TOHLE SE NAJIT MUSI !!!!! BILE CINELY PAISTE NA ZAKAZKU!!!!!

Ukradl vám někdo nástroj nebo vybral zkušebnu? Zkuste se zde zeptat ostatních, jestli na něj nenarazili, nebo jim ho někdo nenabízel. (P.S. - banda kašpárků s hrdým názvem "policie" vám stejně moc nepomůže)
Pravidla fóra
Toto fórum slouží k informacím o odcizených věcech, aparatuře, nástrojích a všem, co souvisí s hudbou. Zde mohou být zveřejněny všechny informace, které mohou vést k nalezení věcí.

Pozor, příspěvky nesouvisející se zaměřením tohoto fóra budou okamžitě mazány !!!
Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Radim píše: No tak to je jasnej blbec.
Radime, dneska perlis ! :D :D :D

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Radim: No jo, no jo...
Složit se mi na novej? V rámci bubenické soudržnosti? Určitě nebudu proti:) Stačí mi nějaká stará kraksna, tak do 300,- bych něco koupil, jenže to už se prostě neprodává...jedně to zkusit v bazarech, ale zase mi někdo řikal, že do těch starších telefonů nemusí jít ty nový simky, tak nevim.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Šachisti jsou někteří v pohodě a někteří úplní kokoti, stejně jako bubeníci, nebo uklízečky. A výtečný šachista nemusí být nutně inteligentní jinak, nebo schopný samostatného života, ale to neznamená, že jsou mimoňové všichni. ;)

izual
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 228
Registrován: 09 zář 2004 22:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od izual »

k tem cinelum :)
mam ty nove alphy....zvukove mne prijdou daleko lepsi nez ty stare. i vypadaji lip :) no a k obarveni.....jelikoz jsem je vzal vsechny na jednou tak jsem dostal celkem solidni slevu takze jsem platil jenom o nejake 2000,- vic nez kdybych je poridil bez toho obarveni....takze to vyslo celkem dobre :)))
k sachistum....nikdy jsem je nechapal a nepochitil jsem jejich zpusob mysleni :))) podle mne jsou to normalni emzaci a snazi se nenapadne ovladnout nasi zkusebny.

izual
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 228
Registrován: 09 zář 2004 22:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od izual »

PS: kdyz se budete skladat na ten mobil tak hodte i kacku vedle please a slozte se mi na ty cinilky plzzzz :))))

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

Na tomto ma najviac serie jedna vec, že ja som si myslel, že bubeníci sme nejaká skupina a kamaráti aj bez toho, aby sme sa poznali. A nebudeme sa okrádať, tomuto naozaj nepochopím. A nikdy by som nekúpil ukradnuté bicie, alebo plech...

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

já myslim že to nekradli bubeníco bubnosi ale jen nějaký hnusný sviňský zmrdlý zloději

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Podle vyse uvedenyho je jasny ze to udelali naky cikani ktery videj ze se to leskne tak to capnou a daj to do sberu :D Ja se ted kazdej den seru s tahanim cinelu a dvojslapky domu:))

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

to abych obrnil garáž dal tam 5 zámků a ještě nějakej bezpečnostní systém když tam máme bicí dva

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

zavři do kopáku psa hlídacího.

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: TOHLE SE NAJIT MUSI !!!!! BILE CINELY PAISTE NA ZAKAZKU!

Příspěvek od Medák »

Na něco jsem narazil. Poslal jsem Ti SZ.
izual píše:dobry den vsem,
chtel bych vas poprosit a maximalni pomoc a patrani.....vcera nam nejakej ludomil vykopl dvere od zkusebny a ukradl 2 kytary a mne 4 cinely. jedna se konkretne o cinely 20" ride zildjian scimitar, 15" anatolian kappadokia (oba dva pomerne stare takze o ty ani v podstate nejde) ale hlavne:
BILE CINELY PAISTE ALPHA (model 2006)!!!!!!!!!!
konkretne 14" sound edge hihat a 17" rock crash.....tyto cinely jsou kompletne bile takze je nikdo jinej nema.....normalne se nedaji koupit, pouze objednat na osobku primo u paiste. proto prosim vsechny, kdyby vam nahodou nekdo tyto cinely nabizel, nebo jste je nekde videli na inzeratu, nebo nahodou na koncerte....prosim poslete sms na cislo 721448693 anebo piste email na lordizual@seznam.cz ......tohle se musi najit, predse neni nikdo v cr kdo by krome mne mel bile cinely!!!!!...foto tech cinelu co mne zustali pridam behem tydne pro predstavu jak vypadaj. kdyby z vas nekdo tyto cinely objevil.....urcite dostane nejakou peknou financni odmenu!!!!!!! vopred dekuju vsem co pomuzou neco vypatrat

PS: bohdane, nevim jestli si tahas cinely dom, ale ze same zvedavosti jsem se byl podivat do vasi zkusebny a chyby ti tam crash a splash tak nevim co a jak.¨ale doporucuju ti se co nejdriv odstehovat.

juce
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 20 bře 2011 20:35

Re: TOHLE SE NAJIT MUSI !!!!! BILE CINELY PAISTE NA ZAKAZKU!

Příspěvek od juce »

Tu predáva, nejaký biely crash-píše že je to solar, asi to nemá s tými tvojimi nič spoločné, ale som si spomenul, že som tu čítal o bielych čineloch, tak dám vedieť :D
http://hudba.bazos.sk/inzerat/21256845/biely-cinel.php

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: TOHLE SE NAJIT MUSI !!!!! BILE CINELY PAISTE NA ZAKAZKU!

Příspěvek od tomcorn »

to někdo zkoušel práškovou lakovnu a zjistil, že to nejde :-)

Odpovědět

Zpět na „Odcizené nástroje a vybavení, varování, hledání a pátrání“