Millenium a zas to Millenium

Nimrání se ve šlapkách... rozdily a tak
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rockchild
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 342
Registrován: 01 říj 2007 17:59
Bydliště: Tursko

Millenium a zas to Millenium

Příspěvek od Rockchild »

Hoši,
nepochybuju o tom, že millenium je kšunt.
Nicméně zaráží mě, jaké množství na první pohled fakt velmi dobře vypadajících bicích komponentů nabízejí. Měl jsem ted několika letou pauzu, takže nejsem v obraze. Dřív jsem vlastnil dvojšlapku millenium, tuším, že to byla uplně ta nejnižší řada a vím, že to bylo nepoužitelný. Stála nová asi 2tisíce a po půl roce se rozpadla. Nicméně netuším, zda-li se natolik vylepšili, nebo čím jíným to je, ale prodávají své produkty za ceny až neúměrně vysoké, pokud by se mělo jednat o stejnou kvalitu jako jsem popisoval v předešlé větě po vlastní zkušenosti...
Moje otázka tedy zní.. Máte někdo zkušenost s dražšími (jimi popisovanými jako profi) produkty této značky? Popřípadě co si o tom myslíte? Čistě úvaha mi bude stačit v utvrzení názoru..
Konkrétně mě zaujal single pedál http://www.thomann.de/cz/millenium_the_ ... _pedal.htm THE STRIKE, protože jsem si pořídil dva kopáky, janus dvojšlapka, kterou jsem upřímně miloval musela z domu a na sonor 200 single se nedá hrát, mě čeká koupě dvou singlů.
S největší pravděpodobností vím, co mě pravděpodobně čeká za odpovědi, ale jen tak na uvážení, proč to neprobrat a defacto neaktualizovat informace pro další tazatele ohledně této značky..

Díky..

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Millenium a zas to Millenium

Příspěvek od Bobroněnko »

Já teda zrovna s Milleniem zkušenosti nemám, ale jak píšeš, podle názorů v kuloárech bych jim nevěřil. Zvlášť, když na mě na té stránce vypadla dole jako "related" IronCobra 200, o deset euro levnějc. S tou zkušenost mám a ačkoli to není zrovna ideál, hrát se na to rozhodně dá. Nové nižší řady Pearl pedálů jsou taky podle referencí dost v pohodě, ačkoli já osobně nemám dobrej pocit z toho, jak je teď moderní dělat šlapky s úchytem na beater jen na jedné straně (víte, co myslim, nevím jak to popsat líp). Prostě, v tomhle bych šel radši do "osvědčených" značek.

edit: osobně, co se týká "levných" pedálů, já bych hledal v nabídce Gibraltaru.

Uživatelský avatar
Rockchild
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 342
Registrován: 01 říj 2007 17:59
Bydliště: Tursko

Re: Millenium a zas to Millenium

Příspěvek od Rockchild »

No jasně, já ve finále stejně jsem skoro přesvědčenej, že půjdu do té tamy.. Líbí se mi z toho všeho taky nejvíc. Nicméně jak už jsem psal. Mají hodně široký rozsah za hodně příznivý ceny a konkrétně u tohohle pedálu by mě prostě zajímalo jak na tom je. Respektive jakej millenium udělali posun, že si vůbec dovolují nabízet single pedál za 2000kč.

Uživatelský avatar
rastalien
Pokročilý
Příspěvky: 57
Registrován: 13 říj 2006 19:42
Bydliště: Veselíčko
Kontaktovat uživatele:

Re: Millenium a zas to Millenium

Příspěvek od rastalien »

Nevím jak s pedály, ale mám pozitivní zkušenost se stojany vyšších řad Milenium, konkrétně s tímto:

http://www.thomann.de/cz/millenium_ss80 ... _stand.htm

je to jediný "neznačkový" hw co jsem si koupil na zkoušku a po více než roce aktivního používání drží stejně jako Gibraltar 9600, co také mám, nic se nevikle apod. Věci určité cenové hladiny (všechny vyrobené v Číně) na tom asi budou podobně.

Nejlevnější řady od Thomanna budou asi horší, ale nemůžou si zase kazit jméno, pokud by vše nestálo za nic...

Odpovědět

Zpět na „Šlapky, dvojšlapky“