Ukradený hardware,činely,bubínek -Přeštice u Plzně

Ukradl vám někdo nástroj nebo vybral zkušebnu? Zkuste se zde zeptat ostatních, jestli na něj nenarazili, nebo jim ho někdo nenabízel. (P.S. - banda kašpárků s hrdým názvem "policie" vám stejně moc nepomůže)
Pravidla fóra
Toto fórum slouží k informacím o odcizených věcech, aparatuře, nástrojích a všem, co souvisí s hudbou. Zde mohou být zveřejněny všechny informace, které mohou vést k nalezení věcí.

Pozor, příspěvky nesouvisející se zaměřením tohoto fóra budou okamžitě mazány !!!
Odpovědět
pedros
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 19 zář 2013 10:59

Ukradený hardware,činely,bubínek -Přeštice u Plzně

Příspěvek od pedros »

Zdravím sféru bubeníků!!!
Prosím o pomoc při hledání. V srpnu z 8 na 9.8. v noci mě nějací šmejdi ukradli v Přešticích před bytovkou z auta bubenické vybavení.Jedná se o černou tašku na hardware Stagg s fialovýma ušima.
V tašce byli tyto věci---stojany Pearl šibenice 4 x (označení stojanů bylo původně asi B-855W 3 ks a BC-800W 1 ks)
-stojan snare Pearl 885W
-židlička Pearl D-100
-stojan hi hat Pearl H-850 (vše mělo dvojité nohy)
-dvojpedál Pearl 201 TW (jen ta pravá část s dvěma beaterama,tu levou část s kardanem jsem zrovna nechal doma)
- nohy na 16 FFT Yamaha 3x
-tom holder Yamaha CL 940 long
-adaptér Pearl AX-20
-držák horního činelu hi hat- Pearl DCL300P


Dále bylo odcizeno---ocelový bubínek Yamaha Steel 14/6,5 (byl v černém měkkém obalu Pearl)
--činely Sabian B 8 Pro --hi hat 14
-crash 16 (měl na kraji asi tak dva cenťáky vybroušení do V)
-crash 18
-ride 20 (činely byly v měkkém tmavém pouzdře s bílým logem SABIAN)

Bohužel mi to ten den ukradli i s autem. To se našlo za dva dni totálně shořelé a bez kol v blízkém lese,bohužel bez věcí (zřejmě měli strach z otisků atd.,tak ho pro jistotu škrtli). Chvílí jsem ty věci honil po bazarech a netu,ale nic. :x
Tak mi ještě napadlo zkusit to tady.
Předem Všem děkuji za případné info. Petr Tel.737559329 petrpluhy@seznam.cz
Nálezné je samozřejmost!

Odpovědět

Zpět na „Odcizené nástroje a vybavení, varování, hledání a pátrání“