Ztracené/ukradené činely Istanbul

Ukradl vám někdo nástroj nebo vybral zkušebnu? Zkuste se zde zeptat ostatních, jestli na něj nenarazili, nebo jim ho někdo nenabízel. (P.S. - banda kašpárků s hrdým názvem "policie" vám stejně moc nepomůže)
Pravidla fóra
Toto fórum slouží k informacím o odcizených věcech, aparatuře, nástrojích a všem, co souvisí s hudbou. Zde mohou být zveřejněny všechny informace, které mohou vést k nalezení věcí.

Pozor, příspěvky nesouvisející se zaměřením tohoto fóra budou okamžitě mazány !!!
Odpovědět
maelt
Diskutér Sféry
Příspěvky: 104
Registrován: 25 črc 2011 17:20

Ztracené/ukradené činely Istanbul

Příspěvek od maelt »

Ahoj sféro, včera jsem zjistil, že sem nejspíše potratil činely v Libni, ulici Lindnerova v pátek 29.6
Měl jsem obal na činely ----> Nevím značku, jedna kapsa, 22 palců průměr, malá kapsička na hitku, urvaný popruh a vevnitř malý 20 palcový obal noname černý
Činely ---> Ride Istanbul Mehmet traditional Original 21 palců, těch moc není, fusion zvuk, nízká váhová kategorie
Crashe: Istanbul Mehmet traditional thin 18 palců, taková lehká džezovka
Istanbul Mehmet radiant 16 palců, tvrdej zvuk docela
Byl tam jeste nejakej meinl levnej, 16tka myslim
Hitka: Traditional medium 13
Jeste tam byl clamp gibraltar, myslim stredni serie a cerna zidlicka basix bez sroubu.
Pak tam myslim jeste byly noty na Cry me a river a Little sunflower, jenom takova blbost.
Nekdo mi je asi vytahnul z auta, kdyz jsem nakladal bici, kdybyste je nekdo videl tak prosim piste na vaclavhlasek@gmail.com nebo volejte na 774724401
PS: Je moznost, ze jsem je jen nekde nechal, proto nikoho nebudu zalovat pokud je jen nasel :D
Díky, V.Hlásek

maelt
Diskutér Sféry
Příspěvky: 104
Registrován: 25 črc 2011 17:20

Re: Ztracené/ukradené činely Istanbul

Příspěvek od maelt »

Našlo se to, paráda :D jsem šťastnej jako blb

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztracené/ukradené činely Istanbul

Příspěvek od Wind »

Kde/jak se našlo?

Odpovědět

Zpět na „Odcizené nástroje a vybavení, varování, hledání a pátrání“