Tak, a tady se můžete dohadovat až do krve. Vzhledem k tomu, že některá témata se občas zvrhnou, bylo by dobré, abyste si své účty vyřizovali zde.
Jonas
Pokročilý
Příspěvky: 99
Registrován: 20 srp 2005 13:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jonas »

2Rstick:

Jak to dopadlo, podal jste žalobu?

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

Jonas píše:2Rstick:

Jak to dopadlo, podal jste žalobu?
No, asi takto: to už jsou spory mezi firmami a ty bych nerad zatahoval na Sféru. Něco jiného je, pokud se dohadujeme o tom, že nějaké praktiky jsou košer, nebo ne, a něco jiného je, pokud tyto věci už řešíme soudně. Myslím, že pro bubeníky, kteří Sféru navštěvují je daleko důležitější, jaké bicí si vybrat, jak je postavit, jakou používat techniku, výuka, výběr hardware, činelů, paliček ........

Já osobně si myslím, že než podávání nějakých žalob ještě určitě mám na to, abych dělal dobré paličky a byl vidět na trhu. A tomu podřizuji veškeré své jednání. To, že jsem reagoval, bylo dáno nehoráznými tvrzeními p. Havlína, kterými obhajoval svou dosavadní činnost. Jinak bych toto téma už dávno nechal plavat.

Fakt je ten, že se proti jeho praktikám budu muset bránit razantněji, a zkrátka ho donutit, aby s nimi velmi rychle skončil. Ale to už je čistě moje záležitost a nijak by mi nesvědčilo, abych do toho zatahoval i ostatní účastníky Sféry, kteří s tím nemají nic společného.

Takže na tvou otázku ti odpovítám takto: (a ty mě tykej taky)

Zatím ne, možná, že ji podám, možná ne, ale to už půjde mimo Sféru. Já nechci nikoho ovlivňovat.

Jonas
Pokročilý
Příspěvky: 99
Registrován: 20 srp 2005 13:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jonas »

To je odpověď, která mě naprosto uspokojila. To jestli si podal žalobu mě zajímalo proto, že již zmiňované praktiky mě nepřipadaly úplně v pořádku. Přeji hodně štěstí ve výrobě paliček a pronikání do obchodů!

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

R-sticku, jeste, kdyz uz jsi tady na drate, jen takovy maly dotaz: pokud mas na strankach uvedeno "palice na sklade", mysli se tim konkretne u rock nylonu i "nestandardni" 13 (17...) prumer? tj, jestli mi mnou objednane palice dojdou rychlosti ze skladu nebo rychlosti ze je teprv vyrobis?:)

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

Ne, bohužel nestandardní průměry na skladě nemám. Pouze jenom základní rozměr typu, a nestandardní rozměry pak dělám jen na zakázku. Jinak sérii budu dělat koncem tohoto týdne a celý příští týden.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

ok, díky moc. už se na ně těším:)

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Asi takhle:Měl jsem asi 10párů Balbexů a nemám je rád, nikdy už s nima hrát nechci. R-sticky jsem nikdy neviděl, ale po tom, co se tady už móóóc dlouho odehrává, taky doufám, že s nima nikdy hrát nebudu.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

no jo...ale nejsem tak bohaty abych kupoval pellwoody nebo potazmo vicfirthy nebo promarky

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

hele bobroněnko a nebyl jsi to ty, kdo říkal, že má starclassicy s dvěma kopáky??? :lol: :lol: :lol:

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

to jo, ale to mi zasponzoroval tatik, ale prohlasil ze uz na me kasle (coz se mu ani nedivim) takze ted uz do toho vrazim sve prachy...naposled sem ho ukecal na novy crash, a i tak celkem penil:)

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

a s tema starclassicama je to stejne na pytel, pac jsou permanentne pod zamkem v nasi byvale zkusebne (takovy sklad) - problem je ten, ze klic ma pouze majitel objektu, ktery mi zvedne telefon tak jednou za mesic a klic mi odmita dat, takze si na ne moc nezahraju, coz me sere, jenze jine misto kde by bylo tolik "zbytecneho" prostoru neni :cry: miluju vsetin!!!

