TOHLE SE NAJIT MUSI !!!!! BILE CINELY PAISTE NA ZAKAZKU!!!!!

Ukradl vám někdo nástroj nebo vybral zkušebnu? Zkuste se zde zeptat ostatních, jestli na něj nenarazili, nebo jim ho někdo nenabízel. (P.S. - banda kašpárků s hrdým názvem "policie" vám stejně moc nepomůže)
Pravidla fóra
Toto fórum slouží k informacím o odcizených věcech, aparatuře, nástrojích a všem, co souvisí s hudbou. Zde mohou být zveřejněny všechny informace, které mohou vést k nalezení věcí.

Pozor, příspěvky nesouvisející se zaměřením tohoto fóra budou okamžitě mazány !!!
izual
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 228
Registrován: 09 zář 2004 22:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

TOHLE SE NAJIT MUSI !!!!! BILE CINELY PAISTE NA ZAKAZKU!!!!!

Příspěvek od izual »

dobry den vsem,
chtel bych vas poprosit a maximalni pomoc a patrani.....vcera nam nejakej ludomil vykopl dvere od zkusebny a ukradl 2 kytary a mne 4 cinely. jedna se konkretne o cinely 20" ride zildjian scimitar, 15" anatolian kappadokia (oba dva pomerne stare takze o ty ani v podstate nejde) ale hlavne:
BILE CINELY PAISTE ALPHA (model 2006)!!!!!!!!!!
konkretne 14" sound edge hihat a 17" rock crash.....tyto cinely jsou kompletne bile takze je nikdo jinej nema.....normalne se nedaji koupit, pouze objednat na osobku primo u paiste. proto prosim vsechny, kdyby vam nahodou nekdo tyto cinely nabizel, nebo jste je nekde videli na inzeratu, nebo nahodou na koncerte....prosim poslete sms na cislo 721448693 anebo piste email na lordizual@seznam.cz ......tohle se musi najit, predse neni nikdo v cr kdo by krome mne mel bile cinely!!!!!...foto tech cinelu co mne zustali pridam behem tydne pro predstavu jak vypadaj. kdyby z vas nekdo tyto cinely objevil.....urcite dostane nejakou peknou financni odmenu!!!!!!! vopred dekuju vsem co pomuzou neco vypatrat

PS: bohdane, nevim jestli si tahas cinely dom, ale ze same zvedavosti jsem se byl podivat do vasi zkusebny a chyby ti tam crash a splash tak nevim co a jak.¨ale doporucuju ti se co nejdriv odstehovat.

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Fuck, to je hrozny. Ja bych tem smazkam useknul ruce.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

To je humus:(( Ja neusnu, pokud vedle me nelezi dvojslapka, cinely a dvoje klice vod dveri do zkusebny.

izual
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 228
Registrován: 09 zář 2004 22:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od izual »

posilam prvni ukazkouve foto...postupne pridam dalsi foto cinelu ktere mne zustaly.
Přílohy
DSC00216.JPG
DSC00216.JPG (418.1 KiB) Zobrazeno 3647 x

Master
Řečník Sféry
Příspěvky: 729
Registrován: 17 říj 2005 13:20
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Master »

odkud si a kde máš zkušebnu?

izual
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 228
Registrován: 09 zář 2004 22:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od izual »

Tak tenhle mi po najezdu zasranych zlodeju zustal a zbytek se ztratil
Přílohy
Ukazka
Ukazka
IMG_3872.jpg (189.88 KiB) Zobrazeno 3646 x

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

to sou k*ndy....jakože to dělaj určitě ty samý lidi.
tolik krádeží během tak krátky domy na tom samym fleku.
Sem si říkal kdy to příjde...je to tam absolutně nechráněný..odlehlý..
Vyplatilo by se,aby si tam někdo na ty zloděje počkal..a dal jim co si zaslouží...určitě tam nešli naposled...

Uživatelský avatar
Squeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 266
Registrován: 01 čer 2006 16:50
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od Squeez »

nemam slov

BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BLeviathan »

Izuale,to jsou svině. Vy máte zkušebnu na té ukrajinské koleji na Kartouzské? Tam bych se tomu nedivil.
Rozhodně pokud v Brně něco zahlídnu tak okamžitě hlásím.

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

No, je to svinstvo.. jen se neukvapte az uvidite nekoho s bilym plechem- bezne nejsou, ale na aukcich se obcas objevi. Ovsem u stredni serie to nebyva vubec obvykle

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Po takovýto zkušenosti bych tam už nevkročil a nástroj bych radši honem rychle odvezl domů a nikdy bych se tam nevrátil!

