PRAVDA O: JAN KORGER

Tak, a tady se můžete dohadovat až do krve. Vzhledem k tomu, že některá témata se občas zvrhnou, bylo by dobré, abyste si své účty vyřizovali zde.
Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od R - stick »

Mahoni píše:.....Check IP adress, někdo kdo má oprávnění ?
Ten výskyt 1no příspěvkových profilů, které si tak krásně notujou mi příjde krajně podezřelý...
Mě to připadá podezdřelé taky - ale podle IP to nenapovídá, že by to psala jedna osoba. Já je samozřejmě mohu vidět a prověřit - v tomto případě jdou každé příspěvky z odpovídající IP - a není to dynamicky generovaná - tzn každý uživatel ji má pevnou. Takže závěr je ten, že zatím jde o tři různé uživatele. Fakt ale je, že IP nemá moc velkou vypovídací hodnotu, protože pokud pujde uživatel přes nějakou bránu, tak může mít IP prakticky jakoukoliv.

Zatím tomu budu věřit - jen jsem zvědavý, jestli se zde objeví ještě nějaký nový uživatel s podobným názorem ....

Vzhledem k ochraně soukromí pochopitelně nemohu zveřejnit, ze kterých IP ty příspěvky šly, to snad všichni pochopíte.

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Hugo Bos »

V kaŽdém případě je to poškozování dobre cti a jména. Tak by dotyČní neměli vystupovat anonymě, pokud si za svými názory stojí.
Zároveň být panem K, byl bych asi hodně vytočenej a v případě čistýho svědomí bych si to líbil nenechal.

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Žilkoslav »

Smrdí to nekalotou, že se prakticky v jeden večer sejdou tady na sféře tři nováčci navzájem sobě přitakávající, podobného psaného projevu a navíc ještě k tomu trpící pokročilým stádiem aposiopese... Text, který Fantomas (v podrobnostech dokumentu je uvedena jako autorka Janča, mohl by to však být i muž s příjmením Janča, například tedy Fantomas Janča) přiložil je nedůvěryhodný, navíc není opřený o žádná fakta, je tedy spíše pouhou sprostou pomluvou a celkově po prozkoumání starších témat a vyhledávání na internetu na mě z valné části působí postava pana Korgera jako smyšlená nadlidská bytost o které koluje spoustu polopravd a mýtů. Vlastně to vypadá jako zmenšený totalitní režim. Korgerovi žáci se bojí jak Korgera samotného, tak i sebe navzájem. Najednou je tu skupinka Korgerovců, která likviduje všechny jeho bývalé žáky, hlásící o Korgerovi něco, co podle Korgerovců v žádném případě není pravda, leč podle odpadlíků, ba i současných žáků, skrývajících identitu ze strachu z Korgerovi mafie, je to tutovka, varování a výstraha pro ty, kteří by s tímto učitelem měli mít něco do činění. Z dalšího zkoumání mi připadá, že pan Korger si své žáky zve na jakési porady a schůze a tam řeší kdejaké tajnosti a veřejné projevy žáků týkajících se Korgera, které se zkrátka nesmí dostat mezi okolní bubenictvo, což vyvolává v ostatních nezaujatých silnou myšlenku, že je Korger patrně jakýsi sektářský bos. A právě to napomůže antikorgerovsky smýšlejícím jedincům, kteří tuto myšlenku podpoří tím, že je Korger učil nesmyslné techniky, odmítal jim nakopírovat noty, osahával je a nedejbože ještě něco horšího a toto celé podpoří Korgerovi žáci, kteří záhadně nesmí říct nic, o tom, co je Mistr vlastně doopravdy zač.

