Re: Pro Krasličáky

Tak, a tady se můžete dohadovat až do krve. Vzhledem k tomu, že některá témata se občas zvrhnou, bylo by dobré, abyste si své účty vyřizovali zde.
Odpovědět
ToMik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 263
Registrován: 29 srp 2006 10:13
Bydliště: Plzeň

Re: Pro Krasličáky

Příspěvek od ToMik »

Noiselord píše: A ty si prostě vyliž prdel no.
Tohle, co jsem měl dnes ráno ve schránce, je asi taky nějký zvláštní druh humoru. Nikdy mě nepřestane fascinovat jak "bezpečí" internetu dává lidem moc dělat a říkat věci, které by si při osobním jednání nikdy nedovolili...

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Krasličáky

Příspěvek od Radim »

Benbuben píše: Ten si dokonce nedávno nechal udělat vlastní signature model včetně nátrubku. :)
A nebyl to spíše náhubek?

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Krasličáky

Příspěvek od Vojta Horák »

ToMiku, záměrně to tu řešit nechci, ale tyhle slova bych ti prostě řekl i do očí. V zásadě to ani není urážlivý, takže na závěr bych rád zopakoval to, co jsem ti poslal soukromou zprávou :wink:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Pro Krasličáky

Příspěvek od sasa »

ale notak...

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Krasličáky

Příspěvek od tomcorn »

Noiselord píše:ToMiku, záměrně to tu řešit nechci, ale tyhle slova bych ti prostě řekl i do očí. V zásadě to ani není urážlivý, takže na závěr bych rád zopakoval to, co jsem ti poslal soukromou zprávou :wink:
V zásadě je to urážlivý dost a vypovídá to o tvém žalostném vychování :roll: A pokud mi chceš doporučit něco podobného, jako Tomikovi, vykašli se na SZ a počkej na nějakou vhodnou příležitost (MUZIKA 09, ...), při osobním jednání lépe doženeme to, co tví rodiče zanedbali :wink:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Noiselord -Tomík

Příspěvek od sasa »

díky správci.... du chcípnout do houští, sem netušil že tu strhnu lavinu rozbíjení si obličejů....

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Noiselord -Tomík

Příspěvek od tomcorn »

sasa píše:díky správci.... du chcípnout do houští, sem netušil že tu strhnu lavinu rozbíjení si obličejů....
To je snad až příliš krajní řešení, ne? Já myslím, že Noiselordovi vysvětlit fakt, že psát podobné zprávy je neslušné a urážlivé, se dá i verbálně :wink:

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Noiselord -Tomík

Příspěvek od Slowmeda »

tomcorn píše: To je snad až příliš krajní řešení, ne? Já myslím, že Noiselordovi vysvětlit fakt, že psát podobné zprávy je neslušné a urážlivé, se dá i verbálně :wink:
Krajní řešení je někdy nevyhnutelné :arrow: 8)

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Noiselord -Tomík

Příspěvek od Vojta Horák »

No budeš tu na Kryšpína Tome?

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Noiselord -Tomík

Příspěvek od Vojta Horák »

Obecně je hezký jak furt někdo myslí, že je lepší než ten druhej. Já na to kašlu, žiju jako prase, vyjadřuju se jako hovado a nestane se, že bych byl někomu nepříjemnej osobně, akorát tady prostě napsaný "hovno" vypadá jinak, kurva.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Noiselord -Tomík

Příspěvek od tomcorn »

Nebudu, těch seminářů má moc a sotva jsem stihl Opavu. Fakt je nutný, abych ti vysvětloval, že není OK psát někomu "tak si vyliž prd..."? :roll: Proto si myslím, že má Tomík pravdu a osobně bys mu to neřekl. Nejde o strach, že dělá box, nebo že by ti dal jen tak hrstí, prostě v normální komunikaci by ti (snad) přišlo divný, říkat mu tohle. Obecně je lepší si familiérnější častování schovávat pro lidi, kteří tě znají osobně a ví, jak to mají brát, takhle někoho vytočíš jedna dvě a zatímco u mailu za 5 min. každej vychladne, v reálu se za ten čás dá stihnout spusta věcí :wink:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Noiselord -Tomík

Příspěvek od tomcorn »

