TRICK

Nimrání se ve šlapkách... rozdily a tak
Jardas525
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 02 dub 2007 20:16
Kontaktovat uživatele:

TRICK

Příspěvek od Jardas525 »

Dobrý den, vím že už to tu několikrát padlo a bylo tu už i pár odkazů, ale ty jsou nyní nefunkční, nebo zboží už není a tak se opět táži: Kde koupím double pedal Trick detonator/dominator.... a nebo zkušenosti s dodací lhůtou z eshopu trickdrums.com a kolik a)clo b) poštovný.

Doufám že mě nevynadáte, jako některým, kteří se ptáží na zotpovězené otázky. :oops:

Díky :wink:

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TRICK

Příspěvek od Sheafraidh »

U nas Trick neni mozne sehnat novy - kdyz jsem se o to asi pred pul rokem a neco pokousel, tak mi bylo receno, ze jedina moznost je objednat si ho primo z Ameriky, coz se mi uz potom nechtelo...
Ale obcas se objevi neco bazarovyho, protoze ne vsem to vyhovuje...

Jardas525
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 02 dub 2007 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: TRICK

Příspěvek od Jardas525 »

Jo to je právě naprt, člověk si obědná něco o čem se píše že je fajn, ale pak se toho budu zbavovat.... A navíc nevim v jakym to příjde stavu a jak se počítá DPH, ale i tak mám zálusk na Tricka:-D, jo někde jsem četl že máš Falcona od Mapexu, o něm taky přemýšlím, jsi spokojen vypadáš jako by si na něj hrál nějaký death, o který se taky pokouším :D tak kdyžtak napiš jak se na Sokolika hraje :D

Bary
Diskutér Sféry
Příspěvky: 176
Registrován: 10 zář 2004 12:10
Bydliště: Nový Jičín

Re: TRICK

Příspěvek od Bary »

Jestli opravdu stojíš o stroj top třídy můžeš si z Polska na zakázku objednat toto:

http://www.czarciekopyto.com
Dle mého je proti tomu Axis dětská hračka.

ejzy
Pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: 12 zář 2007 16:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: TRICK

Příspěvek od ejzy »

Objednávky přímo z USA bych se u Tricku nebál, objednával sem u nich osobně díly na propojení 2 single Tricků na double. I když to není standartně v nabídce, nebyl problém všechny díly sehnat, komunikovali rychleji než sem stačil odpovídat, všechno bylo naprosto bez problému. Balík došel za pár dnů...

Co se týká cla a DPH, je to tak, že k ceně za zboží + dopravu (clo a DPH za dopravu se neplatí, když to jde standartní USPS a tou nejlevnější službou tuším) ti na celnici naúčtujou clo nějaké 2-3% (zanedbatelný) a k tomu celýmu pak smrknou 20% DPH (to už je dost). Zboží ti přijde domů na dobírku na tu částku co je vyměřené clo + DPH.

Já sem měl na ty moje díly poštovný lehce přes 30$, u celýho double pedálu to bude samozřejmě víc, ale to ti přesně napíšou, když to poptáš. Teď jsem na jejich e-shopu viděl, že mají i "Scratched/DEMO" pedály na prodej, lehkým výpočtem by ses u doublu měl vejít komplet do cca 18tis (vč. dopravy, cla, dph).

ejzy
Pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: 12 zář 2007 16:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: TRICK

Příspěvek od ejzy »

Bary píše:Jestli opravdu stojíš o stroj top třídy můžeš si z Polska na zakázku objednat toto:

http://www.czarciekopyto.com
Dle mého je proti tomu Axis dětská hračka.
Moc zajímavá věc. Až na pružinu (a mechanizmus jejího napínání) mě to přijde Tricku dost podobný, jenom celkově takový masivnější.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: TRICK

Příspěvek od tomcorn »

To je taky důvod, proč se s poláky už spojili právníci Tricku :mrgreen:

Jardas525
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 02 dub 2007 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: TRICK

Příspěvek od Jardas525 »

Jo to Ďáblovo kopito vypadá fakt slušně, ale koukám cena kolem 17 000 Kč..... Ale přijde mi to jako kompromis mezi Trickem a Axisem - jako by spojily tyto dva pedály, teď jen otázky vybrali z axisu a tricku to nejlepší, nebo pouze udělali věrnou kopii, přidali si na tom nějaké své vylepšení (na oko) a ve výsledku je lepší koupit něco ozkoušeného....(třeba jak jsem zmiňoval toho Falcona)??? Třeba to ozkoušené máte, já osobně kdyby to nestálo 17 ale 10 - 12 tisíc bych zajel do Polska si tento pedál vyzkoušet 8) jinak vypadá solidně.