Kurva a policajti ti stejně řeknou že najít to je šance mizivá a zmiznou a už o nich neuslyšíš, kurva :evil:

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

A nemůžete si tam nechat udělat aspoň mříže? Je to malá pomoc, ale je. U levného zámečníka to stojí pár stovek a pár hodin práce o víkendu. Když jsem tam onehdá byl, tak všechny ty dveře na mne působily dojmem, že se rozpadnou po slabším kopanci. No jo, já vím, po bitvě každý generál :?
Izuale, co ty věci těch švýcarů, co se ztratily někdy loni na jaře? Našlo se něco, nebo vůbec nic?

petr
Diskutér Sféry
Příspěvky: 153
Registrován: 29 říj 2005 14:05

Příspěvek od petr »

jsou to k_rvy. Kamarádovi v Brně nedávno ukradli Premiery, měl je v autě v kufru a ráno už tam nebyly, bicí zhruba v hodnotě 50 klacků, takže kdyby jste někdo viděli ty zelené premiery( starý typ Cabrií) s činelama stagg a sabian, dvojšlapka cobra, dějte vědět. Jsou to fakt volové. Jo a taky jsem slyšel, že kdysi u nás ve škole zapoměl někdo zavřít přes noc okno a nějací cigáni tam do rána stihli ukradnout piáno. To už jsou fakt pálky :x

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Nezlob se na mne, ale volové jsou ti, kdo nechali bubny za 50 klacků přes noc v autě! Kdybychom bydleli na Islandu, tak nechám to auto i odemknuté, ale jsme pořád ještě mooooc na východě. Jako by to tady loni Izual nepopisoval s tou ukradenou dodávkou plnou nástrojů.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

upřímně řečeno, já nemám jenom strach nechat bubny v autě, já mám strach někde nechat i auto. vždycky, když sem šel z práce, jak sem si voddych, že tam na Národní třídě za tim tržištěm stojí celý.

petr
Diskutér Sféry
Příspěvky: 153
Registrován: 29 říj 2005 14:05

Příspěvek od petr »

Radim píše:Nezlob se na mne, ale volové jsou ti, kdo nechali bubny za 50 klacků přes noc v autě! Kdybychom bydleli na Islandu, tak nechám to auto i odemknuté, ale jsme pořád ještě mooooc na východě. Jako by to tady loni Izual nepopisoval s tou ukradenou dodávkou plnou nástrojů.

No bylo to tak, že si ty bicí nosil pokaždé domů. Ale jednou došel až někdy pozdě a nechtělo se mu to tahat všechno do 3 patra, tak to nechal zamčené v kufru, aniž by to bylo vidět z venku, že tam něco má. šlo o to, že ti cigáni ho nějaký čas sledovali, věděli, že ty bicí tam nechal a dopolatil na to.

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Jak rikam, sekat ruce. Pak by si to kazdej hajzl rozmyslel.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Zlaty (cerny) cesky rucicky no.... Me nekdo ukrast moji cobru tak se z toho rok nevzpamatuju.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

tyvole, tak tohle je moc.

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

Hele nestraste, jo! Jak to tak vypada, tak plechy tahat s sebou, no.

izual
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 228
Registrován: 09 zář 2004 22:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od izual »

abych to tak nejak zhrnul.....od tech svycaru se nasli pouze dodavka a kytary...ktere si ovsem museli koupit zpatky protoze nasi statni organi (jinak ty sulini v modrem) rekli ze za 4 kytary to nestoji ty zlodeje chytnou, ze chcou pockat na vsechno.....protoze jsme meli presnou adresu a vedeli jsme ze ty kytary tam jsou, ale i tak to nebylo dost.
takze proto jsem policajty ani nevolal.....
jinak kdyby jste kdekoliv na jakekoliv aukci uvideli ty bile paisty aplhy tak dejte vedet...klidne bych je i rad koupil zpet, ale hlavne je chcu.....tyhle se nedaji dnikde koupit ale pouze udelat na zakazku primo u dodavatelu paiste takze to nebude tak caste. jedine ceho se bojim je to, ze to vzal nejakej picus a ted to ma doma nekde ve sklepe a bucha na to.

to kostka:no to vis, bici jsem vzal hned ten den domu a ted si na ne hraju doma v garazi a nikam, kde to nebude zabezpecene nejakou bezpecnostni sluzbou to netaham. jinak ti muzu doporucit o stejne....odejit vod tama co nejdriv protoze tam uz muze zmiznout fakt vsechno. nic pevne doufam ze se neco z tech veci najde a uplne idealne ze se najde nejakej ten buznic co to vzal. doufam ze tobe taky nekdo nelohl ty cinely, ale chybel ti tam crash a splash.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

..ja myslel ze kdyz neco nekdo dava do bazace, ze musi ukazat obcanku a oni si vemou naky udaje ne??? ....

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

DUMP: Kdo si myslíš, že dává do bazarů a zastaváren věci především? Zloději. A nechtěj za to moc, takže obchodník je taky spokojen.;)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

občanka se dá taky ukrást, a to jim myslim v bazaru stačí, když jim to tam ty zloději nechaj za málo, hlavně aby měli na perník. policajti s tim už pak nic neudělaj.

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Tomu s tou občankou dávno nevěřím. Obchodník číslo rád ztratí nebo se splete a podobně. Známýmu ukradli mobil.., poznal ho v bazáči a byl tam i s policajtama a nedosal ho. Musel si ho koupit.

Odpovědět

Zpět na „Odcizené nástroje a vybavení, varování, hledání a pátrání“