Noiselord píše:Obecně je hezký jak furt někdo myslí, že je lepší než ten druhej.
Ale skoro všichni jsou v něčem lepší nebo horší, než ti ostatní. Já třeba hraju na kytaru hůř, než Slowméďa, ale na kopáky jsem rychlejší :wink: . Ty máš zase lepší pravopis než Tomasnos, ale vyjadřuješ se hůř (vulgárněji), než Kostka :mrgreen:

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Krasličáky

Příspěvek od DUMP »

ToMik píše:
Tohle, co jsem měl dnes ráno ve schránce, je asi taky nějký zvláštní druh humoru. Nikdy mě nepřestane fascinovat jak "bezpečí" internetu dává lidem moc dělat a říkat věci, které by si při osobním jednání nikdy nedovolili...
Já bych to principem bral spíš jako takovou formu pomluvy za zádama, kterou taky bejvá zbytečný nějak zpětně dohledávat a řešit. Takováhle nadávka přes mail nemá vůbec žádnou váhu, poškozuje spíš autora než adresáta.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Noiselord -Tomík

Příspěvek od Vojta Horák »

No řekněmě ToMiku, že tvoje příspěvky jsou takový ve stylu: "Já jsem nejlepší a proto tu budu dělat šéfa", nejen jako reakce na moje příspěvky ale i u jiných lidí jsem si všimnul. Jednou jsem se ti to snažil už v SZ naznačit, že mi to vadí. No zřejmě to nemělo efekt, nicméně je škoda, že se v textu nedá vyjádřit tón hlasu, pak si to člověk se zájmy okolo PC může vyložit blbě, protože zřejmě někdy navštívil i nějaké herní fórum, kde jsou někteří lidé s prominutím idioti.

Nicméně, pakliže máš potřebu řešit to násilím, s radostí se přijdu podívat. Klidně si i vsadím, že mi dáš co proto, já se neperu. Radši se nechám zmlátit, než někomu nešikovně ublížit.
Nechci tě urážet, protože tě neznám, ale prostě jsme si nesedli no.

S tradičním pozdravem o análu, tvůj Noiselord

OT: Kdo další se chce v tom rejpat? Já ne, mě to přijde pitomý.
Jo a když už jsem u toho, sorry že mluvim jako hovado. Zřejmě se na mě podepsal otevřený dopis komunistické straně od Matonohy.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Noiselord -Tomík

Příspěvek od Vojta Horák »

tomcorn píše: Ale skoro všichni jsou v něčem lepší nebo horší, než ti ostatní. Já třeba hraju na kytaru hůř, než Slowméďa, ale na kopáky jsem rychlejší :wink: . Ty máš zase lepší pravopis než Tomasnos, ale vyjadřuješ se hůř (vulgárněji), než Kostka :mrgreen:
A já zase hraju na kytaru hůř než Slowméďa, ale na kopáky jsem pomalejší než ty :)

jiricc
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 217
Registrován: 28 srp 2008 12:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Noiselord -Tomík

Příspěvek od jiricc »

Když se na to podívám globálním pohledem nezaujatýho pozorovatele,tam mi vychází že jste jeden za osmnáct a druhej bez dvou za dvacet.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Noiselord -Tomík

Příspěvek od Vojta Horák »

jiricc píše:Když se na to podívám globálním pohledem nezaujatýho pozorovatele,tam mi vychází že jste jeden za osmnáct a druhej bez dvou za dvacet.
Nene, já jsem za 18 a on je starší... Tudíž logicky já jsem tu ten pitomej mladej kluk :)

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Noiselord -Tomík

Příspěvek od DUMP »

Noiselord píše: Jo a když už jsem u toho, sorry že mluvim jako hovado. Zřejmě se na mě podepsal otevřený dopis komunistické straně od Matonohy.
Tak zas něco jinýho je komunikovat s normálnim člověkem a něco jinýho s komoušem :mrgreen:

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Noiselord -Tomík

Příspěvek od Vojta Horák »

DUMP píše: Tak zas něco jinýho je komunikovat s normálnim člověkem a něco jinýho s komoušem :mrgreen:
To je hezký :)

ToMik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 263
Registrován: 29 srp 2006 10:13
Bydliště: Plzeň

Re: Noiselord -Tomík

Příspěvek od ToMik »

Noiselord píše:No řekněmě ToMiku, že tvoje příspěvky jsou takový ve stylu: "Já jsem nejlepší a proto tu budu dělat šéfa", nejen jako reakce na moje příspěvky ale i u jiných lidí jsem si všimnul. Jednou jsem se ti to snažil už v SZ naznačit, že mi to vadí. No zřejmě to nemělo efekt, nicméně je škoda, že se v textu nedá vyjádřit tón hlasu, pak si to člověk se zájmy okolo PC může vyložit blbě, protože zřejmě někdy navštívil i nějaké herní fórum, kde jsou někteří lidé s prominutím idioti.

