UKRADENÁ KYTARA IBANEZ H.R.GIGER

Ukradl vám někdo nástroj nebo vybral zkušebnu? Zkuste se zde zeptat ostatních, jestli na něj nenarazili, nebo jim ho někdo nenabízel. (P.S. - banda kašpárků s hrdým názvem "policie" vám stejně moc nepomůže)
Pravidla fóra
Toto fórum slouží k informacím o odcizených věcech, aparatuře, nástrojích a všem, co souvisí s hudbou. Zde mohou být zveřejněny všechny informace, které mohou vést k nalezení věcí.

Pozor, příspěvky nesouvisející se zaměřením tohoto fóra budou okamžitě mazány !!!
Odpovědět
Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

UKRADENÁ KYTARA IBANEZ H.R.GIGER

Příspěvek od Medák »

Přeposílám Pítrsoidovo pátrání po kytaře:

Vážení a milí přátelé muzikanti....
Nevím,jak mám napsat svůj vzkaz a komu ho poslat,aby splnil svůj účel a to všemi směry.
Dnes jsem byl na policii v Jilemnici,kde jsem bohužel musel oznámit krádež mojí milované kytary,IBANEZ H.R.GIGER-viz.obrázek.
Je to o to smutnější,že jsem o svého mazlíčka přišel u "kamaráda"v jeho bytě.
Přátelé-muzikanti-jak víte,těhle kytar je u nás málo,prosím všechny,kdyby se někde moje kytara objevila,
dejte mi o tom vědět na můj email pitaak@seznam.cz nebo tel.731819830
Bezpečně ji poznáte podle poškození nad snímačem v podobě asi 2cm rýhy.
Všem předem děkuji
Odměna bude!!!

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: UKRADENÁ KYTARA IBANEZ H.R.GIGER

Příspěvek od Woody »

Nevim, jestli ti pomůžu, ale při součané popularitě facebooku by tvůj kamarád mohl rozeslat po lidech třeba událost...napsat do ní info a nacpat ji fotkama. Mezi lidma a hlavně mezi muzikantama se to rozšíří poměrně rychle. Každopádně jestli to bylo v Jilemnici tak se pokusim obhlídnout zdejší (Vrchlabské) zastavárny. (můžete to klidně smazat, kdybych zbytečně zasíral téma)

Odpovědět

Zpět na „Odcizené nástroje a vybavení, varování, hledání a pátrání“