Juri z Valach strikes back

Tak, a tady se můžete dohadovat až do krve. Vzhledem k tomu, že některá témata se občas zvrhnou, bylo by dobré, abyste si své účty vyřizovali zde.
Zamčeno
Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Juri z Valach strikes back

Příspěvek od Benbuben »

Přesunuto do patřičného tématu, zároveň prosím pana Nedavašku, aby jednotlivé inzeráty vkládal na toto fórum pouze jednou a nemaskoval je za ankety nebo jakékoli jiné příspěvky.

Pokud se bude situace opakovat, asi to budu muset opět opakovat, dokud to dotyčnému nedojde.

lezerne
Pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 07 srp 2007 17:16
Bydliště: Valassko

Re: Ladicka na bubny /1.200,- Kc/

Příspěvek od lezerne »

Mily pane Ben buben nebo jak se to zovete,
ano maskoval jsem se ovsem zcela viditelne,jelikoz mne zajimalo jak se zachovate...
Totiz domnivam se,ze reklamou nebo jak to nazyvate spamem je i Tema o ladicce TAMA.
Navic bych asi nasel na Vasem foru daleko vice reklamy pro ruzne firmy,ovsem nevedomost hrichu necini...
Smazte si prosim co chcete a mozna by bylo zase hezke,kdyby se zvedla nejaka ta vlna pohorsenych,jak se stalo pred casem.
S pozdravem svetu bez reklam Vas Juri Nedavaska

Uživatelský avatar
dadoch
Řečník Sféry
Příspěvky: 532
Registrován: 02 zář 2007 17:41
Bydliště: Jičín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladicka na bubny /1.200,- Kc/

Příspěvek od dadoch »

lezerne píše:Mily pane Ben buben nebo jak se to zovete,
ano maskoval jsem se ovsem zcela viditelne,jelikoz mne zajimalo jak se zachovate...
Totiz domnivam se,ze reklamou nebo jak to nazyvate spamem je i Tema o ladicce TAMA.
Navic bych asi nasel na Vasem foru daleko vice reklamy pro ruzne firmy,ovsem nevedomost hrichu necini...
Smazte si prosim co chcete a mozna by bylo zase hezke,kdyby se zvedla nejaka ta vlna pohorsenych,jak se stalo pred casem.
S pozdravem svetu bez reklam Vas Juri Nedavaska
:roll: :roll: :roll: :roll:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Ladicka na bubny /1.200,- Kc/

Příspěvek od sasa »

Juri asi bys měl méň lemtat tu slijovicu strécu...
...marně se brachu cítíš znásilněn velkým bratrem, leč to co ty demokracií zoveš, jest v pravdě anarchie, a ta pramálo místa na organizovaném fóru má...

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladicka na bubny /1.200,- Kc/

Příspěvek od mates »

Neni nad to stahnout si Matesuv navod k vyrobe a zalozit si na to zivnost :)
Jestli ma na to Tama patent tak tady nekoho zavrou :)

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladicka na bubny /1.200,- Kc/

Příspěvek od R - stick »

lezerne píše:Mily pane Ben buben nebo jak se to zovete,
ano maskoval jsem se ovsem zcela viditelne,jelikoz mne zajimalo jak se zachovate...
Totiz domnivam se,ze reklamou nebo jak to nazyvate spamem je i Tema o ladicce TAMA.
Navic bych asi nasel na Vasem foru daleko vice reklamy pro ruzne firmy,ovsem nevedomost hrichu necini...
Smazte si prosim co chcete a mozna by bylo zase hezke,kdyby se zvedla nejaka ta vlna pohorsenych,jak se stalo pred casem.
S pozdravem svetu bez reklam Vas Juri Nedavaska
Trochu to upřesním.

Na rozdíl od hromady dalších fór je zde na Sféře reklama povolena. A to dokonce i tvrdě komerční. TZN pokud něco prodáváš, tak si můžeš založit v sekci "Komerční sdělení a nabídky ......" nové téma, ve kterém můžeš představit co prodáváš, co to umí a dodat jakoukoliv další informaci o tom produktu.

