Mapex Falcon

Nimrání se ve šlapkách... rozdily a tak
RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Mapex Falcon

Příspěvek od RadimCep »

MAPEX FALCON


Specifikace:
* kompletně nový design i možnosti nastavení
* ložiskové paty
* ložiskové vačky NA OBOU STRANÁCH uchycení pružin
* na minimum zmenšené spodní desky pedálů (pro pohodlné usazení stojanu snare)
* úchyt k ráfku kopáku má obostranné „plovoucí“ čelisti (i při nerovném povrchu se pata pedálu nezvedá)
* duální beatery (filc / plast)
* gumová protiskluzová vrstva na spodní straně
* protiskluzové šroubovací hroty
* nezávislé nastavení výšky desky pedálů a úhlů beaterů
* pevné pouzdro s boční kapsou
* obě výměnné vačky (kulaté i off-set)
* obě varianty převodu (dvojřetěz i pásek)
* výměnná závaží do duálních beaterů (20g, 10g, nebo možnost bez závaží)
* paměťové objímky beaterů
* odnímatelné zarážky špiček bot

Odkazy:
Mapex Falcon website

Obrázky:
falcon_1
falcon_1
falcon_3
falcon_3
falcon_4
falcon_4
falcon_5
falcon_5
falcon_6
falcon_6
falcon_7
falcon_7
zdroj: http://www.mapex.cz

P.S. Doufám, že se TomCorn nebude zlobit, že jsem to okopíroval. :)
Naposledy upravil(a) RadimCep dne 02 led 2010 15:11, celkem upraveno 4 x.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od tomcorn »

Já ti můžu tak maximálně poděkovat :wink:

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od RadimCep »

Za co Tome? :shock:

Tamakid
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 23 lis 2007 19:53
Bydliště: Praha

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Tamakid »

Mapex lobbisté opět udeřili! ...né vážně, vypadá docela dobře. Myslím si, že to bude solidní alternativa ke Cobře anebo Eliminatoru za rozumnou cenu.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od tomcorn »

RadimCep píše:Za co Tome? :shock:
Za reklamu :-)

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od RadimCep »

to Tom: V cajku :)

chladnepivko
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2008 13:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od chladnepivko »

hosi a nikde som tu nevidel cenu, vie sa uz asi kolko to bude stat? lebo rozmyslam nad dvojslapkou. aj ked neviem ci radsej nepojdem do niecoho viac osvedceneho..

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Žilkoslav »

chladnepivko píše:hosi a nikde som tu nevidel cenu, vie sa uz asi kolko to bude stat? lebo rozmyslam nad dvojslapkou. aj ked neviem ci radsej nepojdem do niecoho viac osvedceneho..
http://mapex.cz/hardware/dvojslapky/

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Hans-Drums »

Jo,taky jsem brouzdal po Mapexích stránkách.....Ten katalog novinek je plnej skvělých věcí,hodně se mi líbí i nový barvičky na Meridian Maple - Ta Mustard.....Falcon vypadá taky hodně našláple a další čeho jsem si všiml,že mezi Firemníma hráčema je h@z ......Když jsem koukal na mapex.cz naposled,tak tam ještě nebyl

nouuej
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 24 zář 2009 17:45

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od nouuej »

Vypadá to hodně fér. :) Hrál na to už někdo? (nevím kdy to má jít do oběhu, tak sry jestli to v ČR ještě není).
Jinak si myslím, že váhat mezi stařičkýma IC/Eliminator a tímto je skoro rouhání (i když se dá také řídít podle Flo Mouniera, pokud nepotřebuje on něco jiného než Eliminator, tak já nejspíš taky ne :D).
Nastavení vypadá dobře, otázka bude co náhradní díly, protože v tom třeba Eliminator zatím vede, pro kutily je Eliminator doslova stavebnice pro dospělé. :D

Jinak co nějaké firemní drby ohledně pedálů? :lol: jsem trochu spal teď a neorientuju se,.. nechystá se Tama inovovat pedály? Předpokládám, že Pearl nebude, když vydal nedávno Demon Drive (po kterém teď neštěkne ani pes - čistě můj subjektivní dojem).

kitten
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 284
Registrován: 01 kvě 2004 21:59
Bydliště: Brno

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od kitten »

tak ja slyším na demona jen samou chválu :wink:

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Slowmeda »

a já ho mám :) je to fakt kousek, hračička. Napíšu až ho pořádně testnu v kapele.

Paul Wild
Diskutér Sféry
Příspěvky: 179
Registrován: 27 srp 2009 16:19

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Paul Wild »

Tyjo jsem se koukal na stránky Falconu a měli tam že doporučená cena dvojšlapky je nějakých 649 doláčů, což při dnešním kurzu je zhruba necelých 12 400 a Tom má dvojšlapku za 9590 kč... k tomu není moc co dodávat.. akorát jak pak někdo může při takhle nastavenejch cenách i vydělávat to teda nechápu :D

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od tomcorn »

Zase ty americký "doporučený ceny" tolik neber vážně. Oni vždycky vyhodí "list price" vysoko, aby pak mohli dávat "se slevou". Tady jsme ale v Evorpě, jedeme trochu konzervativněji, s menším cirkusem. Navíc tohle zboží se do USA dováží stejně zdaleka, jako k nám a proto není důvod, aby tam bylo levnější, než u nás.

