Machři na sfěře

Tak, a tady se můžete dohadovat až do krve. Vzhledem k tomu, že některá témata se občas zvrhnou, bylo by dobré, abyste si své účty vyřizovali zde.
Záďa
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 411
Registrován: 18 bře 2007 15:03
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Machři na sfěře

Příspěvek od Záďa »

Čus. Na sféře sem zaregistrovanej teprve chvilku nejspíš proto, že na bicí hraju taky jenom chvilku. Je super že někdo přišel s nápadem založit fórum pro bubeníky. Zas tak super ale není co se tady děje. Gdfyš sem se poprvý nadšeně nalogoval, čekal sem objektivní informace, respekt ke zkušeným a schovívavost s nezkušenýma nováčkama. Toho sem se ale nedočkal. Po tom, co jsem si prolezl pár témat jsem dospjel k závěru, že se tady spousta snaží dělat na všechny kolem sebe ramena aby jim dokázali že sou větší maséři. Gdyš sem odpovídal na topic, pro jistotu sem napsal že sem začátečník (to abych nebyl označen za hydiota :wink: ) přesto jsem to nejen já za podobný příspjefky dostal sežrat. Lidi zamyslete se! Každá skušenost je autentická a nelze jí vecpat každýmu :!:

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Nebud labut :) Tak strasny to tady snad nejni, ne ? Je fakt, ze nekdy nekdo ujede nad dotazem typu "Cinely do 5000 - jake ?", "Stagg nebo Basix", ale ne proto, ze by chtel byt snad skodoliby a povysenecky, ale proto, ze tato temata jsou tu nekolikrat rozebirana a dotycny si neda praci si to pekne najit, ale flakne proste obecny dotaz. Ti, kdo ze zacatku trpelive radili, to uz po treti ctvrty opakovat nebudou.
Co te konkretne v jakym tematu nastvalo ?

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

Nemyslim si, že si tady lidi o sobě myslí, že sou maséři. Já nehraju nic moc a co se ostatních lidí týče, přijde mi, že lidi, kteří tady hrajou o moc líp než já si o sobě vážně myslí, že nehrajou nějak slavně. No... nějak sem se do toho zamotal. Prostě si myslim, že tady moc nemachrovanejch lidí neni... nebo sem neměl tu čest...

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Pokud si vzpominam, :) tak namachrovany byli v jeden cas odpurci Marka Zezulky a pak taky tajemny Mr. gogo :mrgreen:

magadafagada
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 417
Registrován: 17 srp 2006 11:11
Bydliště: Staňkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magadafagada »

já za sebe bych napsal že mi akorát vadí ta čeština. a když vidím ten první příspěvek tak bych blil a krkal havrany(jestli to ovšem dotyčný nepsal schválně takhle česky špatně :D ) :mrgreen:

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

Lyďy mno tak zamislete ze nat zebou.Musyte každimu hnetka vičýtat chibi f pravopyse? :twisted:

Ne...co ja vim , tak vetsinou se tu lidi hadaj jen kvuli nebubenickym tematum...Fakt je ten , ze nekdy novacci dostanou vyzrat...ale presne jak rekl atlet...protoze se ptaj na neco 6x

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Hovno, největší masér jsem tu já, přes to nejede vlak a ostatní, to sou jacísi ko....ti :wink:
Přeložte si to jak chcete :idea:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

polymorfe, to sem si votobě nemyslel :D :D :D :D :D

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Morf dostane do držky, protože si dovolil moc. Nejvíc jsem tady já a vůbec všude a jestli mi neuznáte ředitelství vesmíru tak se s vámi nebudu vůbec bavit, jelita :mrgreen:

Záďa má, bohužel, trochu pravdu, ale stejně tak má pravdu i Atlet. V podstatě se zde za ta léta řešilo vše na co se může začátečník zeptat, včetně například dotazů typu "v jakých hadrech bubnovat?". V tomto smyslu se již Sféra nemá moc kam rozvíjet. Jak řekl onehdá Jan: "ono by to asi chtělo zavřít, zakonzervovat a vystavit jako zdroj informací"

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Ježíš to by bylo fajn.... o co bych měl víc času, než čist SB 8)

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

Radim píše:...V tomto smyslu se již Sféra nemá moc kam rozvíjet..."
Určitě má, třeba už v jinym balíku zmiňovaná Sferabay :mrgreen:

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Zakonzervovat a vystavit ? :) :) jo, ale před tím by se to tu muselo pročistit jako svííňa.Ale to už jsem zpátky u toho starého problému..

Jinak s tím machrováním a navyšováním to má Záďa celkem pravdu.
Spousta lidí tady má tendenci okamžitě sabotovat názory jiných a přelstít je svýma místo toho, aby je třeba doplnili, jedná li se o slušný názor. To pak dotyčný ramenář hledá spoustu argumentů, misto toho, aby cvičil, jak dokázat, že to tak prostě není a jak ze sebe udělat frajera.
Nj , ale ted se už nad tím jenom směju 8)

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

At to je jak to je, je to JENOM forum na netu, realnej zivot je uplne jinde, tak proc to resit ?

