Obuv na šlapky

Všeobecná diskuse na téma bubnování
Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od pete77 »

Hans-Drums píše:http://www.youtube.com/watch?v=4PGPU89hM4U Tak,tady je to vidět dodře. (Mimochodem,ten cápek má stejný botky jako mám já :D )
jéé takový mám i já ,ale s pirátama a přesně v těhle hraje i Portnoy..ale na koncertech má svoje spešl vyrobený od new balance :D

Mirakas
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 říj 2009 20:04
Bydliště: Praha okolí

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od Mirakas »

Odzačatku sem se učil hrát bos, potí se mi jinak nohy. A teď na to nedám dopustit, chce to trošku tvrdší sešlap (mám relativně utaženou pružinku, žádný máslo) ale připadám si volnější rychlejší a mám v nohách větší cit.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od tomcorn »

Já došel časem k závěru, že je mi to vlastně jedno. Pouze pokud kostým vyžaduje např. boty s vyšší podrážkou (blackmetalisti, znáte to :mrgreen: ), dám si vejš židli :wink:
BTW, na BA hrál Hellhammer v tomhle:
Obrázek

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od Sam Jr. »

teď sem hrál koncert ve starých jakože skejťáckých keckách, který mám ve zkušebně pro přezutí na zimu, jinak nosím podobný normálně a tak v nich i hraju. no nepoužíval sem je vlastně skoro celej rok a jaký bylo moje překvapení, když sem se do nich přezul minutku před koncertem z mártenů a zjistil, že kloužou na pedálech tak moc, že mě to totálně rozhazuje :? myslel sem si že sem šlápnul do rozlitýho piva nebo tak nějak a snažil se je utřít do koberce, ale žádná změna a musel sem takhle dohrát celej set :( no pointa byla v tom, že podrážka ochozená skoro do hladka tím nepoužíváním tak ztvrdla, že to na hladkých pedálech klouzalo jak na ledě bez jakýhokoliv odporu :) no teď na zkušebně sem na asfaltu tu vrchní zesklovatělou vrstvičku ošoupal a je to zase OK :D

Uživatelský avatar
miross
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 204
Registrován: 30 čer 2006 12:54

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od miross »

Hans-Drums píše:Hrát ve Steelech? Proboha! Teď už chybí jen aby někdo hrál s kolečkovejma bruslema na nohou :mrgreen:
gene.JPG
Hoglan Hoglilei: A přece se sype! :D

[video][/video]
[video][/video]

Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od ThunderStorm »

Obrázek - něco na tento způsob, ty moje jsou v jiné barve a trošku jiný střih, ale princip stejný - pevný kotník, boty pevně svázané a véceméně rovná podrážka, umožňuje skvělou kontrolu nad tím, co kotník provádí - resp to svázání mi pohyb kotníku omezuje přesně tak jak chci - aby se nehýbal až moc a průměruje mi to ty pohyby, takže "zapnu" a drtím :D glády nesnáším, není nad pohodlné zimní boty

Taky dávám většinou 2 vrstvy ponožek, tenké a tlustší, v botě je pak plnější pocit a dobrá kontrola. Jinak moje velikost je 47, takže na těch zimních botách se ty moje Bigfooty ztratí jak nic :D Nezkoušel někdo ty Axis laser ploutve? To by mě zajímalo jak je to velké.

a taky občas sálovky, střídám to, na lehčí styly sálovky, na těžší a rychlejší, kde nepotřebuju tolik rytmové pestrosti ty těžké boty, ale začínám si zvykat a v pohodě se mi už hrají i jiné věci než metal s těma těžkýma, nicméně mnoho cvičení přede mnou :o

Zatím mám ale nejradši rovné podrážky - zimní boty a skate boty jakékoliv, protože mají širokou rovnou podrážku a je tam taky výborná kontrola.


jinak lol jak někdo psal, že má Portnoy zakázkové boty, co to jako dokazuje? :DDDDDDDD že neumí hrát na normální boty jako zbytek planety, nebo že je snob? nedělal mu ty boty Lars ulrich a nejsou ze slonoviny? :D:D proč to vůbec zmiňuješ takovou blbost? Ach jo, škoda se nad tím pozastavovat, jdu hledat mé Tao,..
Naposledy upravil(a) ThunderStorm dne 25 bře 2011 09:37, celkem upraveno 3 x.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od Vojta Horák »

Skvěle se mi hraje v KMM, pokud jsou povolený, v utažených mi to moc nejde :)

punkiesak
Pokročilý
Příspěvky: 82
Registrován: 19 črc 2009 16:14
Bydliště: Sedlec u Českých Budějovic

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od punkiesak »

Pár koncertů jsem dokázal odehrát i v 8-dírkovejch Steelkách pevně utaženejch bez problémů, i v polobotkách, ale nejlepší jsou tenisky :)

