Ukázky z vlastní produkce

vše o obrazových a zvukových materiálech.
Odpovědět
ČeKo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 299
Registrován: 01 lis 2005 23:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ukázky z vlastní produkce

Příspěvek od ČeKo »

Tak jsem prolezl forum křížem krážem a nenašel jsem tady forum, kde by byly ukázky (i praktické) od nás-vás. Jsem bubenický nováček a zajímalo by mne jakým vývojem jste prošli vy ostatní. Je mi jasný, že ze mně John Bonham nebude, takže je pro mne momentálně krásný shlédnout či poslechnout nějaké super video, ale zajímalo by mne co bych se mohl (budu-li pilně cvičit :lol: ) zhruba naučit za rok či dva.

Pokud tu takové forum je, tak mě nekamenujte a napiště raději kde je :o

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Re: Ukázky z vlastní produkce

Příspěvek od Atlet »

ČeKo píše:Tak jsem prolezl forum křížem krážem a nenašel jsem tady forum, kde by byly ukázky (i praktické) od nás-vás. Jsem bubenický nováček a zajímalo by mne jakým vývojem jste prošli vy ostatní. Je mi jasný, že ze mně John Bonham nebude, takže je pro mne momentálně krásný shlédnout či poslechnout nějaké super video, ale zajímalo by mne co bych se mohl (budu-li pilně cvičit :lol: ) zhruba naučit za rok či dva.

Pokud tu takové forum je, tak mě nekamenujte a napiště raději kde je :o
Prakticke ukazky meho hrani: http://www.sferabubeniku.info/viewtopic.php?t=734
A k poslechu doporucuju predevsim Matesovi etudy na bubinek.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Mely by jste hledat nebo si projdete moje prizpevky, daval jsem zde nejaky etudy i moje zive nahravky z ucebnice Rick Latham a nejake etudy na M.B. Neco je v sekci Knihovna, neco v sekci Proste o bubnovani/Vajglovy etudy na MB.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

Benbuben píše:Jestli to je lepší než Carter Beauford & Victor Wooten - Making music, tak mi to pošli na P.O.box.. :lol:
no tak jak pro koho:) tohle sem videl jednou a tento styl muziky mi nesedí, takže bych se radši díval na amatéry. po technické stránce ovšem je to zcela naopak...

ČeKo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 299
Registrován: 01 lis 2005 23:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ČeKo »

Atlet : to už jsem si stáhnul - dobrý. A máš něco z tvé ranné tvorby co by jsi mohl zveřejnit abych posoudil rozdíl??? :D

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

ČeKo píše:Atlet : to už jsem si stáhnul - dobrý. A máš něco z tvé ranné tvorby co by jsi mohl zveřejnit abych posoudil rozdíl??? :D
Nemam nic v mp3, jen na MC kazetach, coz nemam jak prevest. Ale asi tak: kdyz vezmu prvni demo 1991, tak to bych ani nikomu nepoustel, ikdyz by to byla velka legrace. nahravano ve zkusebne na 4-stopy Fostex. Amati komplet blany i cinely, technika nulova spis v minusu. 1993 - studio demo, amati vytuneny o Pinstripe, jinak vse jako v r. 1991. Za zminku stoji az demo 1995 se skupinou Vinohrady, nahrano u Šikýře v Hostivaři, bici Sonor F2000 (mam je doted), cinely Zildjian Z a Paiste Reflektor. Technika tesne nad nulou, nahravano bez metronomu, proste teleci leta. Takze nejaky rozdil mezi souc. a ranou tvorbou je, ale poslednich par let se to zlepsuje jen pomalinku. :?

sejc
Pokročilý
Příspěvky: 68
Registrován: 29 srp 2005 11:30
Bydliště: vesnice

pop

Příspěvek od sejc »


Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Hugo Bos píše:To Atlet-Ty tvoje nahrávky jsou udělaný na ty SF2000?..Docela dobrej zvuk na tuhle sadu,nemyslíš?
Neni sada jako sada - tyhle jsou delany jeste v Nemecku a byly 3x drazsi, nez se Force 200X prodavaji ted. Coz je samozrejme dany levnou vyrobou v Taiwanu, ale i pouzitym materialem. Snare je S-Class Pro maple.

Ropak
R. I. P.
Příspěvky: 491
Registrován: 06 lis 2003 14:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ropak »


ČeKo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 299
Registrován: 01 lis 2005 23:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ČeKo »


Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Obdivuji tvoji odvahu chlape :)
... já už jsem se taky párkrát pokoušel nahrát, ale nejde to, vždycky, když vím, že to nahrávám, tak to nehorázným způsobem ovlivňuje moje myšlení a mám sklony ke kyksům a pitomostem. Příliš myslím na tu nahrávku, než abych jednoduše hrál. S kapelou nadrcené věci, to je něco jiného, než individuální jamík.

ČeKo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 299
Registrován: 01 lis 2005 23:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ČeKo »

Boosty : jééé jamíík :lol:
ne tady nešlo o odvahu, prostě chci vidět resp. slyšet, jestli časem dělám pokrok nebo ne a bez natočení a pak poslechu by to nebylo objektivní.
Jsem zvědavej, kdy třeba odstraním to, aby se mi nestukávaly paličky.

dady
Diskutér Sféry
Příspěvky: 158
Registrován: 03 srp 2005 13:29
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dady »

ropak> vcelku dobre... 8)

Nowic
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 16 led 2004 17:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nowic »

Sice se moooc stydim ale take sem prihodim jednu starsi nahravku .. :oops: http://the-end.wz.cz/sweet.wma

ČeKo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 299
Registrován: 01 lis 2005 23:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ČeKo »

Nowic : za co se stydíš??? To já bych se nestyděl. Koukal jsem na tvuj web jestli tam nemáš ještě nějakou ukázku a zatím nic. Tak jsem si uložil aspoň tuto.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Nowic píše:Sice se moooc stydim ale take sem prihodim jednu starsi nahravku .. :oops: http://the-end.wz.cz/sweet.wma
Hele nemáš se za co stydět, tvoje hraní je naprosto v pohodě, všichni ostatní v kapele ti nesahají ani po paty!!!