Nicméně, pakliže máš potřebu řešit to násilím, s radostí se přijdu podívat. Klidně si i vsadím, že mi dáš co proto, já se neperu. Radši se nechám zmlátit, než někomu nešikovně ublížit.
Nechci tě urážet, protože tě neznám, ale prostě jsme si nesedli no.

S tradičním pozdravem o análu, tvůj Noiselord
Tak dobře...vůbec jsem to nechtěl dál rozebírat a o něčem se tu dohadovat přes net, protože mi to připadá naprosto absurdní, ale když už tu teda vzniklo tohle "moje" ( :lol: ) téma a ty adresuješ svoje příspěvky přímo mně, tak nezůstanu pozadu.

V jakým stylu jsou moje příspěvky nevím, snažím se přispívat do diskuze jen když mám co říct, nebo když si myslím, že je to vhodné...trochu o o tom vypovídá i poměr délky mého pobytu na sféře/počet příspěvků. Toho, že bys mi někdy něco naznačoval v sz si nejsem vědom...a vůbec nechápu jak s tím souvisí moje zájmy kolem PC...Jaký další význam má ještě věta "A ty si prostě vyliž prdel no."?

O nějakém násilí jsem neřekl ani slovo...stejně jako bych se nikdy nesnížil k nadávkám a urážkám přes internet (fórum, icq, cokoliv...), tak jsem nikdy nikomu na dálku nevyhrožoval inzultací. Takže mi laskavě nevkládej do úst něco, co jsem nikdy neřekl. Popravdě jsem se taky nikdy nepral...když už jsem dal někomu "hrstí" (moc pěkný :)), tak jedině v případě, že měl rukavice a v ústech chránič zubů. To ale nemá s násilím nic společného, to je sport jako každý jiný. Tomcorn by asi mohl vyprávět (kick nebo thai...teď nevím) :wink: A i to už je spíš minulost...teď se věnuji hlavně běhu.

A jsem opravdu přesvědčen, že do do očí bys mi to neřekl, protože si nedokážu představit, že by takhle někdo mluvil se vší vážností k cizímu člověku, pokud by ho nechtěl vyprovokovat k násilí, nebo sám napadnout. Možná to někde normální je, ale to nemůžu posoudit...takovým místům se obvykle vyhýbám.
Ovšem to, že to cizímu člověku klidně napíšeš do sz a pak to tu v podstatě na fóru ještě 2x zopakuješ, mi připadá už jako hodně extrémní přizdisráčství, jelikož nedáváš tomu člověku žádnou možnost se bránit, aniž by se snížil na tvou úroveň a začal dělat ze sféry žumpu. Protože přesně to některými svými příspěvky děláš a ten o Amati byla jen poslední kapka, která mi způsobila dokonce lehkou žaludeční nevolnost.
A to mi skutečně vadí a proto ostatně vzniklo i tohle téma! :idea:

Takže tě slušně prosím, abys trochu zapracoval na svém vyjadřování, přestal sem cpát příspěvky plné vulgarismů (protože to z tebe chlapa neudělá) a pak se můžeme vzájemně vesele ignorovat. 8)

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Noiselord -Tomík

Příspěvek od Vojta Horák »

Tak. A dá se s tebou mluvit.
No hele, neurážel jsem tvoji osobu(jasně, jak se to veme) a opakuji, že se v textu nedá vyjádřit tón. Kdybych ti napsal ať si trhneš nohou tak tě to nechá chladným.
No a ignorovat se vesele můžeme stejně.

BTW, na SZ jsem to umístil záměrně, abychom si to vyřešili v klídku, což jsi nechtěl.

Odpovědět

Zpět na „Hádky, spory, pomluvy a nařčení“