Mapex Falcon

Nimrání se ve šlapkách... rozdily a tak
Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Sheafraidh »

Velike diky slowmedovi a Martinovi, ted uz vim, co si mam vlastne predstavovat pod pojmem Mapex Falcon :)

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Vojta Horák »

Sheafraidh píše:Velike diky slowmedovi a Martinovi, ted uz vim, co si mam vlastne predstavovat pod pojmem Mapex Falcon :)
Tak tak. Konečně si to můžu zařadit jako povedenou věc. Díky.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od tomcorn »

Mimochodem, před chvílí si odnesl Falcona Lukáš Pavlík, který má Tricka docela dlouho, tak pak snad něco řekne :wink:

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Sheafraidh »

tomcorn píše:Mimochodem, před chvílí si odnesl Falcona Lukáš Pavlík, který má Tricka docela dlouho, tak pak snad něco řekne :wink:
Wow, prave souboj velikanu Trick vs. Falcon me hoooodne zajima :)

Tamakid
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 23 lis 2007 19:53
Bydliště: Praha

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Tamakid »

Sheafraidh píše: Wow, prave souboj velikanu Trick vs. Falcon me hoooodne zajima :)


Falcon versus Trick???!!! To myslíš vážně???
Do háje, lidi vzpamatujte se!!! Tolik hysterie(a to jsem taky fanda) jsem kvůli obyčejnýmu pedálu v životě neviděl!!! Ty voe, DW, Tama, Pearl tohle vyrábejí už víc jak 10 let. Navrhuji adminovi přejmenování webu na: "SFÉRAMAPEXBUBENÍKŮ.CZ" :roll:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od tomcorn »

Já myslím, že označení "velikán" by si zasloužil maximálně tak starej Ludwig speedking a že to Sheafraidh spíš myslel jako označení vlakových lodí dvou firem (Trick a Mapex). Zatím si tu lidi povídají o zkušenostech s obojím a porovnávají různé detaily. Nikde nevidím žádnou glorifikaci, žádné hovory o revoluci v pedálech. Jediná reakce, která zavání hysterií, je zatím tvoje :wink:. A navrhovat přejmenování na "sféru mapex bubeníků" zrovna v tématu, kde firemní hráč mapexu (H@ž) doporučuje právě Tricka a rozmlouvá mu mapex, to už je snad jen k pousmání....

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Drumman »

Tamakid píše: "SFÉRAMAPEXBUBENÍKŮ.CZ" :roll:
tomcorn píše:"sféru mapex bubeníků"
Ale musim uznat ze se mi ten nazev docela libi :lol: :lol: :lol: (pro rejpaly je to mysleno ironicky :lol:

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Kajda »

Tamakid píše:Navrhuji adminovi přejmenování webu na: "SFÉRAMAPEXBUBENÍKŮ.CZ" :roll:
Na to jsi přišel sám ... ? :roll:

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Drumman »

Kajda píše: Na to jsi přišel sám ... ? :roll:

Je to kravina :( i kdyz jsem mel AMATKY (peklo uz mam za sebou) tak me tady tihle hodni bubenici A bubenice nezavrhli a jsem jim za to vdecny :) ale urcite tu nekomu lezu na nervy :D asi vim i komu ale to je jedno :D OMLOUVAM SE tomu komu lezu na nervy
A omlouvam se i za OT a blbe keci :oops:

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Bobroněnko »

Drumman: ono by občas stačilo i příspěvek po sobě přečíst, aby se ty "keci" daly nějak sežvejkat ;-)
dále bych pouze podotknul, že i když sféra je pořád o bicích všeobecně, vliv Mapexáků tu znát zcela jistě je. tím teď nechci v žádným případě říct že mapexy jsou blbý bubny nebo maj otravný lidi, naopak, myslím že by si každá firma měla přát takovýdle nadšence. nicméně, rozhodně bych netvrdil, že tu o mapexu není slyšet o nic víc než o jiných značkách, to je blbost.
na druhou stranu, není se čemu divit - každej časem přijde na to, že to co má on je v daný kategorii nejlepší, to sou psychologický zákony. a proto ještě jednou nezbývá než zatleskat marketingu mapexu, že to podchytil brzo...akorát tu prosím nepište, že sféra je pořád jen obyčejná sféra. to ovlivnění tady zcela určitě je (a nemusí to nutně bejt zle). sorry za OT.

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Drumman »

Bobroněnko píše:Drumman: ono by občas stačilo i příspěvek po sobě přečíst, aby se ty "keci" daly nějak sežvejkat ;-)
dále bych pouze podotknul, že i když sféra je pořád o bicích všeobecně, vliv Mapexáků tu znát zcela jistě je. tím teď nechci v žádným případě říct že mapexy jsou blbý bubny nebo maj otravný lidi, naopak, myslím že by si každá firma měla přát takovýdle nadšence. nicméně, rozhodně bych netvrdil, že tu o mapexu není slyšet o nic víc než o jiných značkách, to je blbost.
na druhou stranu, není se čemu divit - každej časem přijde na to, že to co má on je v daný kategorii nejlepší, to sou psychologický zákony. a proto ještě jednou nezbývá než zatleskat marketingu mapexu, že to podchytil brzo...akorát tu prosím nepište, že sféra je pořád jen obyčejná sféra. to ovlivnění tady zcela určitě je (a nemusí to nutně bejt zle). sorry za OT.
Diky mam rad uprimnost :wink:
Jinak k tomu mapexu... jakoze jsem nadsenec mapexu a fandim mu to jo ale netvrdim ze je to jedina znacka co bych koupil :D Treba mam drzak na palicky stagg... ale kdo ne ze :D potom treba dvojslapku Dimawery :twisted:
A predesla veta navazuje na to ze urcite netvrdim ze mam vsechno nejlepsi, spise nejhorsi :D

