Machři na sfěře

Tak, a tady se můžete dohadovat až do krve. Vzhledem k tomu, že některá témata se občas zvrhnou, bylo by dobré, abyste si své účty vyřizovali zde.
Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

mates píše:Ja nevim Bene ze mas takovou chut umrit
No za takový foto se obyčejně dostáva ta PůlLiterová "pivní" cena :D

P.S. Bene, pošli mi to foto :mrgreen:

Mizune
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 31 říj 2007 14:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mizune »

............to je sranda :D :D :D .......

poprtel
Pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 24 lis 2006 17:10

Příspěvek od poprtel »

co bude s tema fotkama lidi? :D :mrgreen:

Uživatelský avatar
Bill
Pokročilý
Příspěvky: 69
Registrován: 29 zář 2006 00:51

Re:

Příspěvek od Bill »

Polymorph píše:Hovno, největší masér jsem tu já, přes to nejede vlak a ostatní, to sou jacísi ko....ti :wink:
Přeložte si to jak chcete :idea:



HMMMMMM BORÉÉÉC

Snad umíš i tak hrát jako řečnit....omg

Uživatelský avatar
Bill
Pokročilý
Příspěvky: 69
Registrován: 29 zář 2006 00:51

Re:

Příspěvek od Bill »

sasa píše:ne ne já sem to myslel opravdu na zváženou, myslím, že je tu dost novejch lidí, který by se na dalším vývoji mohli podílet :idea:

to zní dobře :)

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Machři na sfěře

Příspěvek od Benbuben »

Tak tady je ta slavná matesova namaštěná patka, bohužel tu inkriminovanou fotku, kde si ji mastí, jsem nenašel, akorát jednu, která je po hříchu rozmazaná. Ale nevadí, užijte si aspoň tuhle. :wink:
Přílohy
Mates
Mates

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Machři na sfěře

Příspěvek od jajaatv »

Na všech forech se lidi hádají jak banda debilů. Tady to docela jde. Hudba prý zjemňuje povahu tak to bude asi tím.

Kupec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 146
Registrován: 18 úno 2009 18:30

Re: Machři na sfěře

Příspěvek od Kupec »

jajaatv píše:Na všech forech se lidi hádají jak banda debilů. Tady to docela jde. Hudba prý zjemňuje povahu tak to bude asi tím.
Jsi tu krátce :wink: :D :D

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Machři na sfěře

Příspěvek od R - stick »

jajaatv píše:Na všech forech se lidi hádají jak banda debilů. Tady to docela jde. Hudba prý zjemňuje povahu tak to bude asi tím.
Ono to bude taky tím, že když se někdo hádá "konstruktivně a v mezích slušnosti" tak je mu poskytnut prostor. (třeba v kafilerii) No a pokud tu někdo dělá dusno, trolluje, nebo napadá ostatní uživatele, tak letí, že mu jeho připojení nestačí ....

Plesnivec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 13 lis 2012 16:44

Re: Machři na sfěře

Příspěvek od Plesnivec »

jajaatv píše:Na všech forech se lidi hádají jak banda debilů. Tady to docela jde. Hudba prý zjemňuje povahu tak to bude asi tím.
Možná je to námět na nějakou bakalářskou nebo diplomní práci "Kterak hudba, zvláště hraná na soupravu bicích nástrojů, zjemňuje lidskou povahu", .....máš můj hlas na budoucí nobelovku.... :lol:

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Machři na sfěře

Příspěvek od jajaatv »

Možná je to námět na nějakou bakalářskou nebo diplomní práci "Kterak hudba, zvláště hraná na soupravu bicích nástrojů, zjemňuje lidskou povahu", .....máš můj hlas na budoucí nobelovku.... :lol:[/quote]

takový Black veil brides - Legacy jemnost sama. Ta mne zjemnila nejvíc :-)

Plesnivec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 13 lis 2012 16:44

Re: Machři na sfěře

Příspěvek od Plesnivec »

..máš pravdu, jsou jemní jak dámské prádlo nejvyšší kvality...!! :lol:

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Machři na sfěře

Příspěvek od Žilkoslav »

Musím souhlasit, že je to jiné fórum, než ostatní. Kupříkladu jeden můj kamarád je motorkář a diskutuje s ostatními motorkáři na motorkářském fóru, tam je úplně jiná úroven, všichni se provokují, hádají se, machrují, vytahují se a tak podobně. Tady na Sféře se opravdu jen zřídkakdy vyskytne nějaký narušitel. A za to jsem rád. Pokoušel jsem se také diskutovat na fóru cyklistů, ale moc to nešlo, tam se totiž také všichni hádali, hašteřili, vytahovali a častovali se vulgárními názvy a urážkami. Mezi muzikanty asi fakt nepanuje taková rivalita jako mezi jinými zájmovými kruhy.
Naposledy upravil(a) Žilkoslav dne 29 pro 2012 19:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Machři na sfěře

Příspěvek od jajaatv »

Žilkoslav píše:Musím souhlasit, že je to jiné fórum, než ostatní. Kupříkladu jeden můj kamarád je motorkář a diskutuje se s ostatními motorkáři na motorkářském fóru, tam je úplně jiná úroven, všichni se provokují, hádají se, machrují, vytahují se a tak podobně. Tady na Sféře se opravdu jen zřídkakdy vyskytne nějaký narušitel. A za to jsem rád. Pokoušel jsem se také diskutovat na fóru cyklistů, ale moc to nešlo, tam se totiž také všichni hádali, hašteřili, vytahovali a častovali se vulgárními názvy a urážkami. Mezi muzikanty asi fakt nepanuje taková rivalita jako mezi jinými zájmovými kruhy.
otestuj si to jednoduše :-) Napiš nějaký příspěvek a uvidíš. Vždy se najde někdo s náznakem ataku. Stačí zareagovat a už to jede. Přitom do očí by se posral strachy.
Jo mimochodem máš pěknou baterii činelů :-)

Plesnivec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 13 lis 2012 16:44

Re: Machři na sfěře

Příspěvek od Plesnivec »

Také jsem nad poznámkou té mlaďoučké slečny přemýšlel, skoro mám pocit, že nás svým věkem tahá za nohavici, pokud ne, hluboká úcta k jejímu IQ....

...možná je to tím, že v kapelách zaujímáme pozice hokejových brankářů, našimi (vašimi) výkony buď roste, nebo padá kapela..., celý čas hrajeme proti přesile v určující (diktující) roli, přičemž na naše nástroje nejde zahrát ani "hoří" (jak mi kdysi přednášel jeden kytarista)....možná právě proto mezi námi panuje jakási stavovská solidarita, ....zkušenější radí méně zkušeným (i poměrně specifické fígle) nejen u hry, ale i u výběru nástrojů, blán, ladění...jako bychom byli něco jako mafiánská síť, infiltrující tuzemský showbusiness...a......asi je to tak správně...

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Machři na sfěře

Příspěvek od jajaatv »

Jo žiju mezi dospělejma a táta mně protáhnul rockmetalovým peklem :-) Ale mám teď uplně mladou kapelu. Štve mně hrát ,,starobu,, ale ráda si nechám poradit od zkušenějších. Jinak bych se tolik nenaučila.

Odpovědět

Zpět na „Hádky, spory, pomluvy a nařčení“