Tato sekce zde byla zřízena proto, aby ti, co chtějí propagovat své zboží toto mohli naprosto svobodně, zdarma a bez jakýchkoliv omezení, a aby to nedělali v dalších fórech, které s tím nesouvisí. Dodržujme prosím všichni toto pravidlo, a bavme se v ostatních fórech o čemkoliv, na co jsou tyto fóra zaměřeny, a komerční příspěvky umisťujme tam, kam patří, namísto abychom je různým způsobem maskovali. Je to hlavně pro přehlednost.

Nikdo ti zde neřekne půl slova, pokud svůj příspěvek umístíš tam, kde má svůj smysl. Pokud tak neučiníš, jsou zde správci, kteří ten příspěvek přesunou. A musíš brát v úvahu, že špatným umístěním, nebo špatným zněním příspěvku škodíš hlavně sobě.

Děkuji za pochopení.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od Benbuben »

Jak už velmi snadno pochopitelně napsal R-stick, v reklamě samotné problém doopravdy není, jde akorát o to přemýšlet při jejím umisťování a necpat to do každého druhého threadu, kde se náhodnou vyskytne jakákoli zmínka o dané věci. Věřím, že pan Nedavaška má dostatek rozumu, aby to už na podruhé pochopil, potřetí by to už vážně nezasloužilo ani komentář.

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od Slowmeda »

Naštěstí tu máme spoustu nových krvežíznivých správců :D kteří budou nad touto situací bdít. 8) Už jsme tu měli BRX, ladičku, sem napjatej čím nás Valašsko překvapí v budoucnu :?:

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od Hugo Bos »

Ogaři ja se na to Valašsko asi budu muset nastěhovat neboco

lezerne
Pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 07 srp 2007 17:16
Bydliště: Valassko

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od lezerne »

Zdravím všechny,
možná to někdo pochopí jinak,ale to už je na každém zvlášť.
Poprvé jsem se s některými z Vás dostal do konfliktu",ohledně prodeje mých starých bubnů Pearl master BRX,udělal jsem chybu,jelikož se ne právě dobře vyznám ve způsobu vedeni tohoto fóra a taktéž chtěl nástroj co nejdříve prodat /mimochodem jej mám dodnes doma/ a dostal můj inzerát na víc míst než bylo zdrávo.Ovšem poněkud mne překvapila hysterická reakce,některých z Vás.Co mne skutečně otrávilo byl příspěvek jednoho z Vás o jednom koncertu v Brně,kde jsem se pohádal ze zvukařem.Totiž plést dohromady tyto dvě věci mi připadlo skutečně velmi povrchní.
Nyní jest problém" s ladičkou na bicí,kterou chtěl začít vyrábět můj kamarád,který je v důchodě a chtěl jsem mu i nějakým způsobem pomoci.Neměl jsem z prodeje ladičky nic mít a jen jsem chtěl /jelikož znám jeho práci/ zpropagovat jeho velmi slušný výrobek.Jelikož jsem si všiml odkazu na ladičku firmy Tama vložil odkaz tam,bohužel předtím i do prodeje,kde jsem jej posléze smazal.Inzerát byl přesunut do komerčních odkazů a já zkusil,zcela viditelně dát skoro stejný odkaz jako je ten na TAMU a byl smazán taktéž...Znova opakuji,že jsem to udělal zcela očividně.Nepochopil jsem tuto skutečnost,ale dobrá...
Nakonec se ozval člověk,ktery ladičku firmy TAMA zkopíroval a nabídl veřejnosti a nade mnou se rozhořčil,jak jsem si dovolil ...Taktéž naznačil možnost,jak mi situaci s ladičkou zkomplikovat!

I když to tak nevypadá nemám rád konflikty" a proto se všem,které jsem nějakým způsobem poškodil nebo urazil OMLOUVÁM a stahuji ladičku z nabídky na mých stránkách http://www.nedavaska.cz

Přestože s Váma ne ve Všem souhlasím,přeju mnoho úspěchů Vám /i sobě/nadhled a toleranci.

