Gospel drummers

vše o obrazových a zvukových materiálech.
Odpovědět
drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Gospel drummers

Příspěvek od drmr »

Je toho na jútúp kvantum... viem... Tento ma ale fakt štve... :wink: Ak môžete, vydržte tých 5 min do konca..

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Gospel drummers

Příspěvek od Trade »

Tak bezpochyby hráč je úžasnej, ale upřímně mi přijde, že toho hraje zbytečně moc. Osobně se mi víc líbí Pete...ale to už tu jednou bylo, tuším.

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Gospel drummers

Příspěvek od Hugo Bos »

Jasny, je to všechno na jednom mistě...na jedny bici...jako masakr, voba..resp. vystřídaj se tam asi tři, a jako sou všichni supr

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Gospel drummers

Příspěvek od sasa »

jo jo "píveje Radial pro 800" :mrgreen:

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Gospel drummers

Příspěvek od drmr »

2 Trade: To, že je tam toho "moc", je jasné ale to akoby patrí k "demo-súťažno-exhibičnému charakteru" týchto videí... Čo ma na tom štve, je tá neuveriteľná ľahkosť s akou to tí chlapci hrajú, to, že veľa ľudí rieši gripy, techniky a neviem čo, kde títo "magori" to majú všetko v paži... :)

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Gospel drummers

Příspěvek od Hugo Bos »

drmr píše:2 Trade: To, že je tam toho "moc", je jasné ale to akoby patrí k "demo-súťažno-exhibičnému charakteru" týchto videí... Čo ma na tom štve, je tá neuveriteľná ľahkosť s akou to tí chlapci hrajú, to, že veľa ľudí rieši gripy, techniky a neviem čo, kde títo "magori" to majú všetko v paži... :)
Přesně tak...přijde mi na tom ironie, jak je na nich vidět, že "techniku neřeší", bo to maj v paži... a když pominu tu techniku, tak je to tak zahraný, že bych to nikdy nezopakoval a kdybych se ty "licky" naučil, tak i tak bych to tak nezahrál...je to prostě někde uplně jinde :)

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Gospel drummers

Příspěvek od Trade »

drmr: Jo, mno, tak pak jo. Ta lehkost mi taky fascinuje. Dokonce i na pohled je to skvělý, vypadá to prostě frajresky s nadhledem, tak prostě flow :mrgreen: Jeden z nich hraje ještě na basu, ale to už se mi tak nepáčí.

frantiskan
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 14 pro 2004 17:02

Re: Gospel drummers

Příspěvek od frantiskan »

a co
exhibicka,furt dvojky,je to takovy "rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr" od zacatku do konce,cviceni na rychlost,zvlast ten velkej je rychlej jak sracka :D je ale bomba kdyz zahrajou kousek groovu,jak jim to slape

Odpovědět

Zpět na „Videoukázky a audioukázky“