Videa

vše o obrazových a zvukových materiálech.
Odpovědět
Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Videa

Příspěvek od Boosty »

Napadla mě taková věc, s kterou asi většina nebude souhlasit.
Co takhle udělat téma, zaměřené pouze na videjka. Mohli by jsme je třídit a kecat o nich. Bylo by to sqvělé pro některé Já vím, že teď asi dostanu sadu kamenů, protože jsou tady odkazy, ale stejně...

Rick

Příspěvek od Rick »

Čau bubeníci, nezná někdo dobré videa na zdokonalení rukou? dík

Malkav
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 09 kvě 2005 22:43

Příspěvek od Malkav »

No, mrkněte na stránky: http://www.ironmaiden.com Nicko Mcbrain tak hraje Wicker mana, celej záběr je jen na něj, a dobrý jsou ty šestnácky na single pedál...

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Prosimte ja to nemuyu najit, napis mi kde to presne je...dik

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheafraidh »

http://www.ironmaiden.com/media/images/IID00000911.wmv

myslim ze to muze byt tohle (ale nevim, nemel sem sluchatka, tak sem usuzoval ze to je Wicker man jen podle toho jak hraje na ride :) )

drumn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 298
Registrován: 29 bře 2005 14:47
Bydliště: Odry

Drumn

Příspěvek od drumn »

Nazdar. Znáte někdo kapelu Allman brothers band. Podívejte se na koncert na DVD, je to rock, jazz, blues, prostě všechno možné, jsou to vynikající muzikanti. Hrají tam dva bicmani (super souhra), vynikající basa, kytara atd.. Lepší hudbu v kombinaci s videem jsem ještě neviděl (je fakt, že jsem toho zatím ještě moc neviděl).

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »


Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheafraidh »

wow, zajimavy sibenice na cinely, a vlastne celkove ty bici :shock:

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Naprostá pecka ! Vřele doporučuju tyhle stránky :
http://www.bobbyjarzombek.com - tenhle pán je naprostej úchyl a všechno hraje s prstem v pr...

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Moc mě ten terrana nechytl, je to dobrý, ale zdá se mi to hudebně o ničem :-/

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

jazzrombek má pěkně tupej zvuk virblu (myšleno v dobrém) ale jinak je to přesně to co se mi vůbec nelíbí - styl "trefit za pikosekundu uplně včechny plechy a tomy a dvacettisíckrát trefit kopák" to mě nebere....

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

2 *moft: :) todle jeho vystoupení bych spíš řadil mezi cirkusové. Hudebně se mi líbyl ten krátkej úsek na začátku ("činely a vyrbl").

El Negro
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 24 bře 2005 11:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od El Negro »

Bouhužel takových bubeníku dnes přibývá (Thomas Lang, Marco Minnemann, Virgil Donati apod.)

Radoss
Pokročilý
Příspěvky: 75
Registrován: 18 kvě 2005 12:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoss »

Nahodou je to celkem dost slusne, v tom stylu hudby je to zajimave, na mistech kde by jini hrali bum bac, on to pekne proklada ... Takze super.

Ropak
R. I. P.
Příspěvky: 491
Registrován: 06 lis 2003 14:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ropak »

Terranu jsem videl 2x live a bylo to super. Ten clovek je obroskej komik. U jeho sola se clovek pobavil a zaroven otevrel hubu.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

ještě k tomu druhému typovi na tom CD, sám velký Steve Gadd - to když jsem slyšel a viděl, jak šlape jeho kapela, tak jsem šel do kolen, páni to je muzikant - naprosto mě rozsekal jeho doprovod na hi-hat, tak skákavě zahraný doprovody a žádný velký kejkle, prostě citově zahraný záležitosti jednoduše vynikající bubeník s obrovskejma KOULEMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (esi mi rozumíte)

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Rozumíme, ale jestli to bude číst někdo nezasvěcenej, tak si o tobě bude myslet divný věci :wink: :D

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

2 SaSa:
Jo jo, jsou 3 bubeníci, který bych chtěl za svůj život ještě vidět hrát živě a těmi jsou, Colaiuta, Gadd a Smith.
Samozřejmě by jich bylo víc, ale toto jsou páni, kteří dali hudbě strašně moc a jejich hra je opravdu unikátní, působívá, prosta jakéhokoliv cirkusáctví (Smitha neberu jako cirkusáka, to by jsme mohli říct o Buddy Richovi taky a ten se cirkusákovi blížil ještě víc ;-) ) a hlavně je to obrovská muzika a strašně rád je poslouchám, když to jde tak se snažím vzít si od nich maximum.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Colaiutu jsem videl, kdyz tady hral pred lety s Vitousem a nejakym tureckym pianistou. Akorat jsem z toho, ja blbec, tenkrat jeste nemel rozum a hlavne me mrzelo, ze nema dvojslapku :roll: Kazdopadne koncert to byl pekny.
No a Smithe bych chtel take videt nazivo. A samozrejme Philipse, Toto jsem pred lety prosvihnul, ale pry to byl masakr.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Phillipse jsem měl tu čest v 98 vidět v Praze s ToTo.
Su posranej dodneška :lol:

Už sem to tu několikrát psal že to je bubeník kterýho mám moc rád, mít tu jeho inveci, jak je schopnej poskládat zajímavě patterny a tím odehrát prakticky celej vál, mňam mňam.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

Vinie Colaiuta pravděpodobně přijede v rámci prezentece značky Gretsch... aspoň se o to snaží pánové z akcentmuziku, doufám, že se jim to podaří!!!

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Tak to vás poprosím, pokud máte kontakty na organizátory, o včasnou výstrahu, protože to musím vidět a následně se z toho sesypat :-)

N.o.v.i
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 223
Registrován: 10 led 2005 17:28

Příspěvek od N.o.v.i »

Když jsme u toho Vinnieho, so říkáte na jeho spolupráci s mými oblíbenci Megadeth?

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Lidičky, onehdá jsem tu, již po několikáté, haněl Portnoye a budu ho tady propírat zasse, po dlouhé době jsem mrknul na http://www.drummerworld.com a má tam zase nějaký sólo, tak jsem to shlídnul, a blbec jsem si potom pustil sólo Johna Bonhama.
Nerad se musím opakovat, ale Portnoy je prostě Žabař!!! Nezabíjejte mě hned, a prvně si tyto 2 úkázky poslechněte a pak až házejte kamení!

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

No bohuzel je pravda,ze na to kolik umi,tak mooc exhibuje....no ja sem ho nikdy s nikym nesrovnala...i tak se mi jeho zvuk libi,a nektere nahravky s Dreamama sou unikaatni....
neni velkej paan a ty sola na drumerworldu sou vonicem,to my ho i tak se seznamu dobrejch bubeniku neveme,protoze jaxem rek,ma zasebou paar dobrejch vecii

Odpovědět

Zpět na „Videoukázky a audioukázky“