Jo díky za odpověď na to clo, teď už tomu rozumím. Právě jsem přemýšlel o tom Dominatorovi (cena 10000Kč) + clo sem si vyměřil podle nějakých stránek celního úřadu na 400 + dph - 2000 takže ten pedálek vyjde na 12500 cca a to nepočítám poštovné, neboť podle trickdrum.com my vyjelo 0, ale počítám s litrem... Mno ještě se porozhlédnu a vyzkouším nějaké pedály na českém trhu ... :) Jinak kdyby se někdo chtěl podělit o zkušenosti (doporučit co si kde vyzkoušel a je to podle něho TOP tak sem s tim !) :)

ejzy
Pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: 12 zář 2007 16:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: TRICK

Příspěvek od ejzy »

tomcorn píše:To je taky důvod, proč se s poláky už spojili právníci Tricku :mrgreen:
Tak se to asi nezdálo jenom mně :D :D

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: TRICK

Příspěvek od Vojta Horák »

A to už Trick zase v ČR nikdo neprodává?

Jardas525
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 02 dub 2007 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: TRICK

Příspěvek od Jardas525 »

Vojta Horák píše:A to už Trick zase v ČR nikdo neprodává?
Na e-spopech jsem nasel pouze singl za 10k, jinak prej Kvicinsky v Tabore to sezene. Mno tak jeste zjistim cenu, rozbrecim se u toho a koupim si Falcona:D

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: TRICK

Příspěvek od Vojta Horák »

Je to v Planý, ne v Táboře. Pavel Kvičínský.

Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Re: TRICK

Příspěvek od ThunderStorm »

Bary píše:Jestli opravdu stojíš o stroj top třídy můžeš si z Polska na zakázku objednat toto:

http://www.czarciekopyto.com
Dle mého je proti tomu Axis dětská hračka.
Hrál jsi na to? Mě to neláká, je to zprasený Trick a i tak mají problémy s patenty jak píše Tom. Klasicky pružinový Trick, omg co to je za nápad. Pružiny v Tricku jsou ta nejvychytanější věc na světě, jsou tam klasické strojírenské modré pružiny a není problém si koupit nové(nezkoušel jsem, ale po prozkoumání by to neměl být problém), měkší nebo tvrdší jaké kdo potřebuje, ale musím teda říct, že s firemníma na maximum bych si na to nezahrál ani kdybych měl na každé noze přilepenou cihlu(hraju tak na 1/3 a po tuningu kopáku nakloněného o větší úhel tak na 45% pružiny cca), což je o ostatních pedálech říct moc nedá :) // zkoušel jsem hrát i v gládách jako Hellhammer, ale ani tak jsem si moc s utáhlýma pružinama moc nezahrál, v těžkých botách se mi hraje skvěle, hlavně ty ultraspeedy, pružina cca 50%
Jardas525 píše:Jinak kdyby se někdo chtěl podělit o zkušenosti (doporučit co si kde vyzkoušel a je to podle něho TOP tak sem s tim !) :)


PS. záleží co hraješ a na co to chceš, ale předpokládám, že pokud chceš Trick, tak asi downtempo nehraješ - neber to ovšem tak, že by se ten pedál nehodil do jazzu třeba, má fakt široké nastavení(mám Trick víc jak půl roku a sám jsem celou škálu jeho nastavení ani omylem neprozkoušel !!! ale neber to jako negativum, prostě mi sedí momentální nastavení a nemám další týden na zkoušení nových věcí - jde o to, že je to citlivý pedál, který nic neodpustí a nějaká malá změna v úhlu kopáku se mi s těžkýma botama okamžitě projeví na pružině a třeba by bylo dobré i trochu pohnout s beaterem, čili asi tak no, žáleží na mnoha okolnostech, ovšem slogan "easy adjustment" platí do posledního písmenka! : )) ... )

Jak řekl Stephen Hawking,.. v přírodě je takový soulad, že ten vzorec prostě musí být dobře,.. přesně tohle platí o Tricku, nikdy jsem si ho nevyzkoušel, ale koupil jsem si ho hned jak jsem měl peníze a možnost, nezklamal, pro mě je to nejlepší pedál současnosti. Ta jemnost se tam tak snoubí se sílou úderů, že je to až těžko pochopitelné, třeba tempa jako 240+ jsou tak hezky slyšitelná, ty Trick beatery to je taky něco panečku, prvotřídní jeby. Sice jsem fanda filců jako Roddy, ale už jsem je neměl delší dobu, ty Trickové beatery jsou fakt krása. No a proč Pro 1-v? Protože kardan s možností volby úhlu footboardu(ty 3 dírky), to Dominator nemá a myslím že je to ta nejhlavnější věc, když opomenu klouby na posuv úhlu beateru, kterou už u Tricku beru jako samozřejmost : )).

