TOHLE SE NAJIT MUSI !!!!! BILE CINELY PAISTE NA ZAKAZKU!!!!!

Ukradl vám někdo nástroj nebo vybral zkušebnu? Zkuste se zde zeptat ostatních, jestli na něj nenarazili, nebo jim ho někdo nenabízel. (P.S. - banda kašpárků s hrdým názvem "policie" vám stejně moc nepomůže)
Pravidla fóra
Toto fórum slouží k informacím o odcizených věcech, aparatuře, nástrojích a všem, co souvisí s hudbou. Zde mohou být zveřejněny všechny informace, které mohou vést k nalezení věcí.

Pozor, příspěvky nesouvisející se zaměřením tohoto fóra budou okamžitě mazány !!!
DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Tak sem zase o neco svetaznalejsi :D .... No jooo Cechy ..:D

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

No, to je ale tak vsude. Jinak nevim kdo by prodaval do bazaru bily plechy... to proste bezarar neveme. Jinak nevim jestli nekdo nechava casto na zakazku delat tyhle plechy.. pokud vim tak se tam plati nejaka percentaz navic- tak tech 30.. moc bych neveril ze se ale jentak ukazkou

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

podle toho, co psal kostka, tak to asi odborníci nejsou, ty zloději. a možná jim to zůstane prostě doma, že to od nich nikdo nevezme, a jestli jo, tak taky člověk, co tomu nerozumí. ale prachy hlavně, že jo, takže oni se někde ukážou. zas kdyby mi někdo ukrad plechy, tak bych byl možná radši, že takhle nápadný, než nějaký plechy běžný. to se přece musí někde najít.

Dandy
Pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 26 čer 2006 00:46
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Dandy »

Ty voe tak to je teda hnus.. :!: zmrdi

izual
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 228
Registrován: 09 zář 2004 22:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od izual »

to kostka: tak to je teda pekne na hovno, ze ty plechy ukradli i tobe. byl bych ti pujcil ten muj anatolian crash ale vzali ho taky :D......kdybys potreboval, tak ti muzu pujcit futraly....mam je na rozmery 12,13,16 plus 22. ale i kdyz tam das neco mensiho tak se tomu nic nestane, jsou dobre polstrovane a tvrzene.
s tema bazarama mam celkem strach protoze v brne o zadnem s hudebninama nevim a jestli to soupnou nekam do jineho tak to uz nenajdu nikdy.
jinak pohybuju, ze si to nekdo nechava moc casto delat. co jsem zatim videl a slysel tak je nema nikdo krome joeyho jordisna ze slipknot (jeste bozzio mel cerne, ale to je neco jineho :))) jedna z tech veci je prave to, ze tam je 30% priplatek, coz kdyz si clovek hodi na trosku slusnejsi cinel tak to stoji celkem hafo. no nic, snad to ty blbecky omrzi mit doma nekdy se s tim nekomu pochluby anebo se to budou snazit prodat.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Já mám obavu, že zloděj absolutně netušil co bere, tudíž nebude mít nejmenší potřebu se s tím někde někomu chlubit. A když mu to nevezmou v zastavárně ani za kilo, tak to hodí do nejbližší popelnice. Rád bych to viděl pozitivněji :(

izual
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 228
Registrován: 09 zář 2004 22:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od izual »

ja vim a toho se bojim.....prave proto bych rad zjistil kdo to byl abych si ty cinely popripade mohl koupit zpatky, ale pri predstave, ze je hodi nekde do popelnice anebo do kovo srotu mne je uplne do breku.

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

pardon..jen trochu otazka mimo: Jak se docili, ze sou ty cinely bile?? Je to lak?? nebo nejaka jina "vrstva" nebo je to uz v ty slitine?? :shock:

Jinak: zabit do burtu ty blbecky!!

izual
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 228
Registrován: 09 zář 2004 22:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od izual »

no v slitine to neni....je to nejaka vrstva cehosi na povrchu...ale to jsem nikde nezjistil jestli je to lak nebo co....na strankach maji napsane, ze je to firemni tajemstvi :)) takze asi tak hehe...kazdopadne to vypada brutalne dobre

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

Rekl bych ze je to vrstva laku pod tim vrchnim ochrannym.. no v kazdym pripade sem videl ze se to da slestit kdyz nekdo umi..

izual
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 228
Registrován: 09 zář 2004 22:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od izual »

hehe jj to se da....taky si clovek musi davat na ruzne veci....protoze to jde jednoduse orit treba jinym cinelem nebo necim jinym.....ale palicky tomu nic neudelaji :)

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

mne by teda nenapadlo takhle tunit alphy.. to spis od 2002 vejs, ale vypada to hezky. Ale an druhou stranu spatne taky neznej.

