GIBRALTAR Avenger - 6611DB máte zkušenosti ?

Nimrání se ve šlapkách... rozdily a tak
Odpovědět
lakyes
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 21 úno 2013 14:36

GIBRALTAR Avenger - 6611DB máte zkušenosti ?

Příspěvek od lakyes »

Čau máte někdo zkušenosti z touhle dvojšlapkou?
avenger.jpg
Mám teď Mapex P710TW a budu jí měnit v rámci záruky a chci si vzít něco ve stejné cenové hladině.
Díky za odpovědi.

Nindras
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 16 úno 2012 12:08
Bydliště: Mýto
Kontaktovat uživatele:

Re: GIBRALTAR Avenger - 6611DB máte zkušenosti ?

Příspěvek od Nindras »

lakyes píše:Čau máte někdo zkušenosti z touhle dvojšlapkou?
avenger.jpg
Mám teď Mapex P710TW a budu jí měnit v rámci záruky a chci si vzít něco ve stejné cenové hladině.
Díky za odpovědi.
Měl jsem jí (respektive - ještě mám, ale někde zahozenou ve studiu :D ) - pro začátečníka a pokročilého hráče asi poslouží dobře, ale přeci jen je to pořád střední třída a ne každému mohou vyhovovat ty díry v pedálech (obzvláště, pokud hraješ naboso). Možnosti nastavení jsou ala taková ta základní klasika.
Já sice obvykle naboso nehraji (i když při cvičení se o to v poslední době docela snažím kvůli lepšímu pocitu ze hry), ale dost mi ty díry vadily a jelikož jsem se vrátil zpět na single, tak jsem si rovnou pořídil Perfect Balance a spokojenost :)

Každopádně - pokud ti ještě ta tvá dvojšlapka drží, tak nechápu, proč si pořizovat něco v podobné cenové hladině (podobné kvality a chodu) - spíš bys měl koukat po něčem lepšejším, pošetřit, a pak koupit, ne? :)

Maiden
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 24 bře 2006 18:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GIBRALTAR Avenger - 6611DB máte zkušenosti ?

Příspěvek od Maiden »

mel jsem ji jako svoji prvni dvojslapku (takze spis jako singl zname ty zacatky :D) a jako fajn, ale pak jsem poridil z bazace Iron Cobru na ty se "naucil" a nedavno jsem zase z bazace poridil Speed Cobru :evil: . Tim chci rict ze se mi vazne vyplatilo koukat na netu kdo kde co prodava (nic se mi zatim nevymstilo). Z Mapexky si timdle Gibraltarem fakt nepolepsis navrhuju skoc na brigadu vydelej par penez prodej mapex a jdi o tridu vejs. Vim ze mi za tudle radu nepodekujes :D ale je to nej reseni

Odpovědět

Zpět na „Šlapky, dvojšlapky“