Tak, a tady se můžete dohadovat až do krve. Vzhledem k tomu, že některá témata se občas zvrhnou, bylo by dobré, abyste si své účty vyřizovali zde.
Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Balbex versus R - stick

Příspěvek od Benbuben »

bub7 píše:výběr paliček je pro mne něco dost osobního
Taky jsme si kdysi se Slowmedou říkali, že by v každém musicshopu měla být zkoušecí kabinka, jako to mívají v buticích. Ono čekat na moment, kdy v krámu není ani noha a obsluha se nedívá, někdy docela trvá. :mrgreen:

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Balbex versus R - stick

Příspěvek od gu-staff »

bub7 píše:Když to popisuješ takhle Hemingwayovsky
To sem celej já 8)

Uživatelský avatar
bub7
Diskutér Sféry
Příspěvky: 168
Registrován: 15 pro 2008 22:49
Bydliště: Východní Čechy

Re: Balbex versus R - stick

Příspěvek od bub7 »

To R-stick: Strašně jsi mě nahlodal. Tak já si pět let spokojeně hraju s nějakejma paličkama (a neříkám, že všechny byly stoprocentní) a teď nedělám nic jinýho, než že na nich hledám chyby. A to všechno jen proto, že (bez pokrytecké pózy) chci být objektivní. Tak řekni, je to fér? A nebudu mít klid, dokud tvoje paličky nezkusím. Jinak musím ocenit webovky. Četl jsem je jako román, dobrou půl směny v práci a něco jsem si nechal na zítra

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Balbex versus R - stick

Příspěvek od lukemo24 »

Pročetl jsem to pozorně až na konec a jsem z toho akýsi zmetený :D Chápu oba, ale prava je stejně někde tam venku a spíš bych se bál toho, že jednou budu číst že ten zlobivej Ahead :mrgreen: vám zničil vaše továrny na paličky :mrgreen: Prostě se zažalujte a je klid :idea: Ale osobně si tím nikam nepomůžete.

milrach
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 21 dub 2012 09:29
Bydliště: Přerov

Re: Balbex versus R - stick

Příspěvek od milrach »

Já vůbec nechápu, o čem je tady tahle debata. Když jsem hrával Balbexy, vydržel pár cca dva dny, pak se začali lámat čepičky. Stejný rozměr od R-Sticku mě vydrží cca dva týdny, u mě je vítěz tohoto souboje naprosto jasný...

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Balbex versus R - stick

Příspěvek od R - stick »

Tato debata je o různých podpásovkách uvedené firmy - ne o paličkách. Já se jen bráním záplavě různých nesmyslů, které o sobě chrlí Balbex a snažím se je uvádět na pravou míru. Osoustružit klacek, nalakovat ho a potisknout totiž dnes dokáže každý, kdo má díru do zadku. Akorát k tomu ještě potřebuješ určité znalosti o výrobě a co na trhu frčí. A pak už stačí obšlahnout konkurenci, přidat k tomu pár reklamních keců, pustit do světa několik zpráv o krachu stávajících firem, vyrobit si falešné ochranné známky a registraci k DPH - no a úspěch máš zaručený. A o tomto ta debata je.

Uživatelský avatar
Tatrman
Nováček
Příspěvky: 49
Registrován: 21 led 2013 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Balbex versus R - stick

Příspěvek od Tatrman »

Hans-Drums píše:Jestli se někdy budu muset rozhodnout mezi Balbex a R-stick,díky tomuhle topicu vim co si vezmu...... (Smazáníhodné)
No....je to prostě blbost....když se dva perou....třetí se směje..Akorád si škoděj....Nechal bych to bejt...a soustředil se na svoje kšefty....Tohle je ztráta času!!!!!!.Pro zastánce práva:s poctivostí leda pojdeš,v ńaší zemičce!!.

Odpovědět

Zpět na „Hádky, spory, pomluvy a nařčení“