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

K čemu jsou vůbec takhle upravovaný? Jinak, nehledě na velkou finanční i citovou ztrátu pro Izuala, se mi to nelíbí. Připomíná mi to nemocniční lavory.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

vypadá to docela dobře. většinou si ale kapely nechávaj dávat na Paisty vlastní loga jenom.

izual
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 228
Registrován: 09 zář 2004 22:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od izual »

no jde jenom o vzhled, jinak je to k nicemu. a jelikoz mam cele cerne bici a za chvili i stojany tak by uz bylo hodne blby davat tam cerne cinely....tak jsem zvolil cerno bilou kombinaci. k tomu jsem taky hodil piskovane blany na prechody a vypada to celkem dobre :))) jinak je to ale uplne to stejne jak kdybych mel normalni alphy a vsechno.
jinak ja jsem zvolil tunit alphy prave protoze jsou cenove dostupne, kdybych si zvolil vytunit treba rude, 2002 nebo neco podobneho tak bych se nedoplatil jelikoz se jedna o 30% z ceny cinelu. coz znamena ze cim drazsi cinel tim drazsi barva.....trochu jsem nepochopil ten system ale to je jedno. kazdopadne takhle mne to vyslo relativne levne za takovou sadu jakou jsem mel, navyse jsem byl z tech alph celkem unesen zvukove uz asi tak pul roku predtim takze jsem zvolil tuhle cestu.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Jaky to byly alphy????? Stary nebo ty novejsi, rucne dotepany?? Ty mam ja, a spokojenost maximalni:) Ty bily vypadaj fakt dobre, ale priplacet bych si za to fakt nechtel, za tu cenu navic by se daly poridit Paisty RUDE, ktery vypadaj fakt skvele, kord do tvrdsich stylu:) Na tu moji RUDE chinu se nemuzu vynadivat :))

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

No, jak mam ten thin crash, tak zni hezky na stredni tridu, jen byste si ho mohli nekdo koupit ... kdyz bych si mohl vymejslet :)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

starší alphy byly taky dotepaný ručně.

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

hele je to dost offtopic.. ale ty alphy sou tepany jako signature a rozdil tam poznat neni. U AAcek taky tyhle veci nikdo neresi. Snad je dulezity jestli to hraje.

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Když už jsme u tý bezpečnosti...včera jsem šel do zkušebny (kdy normálně nemůžu, jelikož vedle hrajou šachisti) a zjistil jsem, že nám ty hovada od vedle lezou do zkušebny, protože tam maj nějaký věci na ty svoje šachy...a teď ještě povídali něco o tom, že až budou závody, tak budou hrát i v naší místnosti...to už mi hodně sere...bohužel nemáme v záloze nic jinýho...Hmm, zrovna asi před 14 dny jsem tam, myslím, nechal mobil...v pondělí...mno a ve středu už jsem ho nenašel...vsadim se, že to ukradly ty kurvy šachistický.

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Jo, šachisti jsou strašlivý kurvy. Jsou hrozně chytrý a každýho přechčijou ! :twisted:

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Tyhle moc chytrý nejsou...jeden známej, co hraje šachy závodně řikal, že do toho oddílu taky patří, ale že tam chodí jen takový ty slabší členové...jeden je hodně zajímavej, koktá a šilhá...navíc mi každej tvrdí něco jinýho, tak v tom aby se čert vyznal. A vrátnej je taky fajn...klíče dá dycky i když tam nikdo nemá bejt a bojim se, že by je snad dal i někomu cizímu...je to takovej asi 70ti letej vychlastanej dědek...mno nic.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Nemáme se Ti složit na nový mobil, Trade? :wink:
Naposledy upravil(a) Radim dne 04 říj 2006 11:49, celkem upraveno 1 x.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Trade píše:...jeden je hodně zajímavej, koktá a šilhá...
No tak to je jasnej blbec.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

na šachisty bacha myslej několk tahů dopředu - musíš je vochcat! přilep jim figurky na šachovnici, nebo je namaž lubrikačním gelem, pak mu vyklouzne z ruky a protože šachistovi, když spadne figurka, tak se to bere jako přehmat tudíž průser jaxviň, nebo ještě lepší je obarvit všecky figurky na černo!!!! :mrgreen: :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Odcizené nástroje a vybavení, varování, hledání a pátrání“