Na internetu jsem se dozvěděl, že pan Korger učí v ZUŠce, patrně v Rožnově, má dceru Ivu, v 60. letech hrával s kapelou Salamandr a o pár desetiletí později často hrával v zahraničí. Ale nikde nic víc.
No vážení, já jsem z toho jelen... Ale jinak se taky skvěle bavim. :D

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Koubas »

no, z toho, co se tady píše, plynou dvě věci:
1.) až bratranec z Valmezu začne za rok dva hrát, doporučim doma nedávat ho ke Korgerovi
2.) ten Fantomasův pamflet by šel úspěšně zažalovat

Uživatelský avatar
Squeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 266
Registrován: 01 čer 2006 16:50
Bydliště: Třebíč

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Squeez »

Ono to, že tu napsali zaráz tři anonymové, nemusí být nic jinýho, než to, že se navzájem znají a že si řekli, že se tu k tomu všichni 3 vyjádříjou, a tak založili vlákno...

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Hugo Bos »

Osobně jsem uvažoval, že si u Korgera pár lekcí dám - už asi před cca 8 rokama. Z návštěvy " " mistra" ", jsem usoudil, že se řídí hned několika mýty(např. že celej bubenickej svět hraje s patou dole - a že Dennis Chambers je jejich vedoucí, kterej hraje taky s patou dole), takŽe kdybych k němu chtěl chodit, musel bych se odnaučit hrát s patou nahoře. Urážky hráčů hrající na dvoušlapku s patama nahoře, pod rádoby vtipném přezdívání "noční běžci" a jiné. Dále mi nedovolil přijít např. na jednotlivé hodiny, ale musel bych zaplatit 1000kč na měsíc(1x týdně 1h) ať už jsem nemocnej, nebo ať přijdu či nepřijdu. A to mě odradilo. Z toho co tu bylo řečeno o tom, že některé jeho názory jsou dost mimo, tak tomu bych věřil. Bazírování na značce sonor, toho jsem byl svědkem. I zmíněného pomlouvání + nedoloženého hudebního vzdělání + výkladu technik, které mi přišly, buď, že nejsou v kurzu, nebo jsem o nich nikdy neslyšel. Zbytek nemůžu posoudit.
MůŽu jenom říct, že od té doby co se kolem něj v Brně rozvířila voda a nepohodnul se s Kostkou(díky kšeftům, které slíbil a nedodržel), jsem o něm v Brně už neslyšel - takže naopak aby něco z toho vyvrátil a jeho kult v Brně pokračoval, spíš se z výsluní stáhl a nevim o nikom v Brně, kdo by k němu chodil. Slyšel jsem, že prý v Brně stále učí, ale osobně nikoho kdo by k němu chodil neznam a ani z doslechu se o tom člověku v Krně nemluví. Pár lidí z Valmezu jsem potkal, co ho hrozně vychvalují, ale ja to vidím jako kdo chce kam, pomozme mu tam.

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od pete77 »

jak to tady čtu,tak si uvědomuji,že pár lidí typu Korger taky kolem sebe mám..a vůbec to nejsou bubeníci..jj svět je krutej..taky bych tu mohl psát,ale co z toho,ti lidi se stejně nezmění :(

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Bobroněnko »

ono není problém sem ten dokument dát znova, nebo poslat mailem. ;-)

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od R - stick »

Dokument jsem obnovil - možná se mi povede obnovit i původní příspěvek.

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od pete77 »

no je to síla..je to takovej bubenickej Hitler :D

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Bobroněnko »

sem na víkend na vsetíně, tak sem se malounko poptával po známejch, kteří s ním nebo jeho žáky měli co do činění, a ten fantomasův pamflet je údajně dost přesné vystižení situace.

Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Tarkil »

no zajímavé čtení... :shock: to už by skoro stálo za to zajít k panu Korgerovi na hodinu s digtafonem v kapse, myslím, že by to byl hluboký zážitek.... :D

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Koubas »

ty bys to chtěl nahrávat? voni by si tě pak našli.

Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Tarkil »

já to mám na Moravu trochu z ruky a říkám jen, že by to bylo zajímavý... a že by to byla až taková mafie? že bych ráno našel v posteli koňskou hlavu, nebo tak? :twisted:

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Hugo Bos »

Jako kaŽdej by měl mít dost svýho rozumu a měl by se sám zajímat a koukat i jinde. TakŽe to, že pan Ká nějaký žáky má, svědčí jenom o jediném. No a co sem potkal lidi, kteří k němu chodí -teda kromě Kostky, který je opačný případ a sám prozřel - tak sem si řikal, že jim to asi hodně vyhovuje(resp. že si asi hodně s panem Ká rozumí)...viz VDonati apod. Takže jak říkám, kdo chce kam, pomozme mu tam.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od sasa »

když čekneš jeho FB profil, tak vidíš politické vyznání KSČM, a pohlaví žena - NO! není tam náhodou něco špatně?
....... když budeš zlobit, příjde si pro tebe KORGER!.....

lalisek
Pokročilý
Příspěvky: 77
Registrován: 14 led 2006 23:58
Bydliště: Kaplice
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od lalisek »

Freddy Korger, muhehehehe

Lukashenko
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12 črc 2013 18:42

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Lukashenko »

Zdravím Vás všechny... bez rozdílu, kdo si co myslí o tomhle pánovi :))

Jsem jeho žák cca půl roku. Můžu říct, že je to dřina u něj, každou hodinu dostávám nové noty a materiály na učení, a třeba celou hodinu hraji i jeden takt furt dokola do zblbnutí.... Ano je to dřina!! ale přesně tohle jsem hledal. Nečekal jsem, že dostanu spoustu teoretických keců, materiály, které mi budou k ničemu a výuka nebude mít po dlouhé roky žádný efekt. Cvičím poctivě vše co mám a věřte nebo ne, jdou vidět pokroky, jak v technice hraní, tak i kapela se na mě dívá jinak. To, že vyučuje to, co se jinde neučí, to je jako špatně?? Nebo člověka činí jedinečným to, když se nějakým způsobem liší od druhých! Má na to školy, hrál na lodích, kdo z Vás se tím může pochlubit? Tím bych se taky klidně chlubil :) ... Materiály má skvěle zpracované, je to člověk, který tím žije. To, že někdo o něm napíše negativní reakci, je pochopitelné vzhledem k tomu, kolik bubeníků, či kytaristů mu projde pod rukama a které za měsíc vyrazí, z důvodů, že na to dlabou. (a ti se pak mstí anonymní šmírou, ve které si kompenzují svou neschopnost). Nechápu jednu věc a sice, proč se ten, kdo psal dopis nepodepsal. (??) Svědčí to jen o tom, že si to buď vymyslel a nebo čistě ze závisti. A nějaké kecy o tom, že znásilňuje svoje žačky... tomu snad nevěříte :) Zkrátka a dobře, ten kdo ho zná, ví jaký je....... já s ním zatím žádný problém neměl. A tohle klidně podepíšu..... Michalík Lukáš ( Nový jičín)

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Bobroněnko »

Taky názor. Proč ne. Dodal bych jen, že to, že když se člověk liší od druhých, neznamená, že je to nutně k dobru věci ;)

Lukashenko
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12 črc 2013 18:42

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Lukashenko »

Není to jedno, jak čemu říká? (názvy držení atd.)?? takových bubeníků ,,teoretiků,, znám plnou zadnici... samý cizí název a když je uslyšíte za bubnama, tak je to bída....ale znají NÁZVY!! ... K čemu potřebuješ vidět diplom mi řekni? mě osobně stačí to, jaký úspěch mají jeho žáci.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Bobroněnko »

a, když už jsme u toho, jaký že to úspěch mají jeho žáci?

SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od SKAlička »

Bobroněnko píše:a, když už jsme u toho, jaký že to úspěch mají jeho žáci?
Trefil hřebíček do hlavičky, taky by mě to zajímalo :D

Uživatelský avatar
Grocker
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 203
Registrován: 12 srp 2009 10:44
Bydliště: Bavorov
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Grocker »

Hustý téma, četl jsem to jedním dechem až nakonec. Drsný

Odpovědět

Zpět na „Hádky, spory, pomluvy a nařčení“