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

sak jo, bylo to tak myslene - pellwoody jsou s prominutim *** (jednou jsem mel tusim 6A a bylo to tragicke) - a nevim koik stoji, a promarky a vicfirthy jsou sic dobre, lec drahe...ale raz za cas...proc ne?:

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

to je O.K.:)

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

ja nepouzivam ani balbexy a ani r sticky a ani pellwoody. ja pouzivam akesi hrabove no namy. za 50 sk. ak dobre navyberam tak vydrzia. kupujem nelakovane, lebo lakovane sa mi smykaju. ale po tomto si asi balbexy kupovet nebudem, lebo aj keby to bola pravda mysli, ze toto tu vobec nema co robit. r stick je kamos zo sfery a co ma s firmou mi je uplne jedno. je to take detinske vyplakanie sa bez rozumnej argumentacie. len nazory. a to pri takychto zavaznych obvineniach absolutne nestaci. a ak si mysli balbex ze ho r stick uraza, nech poda trestne oznamenie a prislusne organy uz napravia co treba. ale toto uverejnit bolo viac ako trapne a myslim ze to sem nepatri. ak som sa v niecom mylil tak ma opravte. hnevat sa isto nebudem.

Šeďa
Diskutér Sféry
Příspěvky: 132
Registrován: 05 lis 2005 13:48
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šeďa »

Kostka píše:Někdy když se dva hádaj, třetí se směje. To je pravda.
Jenom aby nám to vydrželo...(nebo aspoň těm co tyto paličky kupují)...až se začnou ohánět žalobama a tahat se po soudech, výroba a vývoj pude stranou a kde se budou brát prachy na pokrytí výdajů??? Slevní se paličky aby se jich prodalo dvakrát tolik??? Pochybuju...
Kurva chlapi vyserte se na to, doplatíme na to akorát my, zákazníci.

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...keby sa mi s gregmi tak nahovno nehralo, zacnem propagovat sk vyrobky...
...ale chystal som sa kupit si cierne balbexy a teraz si ich kupim na 100%, uz len kvoli tomu, az si to porovnam...
...takze hadajte, k comu asi toto handrkovanie vedie...
...schvalne skusim aj pellwood potom, tie mi odporucil jeden znamy, ze su vhodne aj na ukludnovanie rozvasneneho gitaristu - rana do hlavy...

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

tak na pellwoody sa rovno vyser,su presusene a praskaju.aspon co som mal ja, ale na toho gitaristu si ich kupit mozes ak nema moc tvrdu palicu,ale ako tak poznam strunatcov skor na nich by som kupil lesenarsku trubku.

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...to som rozoberal na muziker fore...
...treba mat pri bicich raqmpu, ktora sa v pripade potreby da lahko rozobrat a ma pevnu nosnu ruru...
...co vravite na gregy inac, ak to niekto skusal???ja im za tu p...neviem na chut dojst...pasuju mi ceske palice, lebo su dlhsie...

Uživatelský avatar
Botisko
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 373
Registrován: 22 srp 2006 21:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Botisko »

Me se osobne zamlouva r-stick, jenze kdybych si chtel koupit nejake ty palice, tak k tomu prihodim jeste postovne a za tu cenu si muzu koupit dvoje :cry:

edit: aha, ale kdyz si to poslu obalkou.. :twisted:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

pořád nejlevnější palice u nás a nejlepší přístup prodejce. stojí půlku co balbex ve výsledku.

Uživatelský avatar
Botisko
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 373
Registrován: 22 srp 2006 21:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Botisko »

jj uz jsem si vsiml, hned si jedny vemu :)

Notch
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 21 říj 2006 23:54
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Notch »

Uff, pánové a mě budete nadávat a banovat mě tady. Přitom, jak tady tohle čtu, tak to je už hodně velká síla a myslím, že to sem na sféru vůbec nepatří.
Co se týče paliček od R Sticka, tak jsem ani nevěděl, že je nějaká taková značka. Nikde v hudebninách jsem ji neviděl.
Osobně používám balbex, pellwood se třepí a je z toho spousta pilin, r-stick vyzkouším.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

Notch píše:Uff, pánové a mě budete nadávat a banovat mě tady. Přitom, jak tady tohle čtu, tak to je už hodně velká síla a myslím, že to sem na sféru vůbec nepatří.
v patřičnejch mezích na správným místě je to v pořádku. každej má problémy s kytaristama, proto tu máme Hádky, spory, pomluvy a nařčení >> kytaristy, zpěváky a jinou havěť

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

Teeeeda...zajmave...
Nemuzu se vyjadrovat...neznam tu nikoho ... sem tu kratce...
R-stick mi prijde simpatictejsi...
Ale palicky mam hold od VicFirthu bo stejne bych ty prachy prochlastal , to si radsi kououpim palicky...a sedi mi a vydrzi kolikrat aji 4mesice...

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Mno, mě teď paličky od VF vydržely asi 2 tejdny....
ne nejsem takovej řezník, čekal jsem na zastávce na tramvaj, vysypaly se mi z tašky...vzal jsem jen jednu, tý druhý si nevšimnul a zjistil to až když bylo pozdě:-/

Odpovědět

Zpět na „Hádky, spory, pomluvy a nařčení“