Vtipy?

Tak, a tady se můžete dohadovat až do krve. Vzhledem k tomu, že některá témata se občas zvrhnou, bylo by dobré, abyste si své účty vyřizovali zde.
Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

jo Boosty, a pokud si myslíš, že je to nějakej boj, tak to ne, já jenom prostě napsal, co si myslim, a nesral sem k tomu 15 smajlíků, jako že sem to nemyslel vážně, abych nevyvolal hádku.

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

BLeviathan: no zakladním aspektem pro jejich smazání bylo, že už to prostě nebyly jen vtipy, a u některých uživatelů se ta volná a někdy i hloupá diskuze promítala ven.

BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BLeviathan »

No fajn,no. Už se stalo..tak to nechme.
Ale doporučuju ti, se víc radit s ostatníma co se týče mazání oblíbených témat. S takovou si všechny akorát rozeštveš... :neutral:

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

můžete mi někdo vysvětlit, jak jasně pojmenované vlákno "vtipy" degraduje sféru? myslím si, že seriózních témat je tu dost! je zajímavé, že nikoho třeba nesere, že někdo oživí půl roku spadlé téma, jen aby řekl něco ve smyslu "jo, kobry sou nejlepší". Nikoho taky nesere, že se tu probíraj věci ve třech vláknech naráz. když už cenzura a správcování, tak pořádně, ne? ale jako že by smazání vtipů zvýšilo věrohodnost, serióznost a kvalitu sféry, to snad nemyslíte vážně.

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Boosty, je sice hezké, že se omlouváš a uvědomuješ si to, ale už je trochu pozdě...

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Bobroněnko, tady nejde jen o vtipy, ovšem jediných vtipů jste si všimli.
Adrub, no coment.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

všimli, což znamená, že tady ještě aspoň k něčemu byly, nebo je minimálně ještě někdo četl atd. btw všimli jsme si celé kafilérky.

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Nevim, co pořát dokola řešíte?? Prostě si založte nové vtipy a můžete začít zase vtipama.

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

No - abychom to nějak uzavřeli:

Co se týče mě, já už jsem si dlouho brousil zuby na to, že bych je smázl - ovšem na druhé straně respektuji to, že pro některé členy je to zajímavé téma. Takže pokud bych se k tomu odhodlal, tak bych se napřed zeptal, a snažil bych se vám vysvětlit, o co mi jde - konkretně ve vtipech promazat nic neříkající příspěvky (a byla jich tam hromada) a nechat tam jen to, co je zajímavé. No a na základě vaší reakce bych činil.

Správci na tomto fóru jsou lidi, kteří zodpovídají za chod a činí rozhodnutí, za které jsou plně odpovědní - no a když šlápnou vedle, tak si to od ostatních pěkně slíznou. Nikdo z nás není neomylný - botu může udělat každý - a konkretně já jich mám za dobu chodu Sféry taky pár na triku.

Takže bych navrhoval toto: Věnujte nebohému smáznutému balíku Vtipy minutu ticha, pak zamáčkněte slzu v oku (nebo udělejte stojku - aby vám natekla zpět) - a založte nový balík (máte na to speciální fórum) - no a jak rychle ho zaplníte, to už je na vás. A není co řešit.

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Osobně bych se postavil na boostyho stranu. Sice jsem si vtipy občas pročítal, ale bylo až s podivem, že nejrychleji rostoucím tématem bylo právě tohle.

Lothias
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 216
Registrován: 01 říj 2006 22:25

Příspěvek od Lothias »

Hmm je fakt že ve vtipech už poslední dobou moc vtipů nebylo ale pořád to byl nejbohatší a asi i nejoblíbenější thread.. mě to připadá docela škoda :neutral:

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Snad ty vtipy nijak nezatezovali sferu.... Rozhodne je vic k veci promaznout treba stary temata s malym poctem prispevku. Me vtipy bavily, byl tam tak nejak vetsinou zarucene dobrej vyber vseho moznyho, plus obcasna diskuze o necem, kdyz seberu dobrej vtip nebo najdu zajimavy video, tak se rad podelim. Asi by to chtelo prestat tu sferu tolik zrat a nedbat zas tolik na formalitu komunikace (uroven, jak se rado pouziva :) ).

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

mně ani tak nešlo o to, že zmizely vtipy, to by se tolik nestalo, minule se to taky přežilo, ale Boostyho prvotní reakce v tomhle threadu.

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Já jsem reagoval zas na ty uplně první reakce a dokonce kvuli tomu někdo založil nový balík v hlaviče fora. To jsem proste musel reagovat ironicky.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

no musíš uznat, že šlo reagovat líp.

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

To jo, ale musíš uznat, že kvuli tomu nikdo nemusel zakladat nový balík tady.
Připadalo mi to, jako kdyby jste hledali nějakou veklou diskuzi o bubnech...
nechci už to rozebírat. :?

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

serte na to, už s tim nic neuděláte, je to škoda, boosty se měl zeptat no, tim to hasne, hotovo dvacet

doudleba
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 353
Registrován: 30 srp 2005 13:04
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doudleba »

Howgh

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Boosty píše:Není to poprvné, co se vtipy mazaly.
Cos je poprvé smazal TY? Taky nemyslim, že zrovna vtipy s řemeslem souvisej, nicméně tohle? :( :?:
Adrub píše:Stálo Ti to za to, Boosty??
Koubas píše:...že je to škoda, a už dlouho si myslim, že bys
prostě správce bejt neměl.
Takovej názor se tady množí, mno... Ale nechci tady podporovat, natož vyvolávat nějaký napětí. Dejte je pryč, tim pádem je nikdo nebude mazat a nebudou vznikat podobný situace.

kitten
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 284
Registrován: 01 kvě 2004 21:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od kitten »

aspon som to konecne zistil, ked som hodinu hladal odkaz na taancenie salsy. kua jak to najdu ted??

Odpovědět

Zpět na „Hádky, spory, pomluvy a nařčení“