PRAVDA O: JAN KORGER

Tak, a tady se můžete dohadovat až do krve. Vzhledem k tomu, že některá témata se občas zvrhnou, bylo by dobré, abyste si své účty vyřizovali zde.
Fantomas
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 21 úno 2012 23:45

PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Fantomas »

???????????????????????????????????????????????????

Původní příloha doplněna.
Přílohy
Všem žákům největšího lháře Jana Korgera.doc
(38 KiB) Staženo 815 x
Naposledy upravil(a) Fantomas dne 19 kvě 2020 19:32, celkem upraveno 4 x.
Důvod: Příspěvek byl upraven z důvodu smazání původním uživatelelm a smazaná příloha obnovena. Pokud sem bude někdo něco podobného vkládat, tak si za tom také bude plně stát.

Uživatelský avatar
dadoch
Řečník Sféry
Příspěvky: 532
Registrován: 02 zář 2007 17:41
Bydliště: Jičín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od dadoch »

Obrázek

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Bobroněnko »

Heh. Pamatuju si, že před těmi sedmi lety, když sem začínal na Vsetíně, na mě kapela tlačila, ať za ním zajdu... :lol: no vypadá to docela vtipně, nejvíc jsem se rozsekal u "Regal 5B, Sonor a Paiste", protože jsem si vzpomněl na některé lidi.. :mrgreen: fandim ti ;)

Uživatelský avatar
Arcturus
Pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 10 úno 2012 13:35

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Arcturus »

neviem o co sa tu sice jedna ale dost husty prispevok, pokiaô kje to pravda tak hodne zdaru chlape

Nemas aj nejake video alebo nieco ? rad by som ho pocul

Mahoni
Pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 21 zář 2008 22:14
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Mahoni »

Hmmm to jsou docela dost ávažná obvinění :)
Neříkám, že to nemůže být pravda - i když se situací nejsem obeznámen, nicméně jakékoliv anonymní nařčení ( kor z nově založeného profilu ), je už z principu ne příliš důvěryhodné a celkově je ten text hodně negativně podaný...
Jsem zvědav jak se to vyvine, protože miluju internetové drama :D

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Kajda »

Mahoni píše:Hmmm to jsou docela dost ávažná obvinění :)
Neříkám, že to nemůže být pravda - i když se situací nejsem obeznámen, nicméně jakékoliv anonymní nařčení ( kor z nově založeného profilu ), je už z principu ne příliš důvěryhodné a celkově je ten text hodně negativně podaný...
Jsem zvědav jak se to vyvine, protože miluju internetové drama :D
Do posledního písmenka podepisuji :twisted: :wink:

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Slowmeda »

No text je opravdu dosti urážející a sice to může být pravda, ale také nemusí. Takže bych to nechal nějakou dobu otevřené, uvidíme co kdo k tomu napíše, ideální by bylo kdyby se k tomu vyjádřil přímo nařčený. Jinak bych to zamkl, nebo spíše časem celé smazal, nevím jistě...

h.andrysek
Pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 15 bře 2008 23:15
Bydliště: Český Těšín

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od h.andrysek »


Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Žilkoslav »

Slohově to stojí za starou belu. To tě naučil Korger takhle psát příběhy? Jestli jo, tak potěš pánbů, něšťastníče, jakpa tě asi musel naučit bubnovat...
Už tak ti žehnám!

Bubenička
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 23 úno 2012 10:11

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Bubenička »

Když jsem si všimla této diskuze, nedalo mi mlčet a nereagovat. Jsem bývalá žačka zmíněného Jana Korgera. Chodila jsem k němu několik let a stejně jako Fantomasovi mi dlouho trvalo, než jsem otevřela oči a šla do sebe, co mě vlastně naučil...Nebyla jsem absolutně použitelná v kapele. Nevím, zda-li nějaké žačky zneužíval, ale já můžu říci s čistým svědomím, že mě sexuálně obtěžoval. Viděla jsem v něm tehdá boha, kterému jsem dala veškerou důvěru, že mě něco naučí...proto jsem mlčela. Byla jsem mladá, hloupá a najivní a doufám, že žádná jiná (či jiný) nebude tak pitomá jako já.
Chápu, že ten kdo ho nepozná, nemůže uvěřit, ale i tak děkuji Fantomasovi, že zde daný příspěvek vložil...
Bicím zdar!

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Hugo Bos »

UUuffff .... pokud je to pravda, proč se nedáte dohromady a neřešíte to oficiální cestou? Tohle už by mohlo být na trestní oznámení

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Bobroněnko »

hele, ale tohle začíná být vcelku zajímavý. já teda korgera nikdy osobně nepotkal, ale znám jeho žáky - a ty věci, který psal fantomas a teď bubenička o použitelnosti v kapele sedí. ale přijde mi divný, že se najednou objeví dva noví lidi, kteří mluví jak mluví...co takhle to trochu rozvést a odhodit roušku anonymity? nebo že by se vyjádřil kostka?