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Sheafraidh »

Tamakid píše: Falcon versus Trick???!!! To myslíš vážně???
Do háje, lidi vzpamatujte se!!! Tolik hysterie(a to jsem taky fanda) jsem kvůli obyčejnýmu pedálu v životě neviděl!!! Ty voe, DW, Tama, Pearl tohle vyrábejí už víc jak 10 let. Navrhuji adminovi přejmenování webu na: "SFÉRAMAPEXBUBENÍKŮ.CZ" :roll:
No, na svoji obhajobu muzu rict maximalne jen to, ze to vlastne vazne myslim. Opravdu me zajima, co to vlastne ten Mapex Falcon je, libej se mi tam ruzny vychytavky, design a dalsi. Ale nevim, co vlastne cekat - a ze to je zrovna Mapex, za to nikdo snad nemuze - srovnaval jsem takto treba i Eliminatora, ale na ten mam moznost si zahrat, takze vim, jak se tak nejak chova :)
A neni tady vubec zadny ovlivnovani - planuju "stavet" svoje prvni poradny bici, kupodivu ne Mapex, ale Sonor a rampu budu brat kupodivu ne od Mapexu, ale od Pearlu :)
Rikal jsem si, ze zkusim k tomu prikoupit par Anatolianu, nasel jsem si nejaky vhodny kandidaty, ale nevim, aby me pak nekdo nepodezrival za clena Mapex/Anatolian gangu :lol:
PS.: ...a stejne chci Trick, zkratka se mi hrozne moc libi :)

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od tomcorn »

Sheafraidh píše:..... a rampu budu brat kupodivu ne od Mapexu, ale od Pearlu :)
Tak tohle nepřežiju :lol:

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Vojta Horák »

Jedinej důvod proč jsou Mapex produkty MOŽNÁ glorifikovány je to, že se na náš trh tahle firma nevysrala, jako ostatní. Obchodní zástupce Mapexu se zasnažil. Od jiných firem jsem takovej servis v naší zemi neviděl. Zkrátka mě sere, jak málo ze všech produktů se tu dá sehnat a to, že tu spousta lidí právě Mapexy má nemusí tolik ani odrážet jak kvalitní to je, spíš jak se zasnažili obchodníci.

Kdyby tohle fórum bylo v jiný zemi, jejíž trh je pro všechny firmy stejně zajímavý, nedošlo by tu k vůbec žádné převaze jedné značky, pokud by byly výrobky srovnatelné kvality.

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Pavlišta »

Noiselord píše:Jedinej důvod proč jsou Mapex produkty MOŽNÁ glorifikovány je to, že se na náš trh tahle firma nevysrala, jako ostatní. Obchodní zástupce Mapexu se zasnažil. Od jiných firem jsem takovej servis v naší zemi neviděl. Zkrátka mě sere, jak málo ze všech produktů se tu dá sehnat a to, že tu spousta lidí právě Mapexy má nemusí tolik ani odrážet jak kvalitní to je, spíš jak se zasnažili obchodníci.

Kdyby tohle fórum bylo v jiný zemi, jejíž trh je pro všechny firmy stejně zajímavý, nedošlo by tu k vůbec žádné převaze jedné značky, pokud by byly výrobky srovnatelné kvality.
Tak Sonor se taky snaží a Ivo taky. Vstřícní jsou i u Gretsche... Já jen abys jim nekřivdil....

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Bobroněnko »

Noise - 100% souhlas.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Vojta Horák »

Jasný, já to vzal obecně Pavlišto, pro nastínění myšlenky, neměl jsem chuť dumat kde jsem co viděl že je dobrý.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Koubas »

a tak ne každýmu sedne Akcent a Gretsch neni zas taková silná značka. sonor má svoje nejlepší léta asi za sebou, ale zastoupení je pořád výborný. ale obrovský značky jako Pearl, Tama a Yamaha u nás žijou jenom z jména.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Vojta Horák »

Koubas píše: obrovský značky jako Pearl, Tama a Yamaha u nás žijou jenom z jména.
No jasný, to je vono.

Martin Vajgl
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 414
Registrován: 24 srp 2006 18:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Martin Vajgl »

tomcorn píše: Tak tohle nepřežiju :lol:
No já bych rampu Mapex bral... :D Co ty na to, přecedo?? :mrgreen:

Uživatelský avatar
bub7
Diskutér Sféry
Příspěvky: 168
Registrován: 15 pro 2008 22:49
Bydliště: Východní Čechy

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od bub7 »

Přiznejme si, že nejde pouze o kvalitu zastoupení značky, ale především o ceny.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od Vojta Horák »

bub7 píše:Přiznejme si, že nejde pouze o kvalitu zastoupení značky, ale především o ceny.
Hmmm v principu ano, ale nektere znacky by konkurovat mohly, kdyby chtely. Ale nechteji, ocividne.

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od RadimCep »

Martin Vajgl píše:
No já bych rampu Mapex bral... :D Co ty na to, přecedo?? :mrgreen:
Já taky...

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od tomcorn »

Tohle "těsto" masíruju už delší dobu, ale zatím nic :oops:

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Mapex Falcon

Příspěvek od RadimCep »

tomcorn píše:Tohle "těsto" masíruju už delší dobu, ale zatím nic :oops:
To je škoda...

Odpovědět

Zpět na „Šlapky, dvojšlapky“