Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Otázky a nejasnosti uživatelů, případně návrhy, podněty, nadávky a pochvaly, informace od správců a administrátorů
DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od DUMP »

Mezi 1. a 2. březnem odcestoval na věčnost za Buddym člen sféry, Benbuben. Pro všechny, co ho znali, to bude asi velká rána, stejně jako pro mě.
Chtěl bych tady alespoň uveřejnit pozvánku na rozlučku: http://www.facebook.com/event.php?eid=3 ... 567&ref=mf
Já určitě dorazim, i když je pro mě Choceň dost z ruky. Nevim, jestli to neni moc výstřední, ale bylo by možná fajn, kdyby mu každej v rámci pietního obřadu přinesl paličky.
Možná by bylo dobrý, kdyby tohle někdo ze správců nějak zvýraznil, nebo rozeslal všem členům jako SZ.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od DUMP »

Ještě dodatek- Benova rodina nemá prostředky na uhrazení pohřbu v Anglii a jeho táta přišel s nápadem, že by pomohlo uspořádat nějakou benefiční akci, nebo tak. Kdyby měl někdo nějakej nápad, tak sem s nim.

Paul Wild
Diskutér Sféry
Příspěvky: 179
Registrován: 27 srp 2009 16:19

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Paul Wild »

Tyjo sakra a co se stalo?? tak to se pokusím nějak dorazit... to je moc no...

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od DUMP »

Moc se toho neví, řeší to policie, ale ty toho stejně moc nevymyslej. Jeho známej z Anglie mi psal, že šlo nejspíš o sebevraždu, ale vzhledem k tomu, jak sem ho znal, bych to bral spíš jako hodně odvážnou spekulaci a vyjádření bych nechal na rodině.

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od fankju »

Pro Krista... :,( Těšili jsme se, že spolu zajdem na pivo, až se tady objeví. Rest in peace, bro. :(

Paul Wild
Diskutér Sféry
Příspěvky: 179
Registrován: 27 srp 2009 16:19

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Paul Wild »

tak jestli to fakt byla sebevražda tak je to pěkně zkurvenej měsíc, 2 lidi co jsem znal to tu zabalili...ale v anglii je dost možný všechno, tam se 15 letý děcka neserou s nožema, takže to může bejt fakt cokoliv...achjo to je v prdeli...

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Drumman »

Taky me to vzalo sakra :cry: takovy vesely a porad vtipny bubenik to byl :cry:

Vozka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 288
Registrován: 06 dub 2009 12:38
Bydliště: Dobříš/Brno

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Vozka »

Taky mě to docela zasáhlo :/ Znali jsme se jenom virtuálně, ale minimálně z mojí strany to byla známost typu "to je frajer, s tim se jednou musim jednou osobně seznámit", ale teď doufám že dřív než za 60 let se nepotkáme. Do Chocně bych rád dorazil, ale taky to mám daleko a bez auta a bez řidičák to vidim bledě.

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Drumman »

Vozka píše:Taky mě to docela zasáhlo :/ Znali jsme se jenom virtuálně, ale minimálně z mojí strany to byla známost typu "to je frajer, s tim se jednou musim jednou osobně seznámit", ale teď doufám že dřív než za 60 let se nepotkáme. Do Chocně bych rád dorazil, ale taky to mám daleko a bez auta a bez řidičák to vidim bledě.
Vozko mam to uplne presne na pismenko stejne jako ty :(

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Bobroněnko »

ty ... cože?? ben?? to snad neee :( doprdele svět...

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Rift »

Nechce se mi tomu věřit ...

Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Tarkil »

Bena jsem znal jen tady přes sféru, ale i tak mě to dost vzalo. Nikdy jsme se nepotkali, ale byl to prostě člověk o kterým jsem měl povědomí, věděl jsem o kapelách kde hrál, jaký měl bubny, s kým se tu znal. Možná to od neznámýho člověka bude znít divně, ale bude mi tu chybět. Svět je krutej.

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od gu-staff »

Nadpis jsem bral jako srandu, že třebas Ben odchází z kapely, nebo se někam stěhuje, ale krutě mi ztuhnul úsměv. Je úplně jedno, jak se to stalo, důležitý je to, že se to stát nemělo, Ben byl mladej, veselej člověk. A k tomu bubeník! A těch je málo (na rozdíl od majitelů bicích). Tak pa.

Zell
Pokročilý
Příspěvky: 76
Registrován: 23 kvě 2009 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Zell »

Taky sem ho znal jen tady přes sféru, přesto mě to docela zasáhlo.
Odpočívej v pokoji... :´(

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od myša »

Je to hrozné. Včera jsem na to celý den musel myslet a pořád tomu nějak nedokážu uvěřit. Je mi to strašně líto - byl to jeden z nejinteligentnějších lidí, které jsem měl možnost poznat. Snad je mu teď fajn.


tuhle měl hodně rád, tak mu ji posílám...