Líbí semi to, pěkně posazený doby, žádnej spěch!

Good 8)

Nowic
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 16 led 2004 17:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nowic »

Benbuben píše:Jo, nestyď se... ;)
:lol: :lol: :lol:

To polymorph: Diky moc :oops: :D

Nowic
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 16 led 2004 17:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nowic »

ČeKo píše:Nowic : za co se stydíš??? To já bych se nestyděl. Koukal jsem na tvuj web jestli tam nemáš ještě nějakou ukázku a zatím nic. Tak jsem si uložil aspoň tuto.
Dalsi nahravky nemam. Teda mam ale davat je sem nebudu :lol: :lol:

Nowic
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 16 led 2004 17:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nowic »

Benbuben píše: Ne, nestyď se... :wink:
BOJIM BOJIM :oops: :oops: :lol: :lol: :P

ale i pres to ze si ted seknu ostudu :arrow: http://the-end.wz.cz/jungle.wma

ČeKo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 299
Registrován: 01 lis 2005 23:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ČeKo »

A co do třetice??? :lol:
kde to máš na tom webu schovaný??? :lol: :lol: :lol:

jungle mi trochu připomíná moje oblíbené Led Zeppelin

Nowic
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 16 led 2004 17:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nowic »

ČeKo píše:A co do třetice??? :lol:
kde to máš na tom webu schovaný??? :lol: :lol: :lol:

jungle mi trochu připomíná moje oblíbené Led Zeppelin
Nikde .. to akorat hazim na FTP. Zeppeliny jsme take hrali ...

Nowic
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 16 led 2004 17:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nowic »

ČeKo píše:být váma, tak už jsem ukázky z vaší tvorby na web hodil a neschovával je.
Byt nama tak uz na web nic nehodis pac jsme se rozesli :lol: :lol: Ne ja nemam ani web.. a tyhle ty ukazky jsou naprd ... spatna kvalita i provedeni ... takze se takovymhle zbozim opravdu chlubit nechci .. snad za par(set) let .. to mozna bude lepci :D :wink:

ČeKo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 299
Registrován: 01 lis 2005 23:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ČeKo »

Kostka píše:...aha, Meinl, Magic, Basix Concept... tomu nějak nemůžu věřit.
Nejprve jsem nevěděl o čem píšeš, kouknu na google a pochopil jsem. Pak se kouknu do Nowicova profilu a mám jasno úplné o čem píšeš.

Jen pro mé pochopení nemůžeš věřit, že:
1. kvalita je lepší než jsi očekával, že by s z těchto značek dalo vyloudit
2. kvalita je horší než jsi očekával, .....

ČeKo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 299
Registrován: 01 lis 2005 23:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ČeKo »

Nowic píše:..... a tyhle ty ukazky jsou naprd ... spatna kvalita i provedeni ... takze se takovymhle zbozim opravdu chlubit nechci .. snad za par(set) let .. to mozna bude lepci
jasně je to tvoje (Vašed rozhodnutí), ale já bych se na to díval trochu jinak. skromnost a preciznost samozřejmě, ale mám známého (podnikatel), který je strašně chytrej a šikovnej a má super nápady. Něco vymyslí, sežene partnera a ladí smlouvu, a ladí a ladí a pořád ladí, hledá na ní sebemenší nedostatky až najednou přeladí a má po kšeftu. Dodneška má ho....

A když to přirovnám k muzice, mě osobně se libí víc ranná tvorba kapel, snad proto, že v té tvorbě citím víc hudebnické čistoty. víc přirozena než profesionalismu.

A já si myslím, že existují lidi jako já, že klidně oželí (ani jí nehledají čí neslyší) nějakou nepřesnost, nedokonalost zvuku, špatné provedení.

Ale jak píšu na začátku, je to tvoje - Vaše rozhodnutí. Já si jungle i sweet rád poslechnu.

Nowic
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 16 led 2004 17:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nowic »

ČeKo píše: jasně je to tvoje (Vašed rozhodnutí), ale já bych se na to díval trochu jinak. skromnost a preciznost samozřejmě, ale mám známého (podnikatel), který je strašně chytrej a šikovnej a má super nápady. Něco vymyslí, sežene partnera a ladí smlouvu, a ladí a ladí a pořád ladí, hledá na ní sebemenší nedostatky až najednou přeladí a má po kšeftu. Dodneška má ho....

A když to přirovnám k muzice, mě osobně se libí víc ranná tvorba kapel, snad proto, že v té tvorbě citím víc hudebnické čistoty. víc přirozena než profesionalismu.

A já si myslím, že existují lidi jako já, že klidně oželí (ani jí nehledají čí neslyší) nějakou nepřesnost, nedokonalost zvuku, špatné provedení.

Ale jak píšu na začátku, je to tvoje - Vaše rozhodnutí. Já si jungle i sweet rád poslechnu.
Dekuju ze ti tak vidis. Vazim si toho. A aby si nerekl ze jsem na tebe zlej tak do tretice vseho spatnyho :) :arrow: http://the-end.wz.cz/dontcry.wma
Naposledy upravil(a) Nowic dne 10 pro 2005 14:02, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Videoukázky a audioukázky“