od onehalph »

Bene Bene - videli jsme se jen parkrat a uz to nebude jiny :-( Po dlouhy dobe jdu na Sferu a hned musim cist tohle ... cest Tvoji pamatce a uprimnou soustrast Tvym blizkym ...

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Jan »

Milí kluci a holky, včera jsem odeslal paní a panu Bryanovým výtěžek sbírky, dohromady 13 550 korun. Dozvěděl jsem se, že s pomocí všech, kteří měli s Benovým pohřbem něco do činění, se podařilo udržet náklady v zaplatitelné výšce, a tak i náš příspěvek snad bude určitou pomocí. Paní Bryanová posílá nejen pozdrav a poděkování, ale i pozvání na Benovu narozeninovou oslavu, která se pořádá 28.5. v Lampijónu na Praze 7. Napadlo mě, že datum Benových narozek by nám mohlo posloužit jako příležitost se-třeba i každoročně-setkat, když už jsme teď staří a líní domlouvat příležitostné srazy. Co myslíte? Navíc osmadvacátého je první den voleb do Poslanecké sněmovny a tou dobou bude jistě příjemné vidět nějaké rozumné tváře místo Sobotky a Paroubka.

Některé dárce bych měl na jejich přání utajit, ale nechce se mi nikoho odbýt s poděkováním za vzpomínku, příspěvky do diskuse i do sbírky. Většina z nich mimochodem přišla v prvních dvou dnech po otevření účtu, byla dost velkorysá a často s milým vzkazem. Podaří-li se to, těším se na viděnou v Lampijónu. Ben tam bude jistě taky.

Takže pěkně děkuju
Radimovi,
Koubasovi,
Hugo Bosovi,
Myšovi,
Radůzovi,
Premikovi-Přemíkovi?,
Veselovským (bub7),
Grockerovi,
Trademu,
Kostkovi,
Sašovi,
Martinu Sedlákovi,
R-stickovi,
Adrubovi
a Štěpánu Křížovi.

Zax
Diskutér Sféry
Příspěvky: 101
Registrován: 08 led 2007 22:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Zax »

Dlouho jsem tu nebyl a zrovna dneska mě napadlo, že tu zkusím Bena nějak vyhledat a pochlubit se mu, co všechno jsem se naučil od doby, co jsem u něj naposledy byl. Že tu najdu tuhle zprávu jsem fakt nečekal :( Pohodovej a velmi pozitivní kluk, bohužel doba je zlá, stačí fakt málo k dohnání člověka k sebevraždě i když zrovna u Bena mi to nějak nesedí, za tu krátkou dobu (cca 2 měsíce) co jsem ho vídal osobně každý týden na mě působil jako že je nad věcí, dokázal rozdávat optimismus všude kolem... asi ho toho optimismu rozdal tak moc, že mu nezbyly zásoby pro sebe, jinak si to vysvětlit nedokážu. Hrozná zpráva, dost mě to šokovalo. R.I.P. Bene.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Radim »


Gilnar
Diskutér Sféry
Příspěvky: 121
Registrován: 25 bře 2009 17:30
Bydliště: Praha

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Gilnar »

Odpočinutí věčné dej mu, Pane
a světlo věčné ať mu svítí.

Ať navěky jamuje v nebi.

Odpovědět

Zpět na „Fórum o fóru, důležité informace a vzkazy presidenta.“