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od Kubason »

já třeba doma hraju jen v ponožkách
a jinak ve zkušebně a tak podle toho v čem přijdu

Uživatelský avatar
DNK
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 348
Registrován: 09 lis 2007 09:58
Kontaktovat uživatele:

Obuv na šlapky

Příspěvek od DNK »

Já tomu těžkýmu obutí nerozumím. Připadá mi to, jako by si Usain Bolt myslel, že když poběží závod s třicetikilovým batohem, bude rychlejší. Musí to být zatraceně těžce vykoupený image.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od tomcorn »

Rozhodně to není "zatraceně těžce vykoupený image". Kdyby platilo, že nejméně hmoty = nejvyšší rychlost, pak by největší sypači hráli bez bot a na speedkingu
Obrázek
To srovnání se sprintem s batohem není směrodatné, můj Smart taky váží míň, než Veyron :wink:

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od BóĎA »

jenže Smart neni auto :D :wink:

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od Kubason »

tomcorn píše:Rozhodně to není "zatraceně těžce vykoupený image". Kdyby platilo, že nejméně hmoty = nejvyšší rychlost, pak by největší sypači hráli bez bot a na speedkingu
Obrázek
To srovnání se sprintem s batohem není směrodatné, můj Smart taky váží míň, než Veyron :wink:
ty máš smarta? okamžitě prodávám všechno od mapexu :D

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od tomcorn »

Mám, jak myslíš, že vznikalo tohle http://www.mapex.cz/novinky/horizon-fas ... skladnost/ :mrgreen:
Ale příští týden jde do světa, jestli vás to uklidní :lol:

Vasult
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 20 črc 2010 23:16

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od Vasult »

Pánové, zkoušel tu někdo hrát třeba v krojových botech ? Je to docela zážitek ! :)

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od Kajda »

Já jsem se z lenosti naučila hrát v těch gumových pantoflích "cross" od větnamců, už mám tak sjetý podrážky, že ta guma krásně klouže :D

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od Kubason »

tomcorn píše:Mám, jak myslíš, že vznikalo tohle http://www.mapex.cz/novinky/horizon-fas ... skladnost/ :mrgreen:
Ale příští týden jde do světa, jestli vás to uklidní :lol:
cože? a to to neprasklo? :mrgreen:

Kajda: a to nemáš někdy problémy s došlápnutím? Já když zkoušel v pantoflích, tak mi často při fázi, kdy mám nohu ve vzduchu, zůstala pantofle na šlapce, tak to pak uklouzlo a já blbě došlápl, takže se to vůbec neozvalo

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od Kajda »

Kubason: je to zvláštní, ale ani ne ... poprvé jsem v tom nezahrála nic, ale po čase si ty nohy nějak zvykly, nebo co :)
Samozřejmě, že nejlépe se mi hraje ve sportovních botech s co nejnižší podrážkou, ale na druhou stranu, ono není na škodu, učit se hrát v různých botkách, stejně tak na různé šlapky - aspoň člověka pak jen tak něco nerozhodí ...

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od Vojta Horák »

Pantofle jsou skvělý, hlavně na koncertech, když jako vylezu před ty bubny, tak se lidi smáli :)

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od Kubason »

musim teda říct, že tenisky jsou asi nejlepší, dneska, jak nebyl sníh, tak jsem je vytáhl (je to hlavně tim, že u kanad praskly tkaničky :D), a když jsem v nich byl u Radima rozvíjet svého uměleckého ducha, bylo to asi nejlepší, narozdíl od pantoflí mi nepadaj a zase nejsou tak neohrabaný jako kanady

Mondo Bongo
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 08 úno 2011 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od Mondo Bongo »

CONVERSE

Premdus
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 09 úno 2011 21:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od Premdus »

PhilipP píše: No asi tak, ještě abych se zdržoval zavazováním tenisek :) Hraju bos nebo v ponožkách - prostě jak chodím doma...

To je slovo chlapa ;) ... ale líp se hraje v pevnějších a delších ponožkách ... v těch krátkejch sportvních mi to klouže a to je radši sundám ;)

Samuel
Pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 27 srp 2010 18:24

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od Samuel »

To je právě dobře když to klouže . Aspoň se dělaj pohodlně a dobře skluzy.

Lord
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: 08 srp 2010 13:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od Lord »

To já mám starý nehorázně vojetý Najky s odbanou patou a vzhledem připomínající šlupky, ale hraje se mi v nich bezvadně

SeIrak
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 07 črc 2010 22:57
Bydliště: Liberec

Re: Obuv na šlapky

Příspěvek od SeIrak »

Ja teda pouzivam slip ony obycejny...Dela je i znacka Vans :) Obcas pouzivam boty Macbeth ktery jsou stejne delane jako boty od Converse

Odpovědět

Zpět na „Prostě o bubnování“