čertovo kopyto

Nimrání se ve šlapkách... rozdily a tak
Odpovědět
jarda.11
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 27 bře 2010 14:42
Kontaktovat uživatele:

čertovo kopyto

Příspěvek od jarda.11 »


tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: čertovo kopyto

Příspěvek od tomcorn »

jo

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: čertovo kopyto

Příspěvek od Bobroněnko »

nejvíc mě pobavil ten tejpek v ukázkách - hrát na koncertě s paličkama v kapse mě ještě nenapadlo :D

Tamakid
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 23 lis 2007 19:53
Bydliště: Praha

Re: čertovo kopyto

Příspěvek od Tamakid »

Až moc nápadně to připomíná jeden americkej pedál. S patenty si pánové z Polska zřejmě hlavu moc nelámali. Myslím že vlézt s tímhle pedálem na NAMM, am. patentovej úřad je požene klackama! :lol:
Nic nemění na tom, že bych si na něj rád zahrál a Krimh z Decapitated je zabiják!!! :evil:

Uživatelský avatar
DeathLife
Nováček
Příspěvky: 48
Registrován: 06 kvě 2009 00:40
Bydliště: Uherskohradišťsko
Kontaktovat uživatele:

Re: čertovo kopyto

Příspěvek od DeathLife »

dle mého je to vykrádačka nejlepších věcí od nejlepších pedálů na trhu.... a taky se mě nelibí že to nacpali dobrým polským sypačům aby si udělali jméno na trhu (moje domněnka )... třeba se mě nepozdává že by inferno přešel z Tricka na něco takového .. no holt poláci
Bobroněnko píše:nejvíc mě pobavil ten tejpek v ukázkách - hrát na koncertě s paličkama v kapse mě ještě nenapadlo :D
na živo si na druhém páru paliček sedím ... netlačí to a v případě ztráty je to rychlejší jak se otáčet po nějakém stojanu...zatím se poštěstilo a potřeboval sem to jen jednou..člověk nikdy neví! :-)

RAMSdanny
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 30 srp 2011 09:40

Re: čertovo kopyto

Příspěvek od RAMSdanny »

No mě by jen zajímalo, když píšou, že je to s masivního materiálu a ne z lehkých hliníků jako axis... Tak jakto, že se na to dá hrát takhle rychle? :-D když je to tak těžké? :-D

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Re: čertovo kopyto

Příspěvek od fankju »

Nejspíš maj páni rychlý nohy. Lopraisova tatrovka má taky deset tun a jezdí rychlejc než leckterej tunovej osobák.

Uživatelský avatar
Arcturus
Pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 10 úno 2012 13:35

Re: čertovo kopyto

Příspěvek od Arcturus »

Mne osobne toto video stačilo k objasneniu....rozdiel CK vs. Axis, myslím že je na tom dosť pravdy a osobne by som si ho rád vyskúšal

:)

Uživatelský avatar
Brady666
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 19 led 2014 22:50
Bydliště: Louny

Re: čertovo kopyto

Příspěvek od Brady666 »

Někde jsem četl, že od objednání na ní čekáš 6 měsíců... jestli je to pravda, tak to mě teda dost odradilo... vyhodit za něco 15-20 tisíc a čekat na to půl roku :-D nehledě na to, že tohle je fakt věc, co bych si předem rád vyzkoušel... nevím o tom, že by to měly nějaký hudebniny na prodejně

Odpovědět

Zpět na „Šlapky, dvojšlapky“