Představme své "pracoviště"

Všeobecná diskuse na téma bubnování
Odpovědět
myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od myša »

2013-08-24 14.21.18.jpg
Máte to moc fajnové kluci. Taky si přihřeju polívčičku - zde je set, který používám se svou kapelou Personal Highway ( http://www.bandzone.cz/personalhighway )

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od myša »

2013-08-24 14.20.46.jpg
Nebo ještě tachle z pohledu tlučhuby.

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od myša »

No mě nejvíc na nohu vyhovují nejjednodušší šlapky od Pearlu, Sonoru a ještě ta starší Yamaha. Ty drahé šlapky jsou sice taky fajn, ale jsou často těžší a mají v sobě různé vychytávky v převodu a tak a je třeba si na ně zvykat - tohle mi fungovalo hned napoprvé - mám doma tři, ale za x let ještě ani jedna nekiksla :-)

To napravo je 18" Ist Agop Trad Trash Hit - činel na pomezí číny a kreše :-)
Dá se na něj zvyknout i jako na crash, furt k němu chci dokoupit ještě dvacku do páru a hrát tvrdší hudbu jen na ně místo crashů.

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od Sheafraidh »

myša píše:...chci dokoupit ještě dvacku do páru a hrát tvrdší hudbu jen na ně místo crashů.
To se ti tak zamlouvaji? I kdyz hraju obcas tvrdsi hudbu, tak si to nedokazu moc predstavit - asi jsem moc konzervativni :)

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od mates »

Pearl Demon se mi uz rok vali ve skrini (kdyby ho nekdo chtel) Vratil jsem se k 20 let starymu vytunenymu pearlu . Nemuzu si pomoci, ale hraje se mi na nej nejlepe.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od sasa »

a matesi, není se čemu divit, ten tvůj předělanej pedál byl totiž z 95% naprosto dokonalej, jediný co by se mi na něm bylo líbilo ještě víc, by byl delší footboard tak o dva cm.

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od myša »

Sheafraidh píše: To se ti tak zamlouvaji? I kdyz hraju obcas tvrdsi hudbu, tak si to nedokazu moc predstavit - asi jsem moc konzervativni :)
Jj, narozdíl třeba od O-Zoneů od Sabianu. Jsou zvukově měkčí, ale stejně prolezou... Mám rád špinavé zvuky.

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od myša »

Kostka píše: Zajímavý, zajímavý. Začínám cítit to samé: doma cvičím se starou Basixkou a vždycky se cítím úplně v klidu, kdežto na svým Eliminatorovi, jakkoli je pro mě nejlepší z toho, co jsem zkusil, cítím furt jakousi "osobnost toho pedálu", namísto aby byl prostě zticha a sloužil,:-), krom toho už se mi na něm začala permanentně uvolňovat jedna pojistka, takže ji musím pořád dotahovat... V tomhle případě určitě něco bude na návratu k základům. Jednoduchý, ladný konstrukce, co do toho noze moc nekecaj a nechají ji ukázat, co sama umí. Samozřejmě to asi neplatí pro metalisty a jiné technické hustopeklaře.
V podstatě souhlasím. Musím taky říct, že podobný příjemný pocit jsem měl hned napoprvé ještě z toho Jojo M.pedálu. Ale platit pětku, když můžu mít něco hodně podobného za 500,-Kč z druhé ruky?
:-)

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od BóĎA »

mě hrozně bavila stará Tama HP20 :D

Uživatelský avatar
Moleek
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 10 led 2010 12:44

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od Moleek »

To ve dvojšlapkový verzi používám aktuálně. Akorát tam je všechno na imbusy místo čtyřhranu a musel jsem vyměnit beatery, protože jsou hrozně těžký.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od Bobroněnko »

Ano, ano, TAMA HP20! Kdyby měl někdo nějakou funkční, sem s ní.

Posluchac
Diskutér Sféry
Příspěvky: 142
Registrován: 13 pro 2012 00:26

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od Posluchac »

mates píše:Pearl Demon se mi uz rok vali ve skrini (kdyby ho nekdo chtel) Vratil jsem se k 20 let starymu vytunenymu pearlu . Nemuzu si pomoci, ale hraje se mi na nej nejlepe.
Tak to jsme dva..

Gilnar
Diskutér Sféry
Příspěvky: 121
Registrován: 25 bře 2009 17:30
Bydliště: Praha

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od Gilnar »

Zrovna teď si doma hraju s tímhle... ale každou chvíli to měním.

