TAMA - Iron Cobra

Nimrání se ve šlapkách... rozdily a tak
Streki
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 04 zář 2004 18:48
Kontaktovat uživatele:

TAMA - Iron Cobra

Příspěvek od Streki »

Mate nekdo prakticek zkusenosti v rozdilu provedeni dvojslapek PTW a RTW?

tvoja matka
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 11 zář 2003 13:30
Bydliště: praha

Příspěvek od tvoja matka »

Mam skusenosti ukurat s Flexi glide.

Kazdopadne v sucasnosti zhanam power glide, aby som to vymenil. V obchodoch som sa pytal na cenu avsak nikde mi nevedeli zatial odpovedat. Na strankach tamy som ceny tiez nenasiel.

MadDef
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: 08 úno 2005 21:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MadDef »

Rozdíl je v tvaru vačky:
Power Glide má excentrickou a Rolling Glide má normální válcovou

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Zajimal me spis rozdil v rychlosti, popr. sily nutne k hrani. Mam powerglide a bohuzel jsem zatim nemel moznost zkusit rolling glide tak se ptam jestli nekdo tuhle moznost mel a jestli je to vubec jine. Dik.

Streki
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 04 zář 2004 18:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Streki »

sakr to prihlaseni me obcas dost stve. Anonym jsem byl ja. ,)

Streki
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 04 zář 2004 18:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Streki »

Dneska jsem ke vsemu zkousel usadit tuhle slapku na Pearl buben. Problem je, ze kdyz to dobre sedi tak je to vyoseny. Proste jeden ,pravej udernik jde do stredu blany a druhej levej do leve casti blany. Vysledek je zlej co se tyce zvuku. Protoze ma kazdy udernik jinou vysku tonu. :( Kdyz se pokuzim srovnat tak slapka dobre nesedi. U staryho amatackyho kopaku nebyl problem. :( Docela me to stve...

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Neměj obavy kladivo to poladí... :wink:

Jasný sokol
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 01 led 2005 19:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jasný sokol »

Mám ten samej problém. Když jsem to chtěl dát víc na střed, kopák se mi kinklal a pravej pedál nebyl pevně na zemi. :evil:

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Jo, jo, s tim mám problem taky. Mám tamu standard a je fuk jestli to dám na Amati nabo na Gretsh. Ale po zkušenostech ze sféry, kdy mě už tolikrát vyvedla z omylu věřim, že to mám ňák blbě přichycený. Ale zatimse nepřišel na to, proč a kde :?

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Stary Pearl P-880 to mel pekne vystredeny, ze beatery byly symetricky okolo stredu. Ted to DW ma pravej beater presne uprostred a levej vyosenej. Pravej beater ma jeste rezervu v posunuti do prava...Mne to vyhovuje, pac na dvojslapku moc rovnych 16tin za sebou nehraju, aby se poznal rozdil ve zvuku, no a jednoduchej kopak hranej doprostred blany ma lepsi prdu. Jde o zvyk...

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

2 Atlet:
Je to sice pravda že je levej pedál u DW víc vlevo, ale na zvuku. (aspoň s originál beaterema) nic nepoznáš.

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Ja mam kopak 20" a ten rozdil malinko cejtim (levej je trochu mene basovej), ale ne zas tak, jako kdybych hral dva kopaky 20" a 22"...

acibuk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 308
Registrován: 28 bře 2004 13:36
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od acibuk »

2Atlet:

Zdání může klamat, rozhodující je jak to zní na případné nahrávce. Mikrofony toho hodně odpustí.

Streki
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 04 zář 2004 18:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Streki »

V to doufam! Vsiml jsem si toho jednak kvuli tomu, ze jsem pouzil blanu ze stary amatacky 22", kde jsem mel uz stred od beatru otlacenej a druhak pri hre na sluchatka to proste slyset je. Neni to hold stejny. Ale doufam, ze si stim zvukar poradi. Alespon ze se da ten uchyt u cobry povolit, ale stejne to neni to jak bych to chtel mit stabilne uchyceny. Hold pravy udernik bude ve stredu a levy v leve polovine stredu. Alespon ze bude stabilni slapka. Jaka je nejlepsi blana na mlaskavej zvuk? Dik.