Paul Wild
Diskutér Sféry
Příspěvky: 179
Registrován: 27 srp 2009 16:19

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Paul Wild »

Tak s tou dovážkou to je vlastně taky fakt :D ale tak stejnak hezký že tady kolem toho není jak si říkal takovej cirkus :mrgreen:

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Sheafraidh »

minuly tyden jsem na tento kousek slysel samou chvalu - a zacalo me to celkem zajimat - planoval jsem Trick, ale je moc (zbytecne?) drahej a jeste se spatne shani (tim myslim, ze hur, nez napsat Tomovi :wink:), tak se na nej mozna vykaslu, stejne je to v nohach a poridim si Falcona :)

h@z
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 232
Registrován: 22 kvě 2008 23:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od h@z »

Hans-Drums píše:Jo,taky jsem brouzdal po Mapexích stránkách.....Ten katalog novinek je plnej skvělých věcí,hodně se mi líbí i nový barvičky na Meridian Maple - Ta Mustard.....Falcon vypadá taky hodně našláple a další čeho jsem si všiml,že mezi Firemníma hráčema je h@z ......Když jsem koukal na mapex.cz naposled,tak tam ještě nebyl
slusnej off topic ;-)

h@z
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 232
Registrován: 22 kvě 2008 23:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od h@z »

Sheafraidh píše:minuly tyden jsem na tento kousek slysel samou chvalu - a zacalo me to celkem zajimat - planoval jsem Trick, ale je moc (zbytecne?) drahej a jeste se spatne shani (tim myslim, ze hur, nez napsat Tomovi :wink:), tak se na nej mozna vykaslu, stejne je to v nohach a poridim si Falcona :)
vyzkousej obe dvouslapky a pak se rozhodni, nerozhoduj se podle jedna pani povidala... ja takhle koupil Axis a do ctvrt roku sla z domu..., vyzkousej Falcona, vyzkousej Tricka a udelej si vlastni nazor...

"(zbytecne?) drahej" to mne pobavilo ;-)

Vozka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 288
Registrován: 06 dub 2009 12:38
Bydliště: Dobříš/Brno

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Vozka »

chápu, že je to silně subjektivní záležitost, ale podělíš se, proč šla axiska z domu? :)

h@z
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 232
Registrován: 22 kvě 2008 23:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od h@z »

Vozka píše:chápu, že je to silně subjektivní záležitost, ale podělíš se, proč šla axiska z domu? :)
no na klasicky rubanice a koberce je to super pedal, pokud to jednou rozjedes tak to slape jako malokterej pedal,... ale pokud jsem z ni chtel dostat nejakou tu kudrlinku tak mi ty nohy nekomunikovali s pedalama tak jak bych si predstavoval... pak jsem si vyzkousel Trick... no a Trick byl pro mne jasna volba ;-)

asi tak to nejak bylo...

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Sheafraidh »

h@z píše: vyzkousej obe dvouslapky a pak se rozhodni, nerozhoduj se podle jedna pani povidala... ja takhle koupil Axis a do ctvrt roku sla z domu..., vyzkousej Falcona, vyzkousej Tricka a udelej si vlastni nazor...

"(zbytecne?) drahej" to mne pobavilo ;-)
Tricka mam vyzkousenyho z posledni Muziky, kde byl Mapex a dojem byl (a zrejme porad je), ze to je to nejlepsi, co jsem kdy pod nohou mel (a nepotreboval jsem to nejak stelovat, stacilo sednout a hrat a jelo to skoro samo). To sluvko "zbytecne" bylo spis ve smyslu, jestli to neni pro moje hrani moc super pedal, kdyz je to stejne v nohach (kdyz vidim, co da Milos Meier bez Tricku nebo Gene Hoglan na Tama Camco apod.) :)

h@z
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 232
Registrován: 22 kvě 2008 23:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od h@z »

castecne mas pravdu, ale dle teto logiky bychom nikdo nemeli "narok" na spickove vybaveni

jinak receno, bychom mohli bydlet ve stanu, misto bydlet v byte a jezdit na kole, misto autem ;-)

jinak s trickem jsem to mel stejne, proste laska na prvni setkani se slapkou ;-) :-D

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Sheafraidh »

... no ja se tou logikou mozna (ne cilene) snazim kryt to, ze na to zkratka ted nemam a nechci si na to pujcovat, protoze uver potrebuju na spoustu jinych veci (bicich), no ale......... zase jsi mi vratil brouka do hlavy :lol:

ja to mel taky lasku na prvni pohled, ale je to zatim tak, jak kdyz se zamilujes do herecky z filmu :)

h@z
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 232
Registrován: 22 kvě 2008 23:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od h@z »

popsal si to krasne ;) ale pamatuj Trick neni trik ;)

btw: podle warpaintoveho avataru bys mel byt rychlonozka, tak co resis? ;) sportovni bubenici potrebuji sportovni pedal ;)

mas pravdu je to v nohach, proto ted (posledni 3 mesice) hraju se zavazim na nohach ;)

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Sheafraidh »

je to trosku OT, ale jeste tu diskuzi ukoncim, takze diky, rozhodnuto, prekecal jsi me, jdu do Tricku a prostor pro diskuzi o Mapex Falcon prenecham jinym :-)
PS.: to zavazi planuju taky, a sport to prece rozhodne neni, jen chci, aby se mi pohodlneji hralo :wink:

Odpovědět

Zpět na „Šlapky, dvojšlapky“