[album]3491[/album]

Vozka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 288
Registrován: 06 dub 2009 12:38
Bydliště: Dobříš/Brno

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od Vozka »

souprava-1280.jpg
Po roce nehraní kvůli zdravotním problémům znovu postaveno, a to se zbrusu novým Eliminátorem - na rozdíl od matese a dalších nejsem vlastníkem geniálního jednoduchého pedálu, nýbrž dvojšlapky Stagg, takže si libuju :). A stál mě u humla cca 7600, což mě fakt potěšilo (a trochu zarazilo), zvlášť když si vezmu že Cobra pořád stojí skoro desítku.
Jen jsem stál na stoličce, záda nalepený na knihovně za sebou, foťák se dotýkal stropu a stejně se mi tam, sviňka, nevešla celá :D

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od gu-staff »

Muj současnej set-up
IMAG1038.jpg
A občas se odměním skutečnym nástrojem
IMAG1015.jpg

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od Jan »

Hezký sady, kluci. Teď toho taky nejvíc naplácám na pad, mám dokonce i ten na nohu jako Gu-staff, ale cvičil jsem na něj jen jednou v životě, pak přišla do pokoje žena a tak jí to rozesmálo, že nemohla přestat. To cvičítko je tedy na prodej, kdybyste ho někdo chtěl (dw backstage kick). Jo, a Bobře, já vlastně jednu HP20 mám a taky mi už k ničemu není, jestli ten zájem ještě platí.
Přílohy
HP20.JPG

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od gu-staff »

Jan píše:Hezký sady, kluci. Teď toho taky nejvíc naplácám na pad, mám dokonce i ten na nohu jako Gu-staff, ale cvičil jsem na něj jen jednou v životě, pak přišla do pokoje žena a tak jí to rozesmálo, že nemohla přestat. To cvičítko je tedy na prodej, kdybyste ho někdo chtěl (dw backstage kick). Jo, a Bobře, já vlastně jednu HP20 mám a taky mi už k ničemu není, jestli ten zájem ještě platí.

Jestli ji nevezme Bobr, já bych ji bral.... 8) Moclipak za to chceš?

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od Bobroněnko »

nenene, Jan už ode mě má od odpoledne zprávu :P ale moh bych v případě, že se s Janem domluvíme, pustit za mrzký peníz tohle: http://www.popscreen.com/p/MTU2MjEzMzYx ... ans-Friend

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od gu-staff »

Bobroněnko píše:nenene, Jan už ode mě má od odpoledne zprávu :P ale moh bych v případě, že se s Janem domluvíme, pustit za mrzký peníz tohle: http://www.popscreen.com/p/MTU2MjEzMzYx ... ans-Friend
Ach jo 8)
Mapexe nechcu, tu Tamu jsem chtěl z nostalgie, taky jsem ji hrával, a i když na první pohled vypadala fórově, hrálo se mi na ní skvěle, a ještě se dala pěkně složit naplacato...Tak si ji užij. Ona se třeba zase někde objeví :wink:

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od Bobroněnko »

Nechci teď působit zlomyslně, ale už to, že ji má Jan a v takovém stavu, jak vypadá na fotce, mi přijde docela malý zázrak. Já mám teď jen trochu dilema, na co budu hrát, protože jsem nedávno koupil od Sama Eliminatora - a obě ty šlapky jsou moc dobrý na to, abych je měl jako záložní :-D Teda, nejdřív se musím s Janem domluvit.
Ale pokud někde nějakou objevím, seš první, komu píšu ;-)

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od gu-staff »

Bobroněnko píše:Nechci teď působit zlomyslně, ale už to, že ji má Jan a v takovém stavu, jak vypadá na fotce, mi přijde docela malý zázrak. Já mám teď jen trochu dilema, na co budu hrát, protože jsem nedávno koupil od Sama Eliminatora - a obě ty šlapky jsou moc dobrý na to, abych je měl jako záložní :-D Teda, nejdřív se musím s Janem domluvit.
Ale pokud někde nějakou objevím, seš první, komu píšu ;-)
Tak prima, díky 8)

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od Jan »

Čau kluci, děkuju oběma za zájem, ale vzhledem k tomu, že s tou Tamou mám dohromady pět šlapek a stejně mám nešikovný nohy, jistě budu mít v budoucnu zase něco na prodej.

Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od Tarkil »

Tak taky přihodím své pracoviště...
saturn.jpg

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od gu-staff »

Přátelé, světe div se, jedna HP 20 se objevila na hudebním bazaru. takže jsem po ní střelhbitě skočil. Opticky vypadala jako nová, tak uvidíme 8)

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Představme své "pracoviště"

Příspěvek od tomcorn »

Tarkil píše:Tak taky přihodím své pracoviště...
saturn.jpg
Open hand pravák?

Odpovědět

Zpět na „Prostě o bubnování“