Pajas
Řečník Sféry
Příspěvky: 592
Registrován: 10 kvě 2007 19:47
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Pajas »

kluci, to je hrozná zpráva. Vím to pár hodin a od té doby nemůžu myslet na nic jinýho. Znali jsme se taky jen přes sféru a FB, přesto tomu nemůžu uvěřit.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od DUMP »

Já to špatně vydejchával hlavně proto, že sem s nim přes léto pracoval v Anglii a pár dní před jeho smrtí sme se domlouvali na léto na Londýn.

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Woody »

Je smutný že se na sféru dostávám po dlouhý době kvůli tomuhle. Když se v pátek na Facebooku objevilo video s prapodivným názvem, napadlo mě třeba že Ben konćí s kapelou, jak to tady psal gu-staff, ale pak mi večer napsal DUMP, jestli nevim co se stalo, domluvili jsme se, že napíšu jeho bratrovi aby se vědělo. Tu chvíli, kdy jsem si četl odpověď fakt nebudu moct zapomenout dlouho, tu větu nejspíš nikdy nezapomenu. Hlava mi to nebrala, musel jsem si to přečíst víckrát, aby mi to opravdu došlo. Už nikdy si nepopřejeme smrt jazzu, už mu nenaroste bradka jako má Adler. Je to smutný...ale co naděláme, rituálně za něj spálim jedny paličky. Doufám, že tam kde je, se má dobře a někde tam s Buddym hrajou božskej swing. Farewell bro...

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od DUMP »

Já spíš doufám, že se najde nějakej schopnej organizátor, kterej zvládne zařídit třeba nějakej benefiční koncert, ale na to je podle mě ještě čas. Spíš bych navrhl, aby sme se teď dohodli, kdo ze sféry by jel. Kdyby měl někdo místo v autě, třeba z Prahy nebo z Liberce, rád bych se k němu za podíl na benzín nakvartýroval. Cesta vlakama a busama by mě z mýho bydliště jinak vyšla asi na 500 tam a zpátky, jako student počítám každou korunu a byl bych rád, kdyby se někdo ozval.

Kupec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 146
Registrován: 18 úno 2009 18:30

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Kupec »

To neni možný-takovej v pohodě kluk :( vždycky uměl dobře,slušně i vtipně poradit-nebyl z těch kteří si o sobě myslej to nejlepší a přehlířžejí,shazují a urážejí ty mladší a nezkušenější. Vzdávám ti hold Bene... a doufám že je ti tam někde nahoře dobře. :(

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Kajda »

Nechápu a je mi špatně .....
Dnes dopoledne jsem si mazala staré zprávy v telefonu a narazila na sms od Bena, asi rok starou, kterou jsem měla schovanou kvůli jeho tel. číslu (které jsem neměla uložené v mobilu). No a řekla sem si, že to číslo nebudu potřebovat, když je Ben stejně v Anglii a jsme v kontaktu přes Facebook. Tak jsem tu zprávu smazala. Po roce ... a teď si přečtu, že Ben již není mezi námi ...
Je mi to hrozně líto, upřímnou soustrast jeho rodině a nejbližším. Bene, sbohem, nevim co teď napsat :cry:

Taky jsem to brala jako blbý název tématu, než jsem to otevřela :cry: :(

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od sasa »

- takovej měl ten kluk hudební přehled!!!..... beniku, snad si tam nahoře zahraješ na pořádný Gretsch USA Custom v barvě malino-jahodovýho pomeranče - PS: ani sem neochutnal tu tvoji skvělou čínskonudlovou polívku - tak snad jindy.



PS: prachy rodině klidně pošlu, napište kam - kdyžtak kontakt v profilu nebo SZ.

PhilipP
Diskutér Sféry
Příspěvky: 186
Registrován: 13 říj 2007 18:23
Bydliště: Český Dub
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od PhilipP »

Bena jsem znal pouze ze sfery a mel jsem ho v pratelich na FB. Presto me tahle zprava absolutne ochromila...Pusobil na me jako jeden z nejinteligentnejsich a nejlepsich lidi tady na sfere a bezesporu to byl i vybornej bubenik.

Mej se, Bene, pozdravuj tam vsechny hudebniky a neprestavej hrat

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Adrub »

Tak to je rána... :( Já taky klidně pošlu peníze.

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední rozloučení s Benem -pozvánka

Příspěvek od Žilkoslav »

Tato zpráva mě nepříjemně překvapila. Bena jsem znal jen přes sféru a přes FB, ale věřím, že to byl nesmírně sympatickej člověk se smyslem pro humor, výbornej muzikant a daleko víc znamenal pro jeho rodinu a přátele.

Upřímnou soustrast a jemu, ať to tam nad náma šlape.

Odpovědět

Zpět na „Fórum o fóru, důležité informace a vzkazy presidenta.“