Z Valach Nedavaška Juří

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od Radim »

Já se teda nechci žádné strany zastávat, ale také mi přijde reakce některých "veledůležitých" kolegů krapet hysterická. Přijde mi, že Juřího klepete přes prsty (a často fakt skoro zbytečně) za vše, co na fóru napíše, udělá - někoho je k tomu "otloukánkovství" prostě potřeba, obzvlášťě, když se k tomu tak nějak sám nabízí, že? Nejlépe někoho odjinud, zdaleka (Valachy), staršího (= pomalejšího, zaostalejšího? :?: ), někoho uncool, co? Sáhněte si na svědomí, pánové, aspoň někteří z vás, ok? :wink: (já si také sahám za spoustu podobně hysterických výlevů z minulosti, klidně to přiznávám)
Juří by zase mohl trochu více hledět na pravidla (psaná / nepsaná?) o komerčních sděleních a nabídkách a o přispívání na diskuzní fóra obecně a občas předvést krapet více pochopení vůči veskrze nezbednému bubenictvu, zdejší Sféry se účastnícího.

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od Slowmeda »

S tou tamou je rozdíl v tom, že si tám dáme třeba odkaz, aby každej věděl o co jde a pak se o ní bavíme, to je zcela něco jiného než když tam ten odkaz dá výrobce nebo prodejce za účelem prodeje

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od gu-staff »

Já už bych se na to s prominutím vysral, přijde mi to trapný a je mi dost trapně za obě strany. Pojďme se bavit o bicích, nebo držet hubu.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od sasa »

a to mě zase trapný nepříjde, naopak mi příjde fajn, že se o tom člověk baví, a že dotyčného pošťouchne aby si třebas přečetl semo tamo ňáký ty pravdila - do auta taky nesedneš a jen tak zprdele se nerozjedeš, ale prostě o tom něco musíš vědět, žeáno.... pokud tohle je trapný ? kurva tak se na to vyserme apojďme dělat něco užitečnějšího, kde teda nebudeme srát lidi.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od Benbuben »

Radime, Ty jsi tu asi v momentě prodeje zmíněných BRX nebyl, ale bylo online správců víc a stejně nestíhali všechny identické příspěvky v různých tématech korigovat. Rozhodně v tom není žádná cílená perzekuce, jen přesunutí tématu, co nepatří na jedno místo na místo jiné a smazání (do jisté míry více či méně) duplikátů onoho příspěvku. Upozornění, aby se to neopakovalo je nasnadě, protože jinak se můžeme přejmenovat na sféru Sísyfosů.

To, že tu někdo vypráví historky ze svého (cizího) života je čistě jeho osobní věc a jestli je na tom panu Nedavaškovi cokoli proti srsti, doporučuji, ať to řeší s konkrétní osobou. A ani bych to nebral tolik jako míchání dvou odlišných věcí, jelikož autor tím chtěl zřejmě poukázat na jistou typologii osobnosti, která - dle mého názoru - zapadala na oba případy. To samé se týká asi Matese, který byl vždycky tak trochu svéhlava.

Na závěr bych rád dodal, že jsem toho názoru, že vůbec není potřeba dělat nějaké rezoluce, demonstrace a stahování výrobku, nač dělat z komára velblouda.

A především, jsme lidi, žejo. :? :roll:

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od BóĎA »

Benbuben píše:A především, jsme lidi, žejo. :? :roll:
no právě :)

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od gu-staff »

sasa píše:a to mě zase trapný nepříjde, naopak mi příjde fajn, že se o tom člověk baví, a že dotyčného pošťouchne aby si třebas přečetl semo tamo ňáký ty pravdila - do auta taky nesedneš a jen tak zprdele se nerozjedeš, ale prostě o tom něco musíš vědět, žeáno.... pokud tohle je trapný ? kurva tak se na to vyserme apojďme dělat něco užitečnějšího, kde teda nebudeme srát lidi.
No tak dotyčnýho pošťouchni třeba mejlem, nebo SZ, jako že je pako, ať si přečte to a to, ale takovýhle "souboje", mně neba. Tim se nezastávám Juriho, jenom mi přijde dětský, když se tu na něj sesypem, jak mouchy na hovno. Kdyby ho někdo mejlem upozornil, že porušil pravidla, jako se to stalo třeba mně na jiných serverech, tak to napraví a je klid po pěšině. Nebo nenapraví, a pak bych možná chápal, že se to smázne. A kdyby se ozval, že se to smázlo, tak je namístě nějaká kritika, ale takhle. A vůbec - du na pivo.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od sasa »

