výroba kabelové hihat

Přemka Podlahy. aneb Výroba všeho co má společného s bubnováním ve vlastní režii.
Martin Vajgl
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 414
Registrován: 24 srp 2006 18:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Vajgl »

Ale tam si připočítej ještě tak 1.500 - 2.000 za pitomej držáček k čin. stojanu. Japonci jsou fikaný... :mrgreen: :mrgreen: Ale je fakt, že cenově to šlo dolů. Nojo, tak si asi Remote Hi-Hat nechám :? :neutral: :mrgreen:

Ale ten synťák sháním. Kdyby jste někdo věděli o zachovalý DX7, nebo Rolandu D-50 apod. za slušnej peníz, cca do 10.000,- sem s tím. Případně Kurzweil K 2000 tak do 25.000,- Ale to už asi na bub. stránky nepatří :mrgreen:

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Kurňa, já se pokoušel DX7 v dobrém stavu prodat asi půl roku, než se to vůbec podařilo! Ale už je to nějaký pátek pryč.

Martin Vajgl
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 414
Registrován: 24 srp 2006 18:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Vajgl »

Radim píše:Kurňa, já se pokoušel DX7 v dobrém stavu prodat asi půl roku, než se to vůbec podařilo! Ale už je to nějaký pátek pryč.
No vidíš... tady by byl zájem. Za kolik jsi ho nakonec prodal? Ale u mě stejně asi nakonec přece jen zvítězí "užitnost" před sentimentem, tedy ten Kurzweil K2000. Ona DX7 s tou zrnitou FM syntézou je už fakt spíš pravěk na historické šťourání se v editaci, než nástroj na nějaký větší zvukový užitek :twisted: Ten K2000 je normální moderní synťák, však je taky o cca 4 generace mladší :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Asi je to momentálně nejlepší poměr cena/výkon v bazarových syntech...

Kubin.X
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 29 led 2010 20:52

Re: výroba kabelové hihat

Příspěvek od Kubin.X »

zdravím, má někdo zkušenosti s nějakou levnější bowdenovou hajtkou? Vím že jsou i kusy za 2000 od dimavery, AW atd. samozřejmě skoro neznámé značky a opovrhované ale nemám prachy na bowden eliminatora :D

Odpovědět

Zpět na „Receptář - aneb jak to vyrobit doma“