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od R - stick »

2: bubenička:

Celkem závažný příspěvek. Mohla by jsi ale alespoň uvést, z jakého regionu pocházíš - aby jsi mohla varovat i ostatní?

díky .....

paličky
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 23 úno 2012 15:26

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od paličky »

Vítejte všichni bubeníci!!!
Jsem tu nový, ale po přečtení tohoto článku musím reagovat.
Je to vážně dost hustý, ale jako bývalý žák musím jen souhlasit. Ba dokonce je to ještě mnohem horší! Sloh nesloh, ten člověk to psal asi ve velkém afektu, tak nad tím moc nepřemýšlel. Každopádně Fantomase obdivuju, že naps.něco takového. Je to vážně odvaha, protože se p.Korgera všichni bojí. Vůbec se nedivím, že je to anonym, protože dovědět se Korgrovci kdo to napsal, měl by ten člověk velké problémy. Jo, pravda někdy hodně bolí.Osobně si myslím, že je dobré uvézt věci na pravou míru.Já vždycky říkal, že na každů sviňu sa někde vaří voda a KONEČNĚ došlo aj na p. Korgera. Myslím si, že si za to může hlavně sám. Je to opravdu těžké pochopit, kdo ho nezná a nepoznal.
Fandím ti Fantomasi, kdy si pro něj konečně PŘÍJDEŠ??????????????????????????????????????? :lol: :lol: :lol: :evil: :evil:

Majte sa všeci......

Bubenička
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 23 úno 2012 10:11

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Bubenička »

Jsem ze Vsetínska...

Mahoni
Pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 21 zář 2008 22:14
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Mahoni »

Chmmm
Check IP adress, někdo kdo má oprávnění ?
Ten výskyt 1no příspěvkových profilů, které si tak krásně notujou mi příjde krajně podezřelý...

Uživatelský avatar
DNK
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 348
Registrován: 09 lis 2007 09:58
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od DNK »

Mahoni píše:Chmmm
Check IP adress, někdo kdo má oprávnění ?
Ten výskyt 1no příspěvkových profilů, které si tak krásně notujou mi příjde krajně podezřelý...

Souhlas, nic proti kritice učitele, ale tři profily s počtem příspěvků 2 s identickými názory? Přinejmenším zvláštní shoda. R- sticku, pohlídej to, prosím. A co se týká Bubeničky, nechci se Tě dotknout, ale snad Ti nepřišlo normální nechat se obtěžovat za cenu vyučování. Pokud je to pravda, není důvod to schovávat před ouřady.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od tomcorn »

Jo, je to divný. Buď si to na sféře nepůsobící poškození mezi sebou řekli a přispěchali sem, nebo je to klasickej "multihlas", což se občas objeví. Já o něm zatím nic (ani dobrého, ani špatného) neslyšel a z FB jsem se toho taky moc nedozvěděl 8)
Přílohy
fb.JPG

Bubenička
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 23 úno 2012 10:11

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Bubenička »

Hele, já tady nemíním nikoho přesvědčovat a už vůbec ne vnucovat své názory. Jen jsem napsala svůj názor a zkušenost. Je to dávno a nemíním se v tom dále přehrabovat (jsem ráda, že už jsem pana K. vypustila ze života). Jen se divím, že jsem četla zpoustu diskuzí, kde se lidi ptají, kdo ten Korger je a když tady někdo něco napíše, je mu to pomalu vyčteno. Fakt už nemám chuť k tomu něco psát. Nepotřebuju, aby se to nakonec obrátilo proti mně, takže mějte se všeci krásně. Třeba až na něj jednou sami narazíte, pochopíte....

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od tomcorn »


Uživatelský avatar
Moleek
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 10 led 2010 12:44

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Moleek »

paličky píše:Vítejte všichni bubeníci!!!
Jsem tu nový, ...
Mno tak to vítej spíš ty :wink:
paličky píše: ... Každopádně Fantomase obdivuju, že naps.něco takového. Je to vážně odvaha, protože se p.Korgera všichni bojí. Vůbec se nedivím, že je to anonym, protože dovědět se Korgrovci kdo to napsal, měl by ten člověk velké problémy.
Odvaha? Odvaha by to možná byla, kdyby se podepsal, nebo to zmíněnému šel vytmavit osobně? Na tomhle není odvaha vůbec nic, podle mého názoru :!:

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od fankju »

Prdel. :D Jak je to s těma ajpinama? Rozhodně si všichni "tři" libujou v aposiopesi.

h.andrysek
Pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 15 bře 2008 23:15
Bydliště: Český Těšín

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od h.andrysek »

Je zcela jasné, že uživatelé paličky a Bubenička je jedna osoba. Odpovídají minutu po sobě, profil mají stejně jednoduše vyplněný (značka bicích, paličky). Registrovaní stejný den. A na 99% je to fantomas :D. A tím ses naprosto zhodil a nikdo už ti tady nebude věřit.

oprava: na 100% je to fantomas

paličky
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 23 úno 2012 15:26

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od paličky »

Je mi úplně jedno, jestli mi věříte nebo ne ...

Kupec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 146
Registrován: 18 úno 2009 18:30

Re: PRAVDA O: JAN KORGER

Příspěvek od Kupec »

fankju píše:Prdel. :D ....
a to tak že velká :wink: :D docela slušně se mi tu sféra dnes stará o zábavu :D

Odpovědět

Zpět na „Hádky, spory, pomluvy a nařčení“