BTW už dlouhou dobu přemýšlím, že nějak nafotím nastavení a celkově ten pedál jen tak, mít kameru tak i něco nahraju jak se to pohybuje při změně nastavení, po netu pořád nic není a to si myslím, že je hrozná škoda, všude má každý náctiletý týpek na youtube Axis a Trick nikde :( né že by byl Axis špatný pedál to vůbec ne, ale Trick mi už přirostl k srdci, tak že bych ho chtěl vidět častěji : ))
Jsem takový machomen, že časem chci nový Trick, stávající mám z bazaru a fakt nesnáším věci z druhé ruky, nechápu jak si človkě může nový Trick třeba nějak polepit izolepou nebo o něco škrábnout, jsem prostě na svoje věci pedant(hned jak mi došel dom, tak jsem ho vyleštil, vyčistil a zkontroloval : )) ), tohle mi fakt vadí, čili proto bych chtěl časem nový :D PS. vím, že je to demence, po kontrole peněžky si to pak řeknu taky - ale to je v nedohlednu, řádově let, zas to není taková vada, na Tricku se nemá moc co pokazit, není to jak Axis s problémem patového ložiska,..

Jaccob
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 31 bře 2009 14:21
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: TRICK

Příspěvek od Jaccob »

jinak sem se koukal na nejaké videa od tech poláků a vzhledem k tomu že to je na zakázku tak ti na footplotny klidně vybrousí tvoje jméno :) pičovinka ale potěší ne? :)

Uživatelský avatar
miross
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 204
Registrován: 30 čer 2006 12:54

Re: TRICK

Příspěvek od miross »

ThunderStorm píše: ...nechápu jak si člověk může nový Trick třeba nějak polepit izolepou nebo o něco škrábnout, jsem prostě na svoje věci pedant(hned jak mi došel dom, tak jsem ho vyleštil, vyčistil a zkontroloval.
...zas to není taková vada, na Tricku se nemá moc co pokazit, není to jak Axis s problémem patového ložiska,..
S tím souhlasím, taky jsem pedant a nechápu jak někdo může lepit samolepky na korpusy a pod. navíc který nesouvisej s bicíma i když u BD rezonačky to je celkem fuk...
Ale marně hledám fotku kde má Viking z Kurtizán na šroťáku nálepku z časopisu "Rytmus Života" ta nemá chybu :lol:

Noo nic není nesmrtelný, když vyšel Axis poprvé titulky a komentáře byly stejný jako dnes u Tricku, ale přiznávám Trick je opravdu někde jinde než Axis ale já s tím mojím (nehledejte dvojsmysl) jsem spokojen a pár let určitě měnit nebudu...

swadlo
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 23 úno 2011 13:36

Re: TRICK

Příspěvek od swadlo »

Zdravim mam otazku jaky je idealní nastavení dvojpedalu pro rychlé hraní ??? Mam nižší verzi Iron Cobry celkem už dlouho a porad ji nemužu nastavit aby mi vyhovovala ??? Zahraju osminky na190 bpm a at cvicim sebe víc tak dal už to prostě nejde ..... plánuju nakup nove nejspíš Demona nebo Trickse a mam trochec obavy že to bude stejné ??? Porad te díkes !!!!

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: TRICK

Příspěvek od tomcorn »

190 není limit Cobry, ale nohou, obávám se, že výměna pedálu nijak extra nepomůže. Civičit, cvičit, cvičit. A je to zdarma :mrgreen:
P.S.: i přední rychlonožky mívají nastavení různé (povoleno u Goulona, utaženo u Kolliase, Roddyho,....), tam se taky moc není čeho chytit.

swadlo
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 23 úno 2011 13:36

Re: TRICK

Příspěvek od swadlo »

Trochu sem tuto odpověd čekal vim že musim cvičit spiše mi šlo o radu jestli povolit nebo utahnout ale je to individualní no jo tak hold čvičit ale novej pedál stejne budu muset koupit pááč Tama už ma celkem naběháno :) tak děkuji za radu

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: TRICK

Příspěvek od tomcorn »

Sám jsem hledáním nějakého "rychlého" nastavení ztratil dost času :wink:

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: TRICK

Příspěvek od Vojta Horák »

Ohledně rychlého nastavení, když ho najdu, tak mi zase nejde moc ovlivňovat dynamika, což je jen a jen nohama. Asi je půjdu reklamovat :)

Erboss
Pokročilý
Příspěvky: 69
Registrován: 29 led 2009 09:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: TRICK

Příspěvek od Erboss »

Ano, neposlušný nohy, to je vždycky ten hlavní problém. Ale zjistil jsem, že ty nohy mě tak nějak víc poslouchaj na Axisce, než tomu bylo na Eliminátoru, kterej jsem raději za půl roku marného snažení poslal dál.