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

DUMP píše:At to je jak to je, je to JENOM forum na netu, realnej zivot je uplne jinde, tak proc to resit ?
PRAVDA, ale podle příspěvků na foru se určitě dá hodně vyčíst, jaký ten člověk v realnem životě je. Vlastně to, co tady píšem, je jako kdyby jsme se bavili mezi sebou a z toho už se dá, celkem vydedukovat ne?

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

Jako joo noo....přijdou mi opravdu psycho příspěvky o hraní bosky....a to i přesto že sem Hugo Bos....
A dost se takový množí,absolutní hovadiny..jestli si utírat prdel levou nebo pravou......
Ale taky je fakt ,že pár sebestředníků tadyk taky je ... no...co k tomu dodat.....největší sranda je,že se zde kvalita hráčů hodnotí po plku a myslím,že půlka největších kingů tady taky s paličkama tolik nezvládnou.....což je fakt funny,že stejně nikdo neví,jak kdo hraje....proto tadyk za nudly můžou bejt kvalitní hráči a naopak :)
Ale každopádně je to jak to je,a kdo si chce z toho odnýst svoje si odnese......pravda jen,že těch nesmyslnejch tlachů o ničem je tu zbytečný kvantum

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

Ale Češi sou obecně děsný pazgřifci....to už sem se několikrát přesvědčil......a mezi bubeníkama tomu nebude jinak :)
...se posmivaj za kaŽdej nesmysl....např.že si neumíš naladit bubny :wink:

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

Ale zase je tu na svĚtě plno hodnejch a milejch lidí .... takŽe....whats up

Ixi
Pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 11 dub 2006 17:13
Bydliště: Svitavsko

Příspěvek od Ixi »

Podobně sem se cejtila já před rokem ale musim říct že většina sféristů je v poho... A u některých sem s časem pochopila že jejich příspěvky nejsou myšlený špatně ale holt styl jakým to napíšou vyzní nepříjemně... Někdy se prostě nepovede napsat to jak by to člověk jinak řekl... No a doufám že alespoň trochu někdo pochopí jak to vlastně celý myslim :mrgreen: No a jestli někde sekám hrubky tak se omlouvám ale vymlouvám že na to že sem cizinec, no a na to teda píšu dobře :mrgreen:

BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BLeviathan »

Sféra je jen plk. Mezi hromadou sporů,názorů a keců se skrývá pár opravdu hodnotných příspěvků. Jsem ale rád, že poslední dobou tu máme víc hráčů, kteří mají k věcem opravdu co říct. Veškeré věci maji ověřené z praxe,umí a hlavně!, jejich ego nesmrdí až za roh, což se u některých (i často velice známých a obecně uznávaných) osob říct nedá.
Takže, když člověk přehlíží některé debily a umí si vytříbit kec a pravdu, tak se tu i leccos dozví.
Naposledy upravil(a) BLeviathan dne 28 bře 2007 22:06, celkem upraveno 1 x.

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Ale musí toho hooodně pročíst, což je času a času..

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

Hugo nejses nahodou Řek?Protoze tohle je typickej nazor Řeků , které sem kdy potkal...Proste tady Cesi sou strasni hajzly a Řecko je best of...

Btw. Jak napsal DUMP . Je to jen forum!A prave proto , ze je to pres net , lidi se tu chovaji uplne jinak nez v realu ... S tim mam dost zkusenosti z Onlinovek , ktere sem driv hraval

Šeďa
Diskutér Sféry
Příspěvky: 132
Registrován: 05 lis 2005 13:48
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šeďa »

A v prdeli.

Záďa
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 411
Registrován: 18 bře 2007 15:03
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Záďa »

magadafagada píše:já za sebe bych napsal že mi akorát vadí ta čeština. a když vidím ten první příspěvek tak bych blil a krkal havrany(jestli to ovšem dotyčný nepsal schválně takhle česky špatně :D ) :mrgreen:
A vůbec ke komentářům ohledně pravopüsu: je to napsaný pseudočeštinou naschvál. To bych musel mít IQ88 abych to napsal takhle nevědomky. Ač se to zdá neuvěřitelné, ztratil jsem celé čtyři roky studováním gymnázia, kde mě přece jenom ty základy docela naučili :D. Dokonce mi je cpali do hlavy tolik, že jsem k nim pojal odpor a nad rámec nezbytnosti je nepoužívám:).

K vývoji diskuze: myslim že to většina lidí pochopila jako dost útočně napsaný téma (jak jinak gdyš je to tak napsaný ?:)) tak trochu jsem to čekal. Omlouvám se, ale prostě jsem si nemohl pomoct a chtěl jsem vyvolat reakce co nejdrsnější (čímšto nechci naznačit, že bych ovládal Vaše podvědomí:)). Ten problém skutečně cítím, ale zdaleka ne tak silně jako v úvodním PŘÝSPJEFKU. Myslim že je to vopčas docela sranda, tak pokud sem se někoho dotknul, tak soráč :)
V lásce a míru... Váš Záďa

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

máme dobrý koláčky... :mrgreen: dělám si prdel, občasný hádky neuškoděj
a když někdo machruje tak ho morph napraví :wink:

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Heh, teď jsem si vzpomněl jak se tu onehdá někdo ptal ne ten cech bubeníků:))))

Odpovědět

Zpět na „Hádky, spory, pomluvy a nařčení“