Addabis
Pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 10 kvě 2004 19:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Addabis »

"Leva polovina stredu"... to je vyraz :roll:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

tady by si skoro jeden zasloužil předzdívku rejpal .

Streki
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 04 zář 2004 18:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Streki »

Addabis píše:"Leva polovina stredu"... to je vyraz :roll:
Jde o to, ze mam ve stredu black dot prumeru cca 15cm. Ten ma stred tak jak chces popsat kam smeruje ktery udernik? ,)

Addabis
Pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 10 kvě 2004 19:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Addabis »

jo, to uz chapu :)

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

:) tak s tim já problémy nemám, moje beatery se dají posouvat každý skoro 4cm volně do stran. Mám je simetricky na střed.

dady
Diskutér Sféry
Příspěvky: 158
Registrován: 03 srp 2005 13:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dady »

takze, dnes sa mi urvala[zlomila] pruzina na Iron Cobre [rolling glide], ktoru mam priblizne dva mesiace...a popravde ma to v celku prekvapilo, necakal som, ze sa mi poserie zrovna pruzina...
...stalo sa to uz niekomu?...

Negr
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 295
Registrován: 30 črc 2005 19:29
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Negr »

pružina se mi posrala sice na obyčejný Tama šlapce, ale kupovla sem tam tu samou, co se dává na Cobry... Holt vada materiálu, no...

Dudi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 19 čer 2005 14:55
Bydliště: Úvaly,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dudi »

Vada matroše,moc utažený,mechanické poškození,neodborná instalace...možností je hafo...
Pravdou je,že mě to po roce drží.
Ješte se zeptam...dávali se ke dvojkobře standartně dva druhy pružinek a dva druhy beaterů :?: :?: :?:

dady
Diskutér Sféry
Příspěvky: 158
Registrován: 03 srp 2005 13:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dady »

Dudi píše:Vada matroše,moc utažený,mechanické poškození,neodborná instalace...možností je hafo...
Pravdou je,že mě to po roce drží.
Ješte se zeptam...dávali se ke dvojkobře standartně dva druhy pružinek a dva druhy beaterů :?: :?: :?:
no neviem...ja som k jednemu pedalu nedostal ani nahradnu pruzinu...a dnes som si musel dokonca kupit novu, pretoze vraj 'nieje iste, ci ta pruzina spada pod 2 rocnu zaruku a pre istotu si to musia zistit'...ma s tym troska nastvali a nie len preto, ze som musel dat za nu 99Sk, ale celkovo pristup k zakaznikovi uplatnujucemu si reklamaciu je v poslednej dobe u nas dost divny... :evil:

dady
Diskutér Sféry
Příspěvky: 158
Registrován: 03 srp 2005 13:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dady »

Kostka píše:No tyvole!, když se Ti zničí mechanická součástka šlapky, tak není jistý, jestli se na ni vztahuje záruka?? A z čeho se teda taková šlapka skládá, nežli ze součástek? :shock: :shock: :shock:
...jj, přesně nad tím jsem přemýšlel také ja...říkali mi, ze si to "ověří" a "dají" mi vědet...takze jestli mi řekne, ze pruzina neni sucasti pedalu...tak sa ho zeptam jak si predstavujou vadny pedal vhodny na reklamaci...[asi na maderu rozlamany]... :?

dady
Diskutér Sféry
Příspěvky: 158
Registrován: 03 srp 2005 13:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dady »

dady píše: ...jj, přesně nad tím jsem přemýšlel také ja...říkali mi, ze si to "ověří" a "dají" mi vědet...takze jestli mi řekne, ze pruzina neni sucasti pedalu...tak sa ho zeptam jak si predstavujou vadny pedal vhodny na reklamaci...[asi na maderu rozlamany]... :?
:shock: :shock: ...jak přemýšlím tak přemýšlím, tak si nepamatuji že by jsem psal v češtině...a nebo jsem to napsal tak nesrozumitelně, ze to musel niekto po mne prelozit??

:shock: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Šlapky, dvojšlapky“