Peavey RBS 1 - ukradený kotel 14"

Ukradl vám někdo nástroj nebo vybral zkušebnu? Zkuste se zde zeptat ostatních, jestli na něj nenarazili, nebo jim ho někdo nenabízel. (P.S. - banda kašpárků s hrdým názvem "policie" vám stejně moc nepomůže)
Pravidla fóra
Toto fórum slouží k informacím o odcizených věcech, aparatuře, nástrojích a všem, co souvisí s hudbou. Zde mohou být zveřejněny všechny informace, které mohou vést k nalezení věcí.

Pozor, příspěvky nesouvisející se zaměřením tohoto fóra budou okamžitě mazány !!!
Odpovědět
sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Peavey RBS 1 - ukradený kotel 14"

Příspěvek od sasa »

ahojte lidi, v pátek mi bylo odcizeno z mojí garáže v kralupech nad vltavou toto:
kotel PEAVEY RBS1, 14" barva tmavě červená - je to zvláštní buben odlišuje se od ostatních především tím, že nemá žádné šrouby v korpusu a je tedy nevrtaný, hrací blána Evans Genera G2, rezonanční EVANS RESONANT, kotel měl uchycení za dřevěný ráfek značky RIMS - jedná se opravdu o jedinečný kousek - tenhel buben když uvidíte poznáte hned že se jedná o cosi zvláštního nelze to s ničím zaměnit, prosím o pomoc, nebudu schopnej objet všechny bazary v ČR, ale někde se možná objeví, když ho najdete zavolejte mi prosím na 608 203 984 - za nalezení nebo stopu kde se bubínek nachází Vám dám 5000,-Kč :( :( :( (plačící smajlík tu není)
ještě se mi ztratilo spoustu hardwaru (např. novej stojan na hajtku Gibraltar..... a dvě kola v hodnotě asi 35 litrů (jedno je taky nezaměnitelný, stavěl sem si ho sám - rám Rock machine Al 9005 - svítivě zelenej a zužovaný ráfky vuelta + pneu Panaracer Fire XC PRO - představec HW všechno z hliníku opravdu lehký a pevný....a , ale ty vem čert - jde mi o ten buben, ten kotel jsem měl nesmírně rád........ mějte oči otevřené rád za jeho nalezení zaplatím, má to pro mě opravdu zvláštní význam.....PS: do bazarů těch, který budou mít e-mail samozřejmě budu psát) tady je ještě fotka......
http://www.sferabubeniku.info/album_pic.php?pic_id=850

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Ty voe, Saso, uprimnou soustrast...zmrdi...mozna ten buben budou pouzivat nekde na namesti pri paleni ohnu... :?

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

nebo mezi fanauskama na hokeji

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

Presne tak..urcite to nejaky hovado rozumu prazny bude tahat na fandeni a triskat do toho polenem na zatop..
Kreteeenii!!! :evil:

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Obávám se, že ten hardware může skončit ve sběru...a buben v nějakym bazaru, či zastavárně. Řekl bych ale, že to zůstane v Praze...mno moc jsem asi nepomohl...

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

děcka budu se tu stejně furt připomínat - mějte wočy wodevřený, bude Vás za to mít rád strejda šáša.... fakt nekecám..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: odeslal jsem ty mejly s fotkou toho kotle asi na 25 zastaváren a z toho se mi vrátilo vesměs dost povzbudivých odpovědí (vesměs že mi dají vědět, když objeví...), ale je tam asi 100 zastaváren, který mejlíky nemaj, když půjdete okolo, koukněte tam, třebas se Vám i poštěstí a najdete tam tak jako já starýho Zildjiana Konstantinople hajtku za 900káčé.... a třebas se tam zatoulá i někde můj kotlík.... odměnu dám, kdo mě zná ví, že nekecám... :neutral:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

tak asi je to v pr....











no tak dobře ještě tam nějaká naděje je - i když naděje je malinká... (VZ)

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

tak a kotlík-mazlík se vrátil k taťkovi i s Casem a veškerým HW, který mi byl původně odcizen, sice jsem o pět litrů lehčí, ale takhle spokojenou karmu jsem dlouho neměl a kdybych mohl kupovat svojí duši takový blaho za 5000,- dělal bych to každej den!!!!!!!!!!!!!!!
hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!! je tu je tu je tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a je zdráv a ve skvělé kondici, když jsem si na něj u Milana (milý nálezce v Mostě) bouchnul, pochopil jsem, že tohle je znamení, už sem byl na pochybách, že sadu pívejů snad i prodám, ale neprodám a neprodám, protože ten kotlík hraje a hraje pekelně a to ho ty cigoši stihli pořádně rozladit a stejně mu to hraje!!!!!!!!!!!!!!!!
Kurva já su tak šťastné!!

teď tu spinká vedle mě a těší si na novou blánu a očistu od špinavých rukou a konečně i ladící klíček, bubínky pívej dostali nové místo doma v teplíčku - ještě koupit toho nasranýho rotvíka co by měl ty bubny rád stejně jako já a už se o ně asi ani nebudu bát
(PS: morfe až dorazíš s těma DWéčkama do Práglu postavím i ty píveje budou se ti taky líbit)
Naposledy upravil(a) sasa dne 10 črc 2007 18:58, celkem upraveno 1 x.

Záďa
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 411
Registrován: 18 bře 2007 15:03
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Záďa »

gratuluju :)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

skvělá zpráva!

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

blahopřeju sašo, hlavně že se ti vrátil, jedno že rozlazenej, hlavně že je zpět. Stejnak sou to ku**y zlodějský

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Hlavne je sileny koupit si zpatky ukradeny kotel. Ale co na plat, lepsi takhle nez nijak. V podstete to ber jako takova financni odmena za nalezeni :)

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

No ty vole, to je happyend ! Blahopreju.

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Jeden z mála šťastných ketrý má ukradený nástroj zpět, gratulace :)

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

v sobotu budu zaskakovat za řevnickýho virtuóza pospu s jednou z jeho kapelek někde na Karleštejně, tak je tam asi provětrám (záleží esi budem hrát venku nebo uvnitř) kdo chce doražte asi to tam i rovnou zapiju :mrgreen:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

škoda, sem chtěl ty píveje vidět a slyšet, navíc na karlštejně je luxusní restaurace hned u nádraží, kde všechno stojí polovinu, než se to zdá podle vnitřního vybavení, ale sem na mighty sounds.

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ToP »

tak super. Kdo to vlastně nakonec udělal? Ňáký negři??

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

to je jedno, jsou to parchanti všichni!!

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

kuwa já to přečet až teď :D ale je to super

Odpovědět

Zpět na „Odcizené nástroje a vybavení, varování, hledání a pátrání“