ale já právě nikoho pošťuchovat mejlem nechci, a už vůbec nikomu říkat že je pako, to si o jurim nemyslím - protože píše veřejně na fórum, proto píšu veřejně i já, příjde mi fér alespoň v uričtý míře dodržovat pravidla - navíc co by to mělo za následek že bych každýho oslovoval soukromě mejlem? nemělo by to efekt žádnej, zvlášť pro ty co jsou i nepasný pravdila líný číst (tim nemyslím juriho).
ale to je přece putna...

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od sasa »

a mimochodem můj soukromej názor (na správcovství v tomto příspěvku kálím zvysoka) na to že někdo se naží vydělat prachy na "matesovo" (ano jsou to uvozovky) ladičce, kterou sice vymyslela tama, leč mates její systém zveřejnil v dobré víře aby si jí každej bubeník mohl doma vyrobit na svý mrzký náklady a že se toho někdo chopil byť sebestarší a větší chudák a se všemi dobrý kamarád, je takovej že se mi z toho chce blejt!!! a ještě za ty prachy když novej úchylkoměr od renomovanejch výrobců stojí 180,-Kč!!!
je to drobet podobný jako když někdo krade popisky dřev výrobce bubenickejch paliček a ani se neobtěžuje ten zkopírovanej text po sobě přečíst, než si ho dá na web, jestli tam náhodou někde neudělal chybu - fuytayxl welebnosti.

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od Slowmeda »

Něco jinýho je když člověk nechtěně poruší pravidla a nebo když záměrně provokuje, jak sám přiznal viz : "ano maskoval jsem se ovsem zcela viditelne,jelikoz mne zajimalo jak se zachovate..."

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od Hugo Bos »

to Juri: Tak sorry kámo.... Byl to jen veselý příběh ze života...myslim, že o nic hrůzostrašného nešlo......nebo jo?!!

lezerne
Pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 07 srp 2007 17:16
Bydliště: Valassko

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od lezerne »

Zdravim všechny,
nechal jsem chvilku diskuzi proudit.Jak to v životě bývá,někteří jsou nakloněni na moji stranu a druzí jsou poněkud nesmiřitelní.Nechtěl bych vůbec mezi Vás vnášet rozkoly,jen znova napíšu svůj názor.
Jednak hádka na koncertě se zvukařem by neměla mít vliv na prodej mých bubnů a pokud někdo chce bubny s rodokmenem původního majitelem,budiž...
Úchylkoměr pokud by měl být slušny je v ceně cca od 300-700,. Kč /tak mi bylo sděleno výrobcem ladičky/ a s nákladama na výrobu a prací si nemyslím,že je cena přehnaná,ale jak jsem uvedl již dříve jistě se najdou jiné názory.
Pravdou co se týká mne je,že jsem si nepřečetl pravidla Vašeho fóra a moje stáří a nezkušenost s podobnými záležitostmi,způsobily některé přestupky"...
Ještě jednou děkuji za pochopení těch co pochopili a ostaním /i sobě/ znovu přeji nadhled a toleranci.
Juří Nedavaška z Valach
Naposledy upravil(a) lezerne dne 24 říj 2008 15:23, celkem upraveno 1 x.

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od Hugo Bos »

lezerne píše: Jednak hádka na koncertě se zvukařem by neměla mít vliv na prodej mých bubnů a pokud někdo chce bubny s rodokmenem původního majitelem,budiž...
No vidiš....vidim to stejně

premik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 163
Registrován: 02 lis 2005 20:26

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od premik »

Já myslím že čas vénovaný zdejším žabomyším válkám je llepší využít pro cvičení.

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Juri z Valach strikes back

Příspěvek od ToP »

Mates za to všecko může :lol:

Safra, co se to tu děje za shromáždění? Proč nejste na jinech podfórech? Co to tu furt řešíte?

Zamčeno

Zpět na „Hádky, spory, pomluvy a nařčení“