Plechy PAISTE 101 - 18,16,14 hi hat + hardware ne dvojkopák

Ukradl vám někdo nástroj nebo vybral zkušebnu? Zkuste se zde zeptat ostatních, jestli na něj nenarazili, nebo jim ho někdo nenabízel. (P.S. - banda kašpárků s hrdým názvem "policie" vám stejně moc nepomůže)
Pravidla fóra
Toto fórum slouží k informacím o odcizených věcech, aparatuře, nástrojích a všem, co souvisí s hudbou. Zde mohou být zveřejněny všechny informace, které mohou vést k nalezení věcí.

Pozor, příspěvky nesouvisející se zaměřením tohoto fóra budou okamžitě mazány !!!
Odpovědět
Míra

Plechy PAISTE 101 - 18,16,14 hi hat + hardware ne dvojkopák

Příspěvek od Míra »

Zdravím, Nejsem si uplně jistej jesti mi je někdo neukradl, ale myslim si že jsem je nechal v metru ČERNÝ MOST v pátek 25.9 večer. Jel sem večer z koncertu a něak sem cestou domu usnul. když mě na konečný probudil něakej ten revizor tak sem je nejspíš nechal ve vlaku. Kdybyste měl někdo informace o černý tašce ROCKBAG a v ní činely
PAISTE 101 "18"
PAISTE 101 "16"
Hi-hat "14" (ani nevim co to bylo za značku ten nápis se něak oprejskal)
Dále spojovací tyčka k Dvojšlapce a něaký šroubky matičky a další bubenický věcičky
Byl bych rád za každou informaci ohledně těch činelů. Nebo by postačila informace kde se dá sehnat nebo koupit ta tyčka na dvojšapku samostatně.

Joey Jordison
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 26 pro 2007 13:46
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Plechy PAISTE 101 - 18,16,14 hi hat + hardware ne dvojko

Příspěvek od Joey Jordison »

zdravím, tu spojovací hřídel na dvojšlapku prodávají na kytary.cz

Odpovědět

Zpět na „Odcizené nástroje a vybavení, varování, hledání a pátrání“