RAMSdanny
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 30 srp 2011 09:40

Re: TRICK

Příspěvek od RAMSdanny »

Kluci, rozmýšlím se mezi axiskou a Trickem... Kámoš mi říkal, který měl asi rok oba dva pedály..., že je to stejné, ale že axis má uložená ložiska v kovu a ne v silikonu jako Trick ( tudíž prý déle vydrží) :-) ...
No a on sám hrál nejdříve axis, pak přešel na trick, a pak zase asi za rok přešel na axis ... :-)
Vidím, že tu všichni doporučujete TRICK, a píšete o tom, že axis má vadu s ložisky... :-D Zajímá mě to !! please piště odpovědi :-)

Uživatelský avatar
miross
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 204
Registrován: 30 čer 2006 12:54

Re: TRICK

Příspěvek od miross »

RAMSdanny píše:Kluci, rozmýšlím se mezi axiskou a Trickem...
Jak je to tu mnohokrát psáno, vyzkoušet oba modely a hlavně nehledět na názory typu "...tahle hraje sama - ta je nejlepší..." atd.
Osobně říkám, že po první zkušenosti s Axis jsem nezahrál nic a zklamání po všech těch opěvujících recenzích bylo veliké - nicméně je třeba hledat hlavně chybu v nohách a taky brát ohled na fakt, že přechod z řetězu na direct drive je úplně něco jiného.
RAMSdanny píše:axis má uložená ložiska v kovu a ne v silikonu jako Trick ( tudíž prý déle vydrží) :-) ...
Tak tohle mě teda zaráží, při ceně a použití materiálu? Dural komponenty jako je třeba hrací deska se má zlomit až při tlaku 5,4t na čtvereční palec, proč by tam cpali plastovou klec/kuličky přece jen to není bruska z baumaxu? Já myslím, že to je nonsens a šetřit na ložiskách by byla pro Trick pedal ostuda...
RAMSdanny píše:...píšete o tom, že axis má vadu s ložisky... :-D Zajímá mě to !! please piště odpovědi :-)
Aby nedošlo k nějakým fámám, Axis má všechny pohyblivé části uložené na ložiskách jen občas trochu zlobí patové "ložisko" které není klasické kuličkové, ale kluzné a tady je ten hlavní problém...
...konkrétně o tom "ložisku" v patě Axis jsem psal já, ale brát na zřetel, že jsem koupil pěkně vyklechtanou k...u, pokud se jedná
o zpracování není to žádnej zázrak, ale vydrží při normálním zacházení hodně a nebál bych se větších problémů.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: TRICK

Příspěvek od Koubas »

oživim mrtvý téma, protože dneska jsem si koupil singl Trick Pro1-V, trochu obouchanej, ale mechanicky perfektní. trochu jsem se toho bál, protože kdysi jsem u toho chvíli seděl a moc mi na to nešlo hrát a byl jsem toho názoru, že je to jenom pro ty atlety (kus, kterej sem kdysi zkoušel, měl pružiny na krev). povolil jsem pružinu, jsem zvyklej hrát spíš s měkčím nastavením a po chvilce jsem se došel k tomu, že tenhle pedál už z ruky asi nedám. zatim moc neposoudim vliv longboardu, ale už jenom to, že to má hladkou rovnou desku, je skvělý. nastavování pružiny je perfektní. hodně se mi líbí beater, kterej mi připadá jako vypiplanej kobráckej, a ten sem měl vždycky rád. celkově za ty 3000, za který jsem to koupil v nejhorších nástrojích v praze (ležel tam od vánoc), je to geniální pedál na celej život.

Adam
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 363
Registrován: 06 říj 2007 18:51
Bydliště: Světce u JH

Re: TRICK

Příspěvek od Adam »

Koubas píše:oživim mrtvý téma, protože dneska jsem si koupil singl Trick Pro1-V, trochu obouchanej, ale mechanicky perfektní. trochu jsem se toho bál, protože kdysi jsem u toho chvíli seděl a moc mi na to nešlo hrát a byl jsem toho názoru, že je to jenom pro ty atlety (kus, kterej sem kdysi zkoušel, měl pružiny na krev). povolil jsem pružinu, jsem zvyklej hrát spíš s měkčím nastavením a po chvilce jsem se došel k tomu, že tenhle pedál už z ruky asi nedám. zatim moc neposoudim vliv longboardu, ale už jenom to, že to má hladkou rovnou desku, je skvělý. nastavování pružiny je perfektní. hodně se mi líbí beater, kterej mi připadá jako vypiplanej kobráckej, a ten sem měl vždycky rád. celkově za ty 3000, za který jsem to koupil v nejhorších nástrojích v praze (ležel tam od vánoc), je to geniální pedál na celej život.
NO hele až narazíš na double za 6000 tak mi dej vědět ano?

Odpovědět

Zpět na „Šlapky, dvojšlapky“